dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł54 m² 6 994,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż oferuję przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku na Osiedlu Górczyn przy ulicy Dmowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 48 m | Parter | Balkon | Os. Staszica | Gorzów Wlkp. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w niskim bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

437 000 zł56 m² 7 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i doskonale zaplanowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na wysokim parterze w zadbanym, ośmiopiętrowym bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł49 m² 7 637,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z widokiem na panoramę Gorzowa | 3 pokoje | Os. Dolinki | Bez prowizji Są mieszkania, które są tylko metrażem. I są takie, do których chce się wracać. To 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Słoneczny

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim, na Placu Słonecznym, tuż przy Rezerwacie Przyrody Gorzowskie Murawy. Mieszkanie ma 65,5 m i znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na cenionym Osiedlu Staszica. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku otoczonym zielenią. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojwego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł63 m² 6 679,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy element ma swoje miejsce, a codzienność staje się po prostu wygodna spokojna Twoja. To mieszkanie nie jest tylko adresem to styl życia, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

360 000 zł65 m² 5 547,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

! nowa niższa cena! Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku. Kamienica ta, kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł66 m² 6 519,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, na cenionym Osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Polskiej

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 299 zł90 m² 25,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow.90m2 mieszczące się w centrum miasta w ok ul.Armii Polskiej. Mieszkanie składa się z 3ch osobnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

443 000 zł65 m² 6 784,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 65,30 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku z 1983 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 443.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł73 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nowa cena Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Sucharskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość mieści się na dziesiątym piątrze w bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 900 zł59 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,1 m (faktycznie 61,3 m ) z dodatkową piwnicą 5,9 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł47 m² 6 144,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta sieć usługowo-handlowa oraz edukacyjna. Dzielnica wyposażona jest w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł46 m² 6 793,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję przestronne, zadbane słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,37 m2 usytuowana na IV piętrze w niski bloku na Os. Słonecznym. Metraż nieruchomości obejmuje: - pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł60 m² 5 848,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszica o całkowitej powierzchni 59,67 m2 + piwnica. Mieszkanie położone jest na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 8 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł57 m² 6 519,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

370 000 zł63 m² 5 909,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Gorzowa Wielkopolskiego, osiedlu Górczyn. Nieruchomość usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

400 000 zł59 m² 6 739,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta zarezerowana Oferuję Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Dolinki o powierzchni 59,35 m2 położone na 4 piętrze w bloku z windą. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

172 000 zł32 m² 5 300,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o pow.32,45m2 plus piwnica 6,10m2 mieszczące się na os. Słonecznym w kamienicy. Mieszkanie do generalnego remontu. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

377 000 zł46 m² 8 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Herberta mieszkanie po remoncue gotowe d do zamieszkania w mieszkaniu zamontowant nowy sprzet agd. Budynek po remoncie nowa elewacj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

304 999 zł43 m² 7 027,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Staszica. Mieszczące się w niskich, jednopiętrowych budynkach. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie do odświeżenia. 7 lat temu przeszło gruntowny remont: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł48 m² 6 820,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku przy ul. Wróblewskiego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 48,24 m2 składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

209 000 zł23 m² 9 063,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem! Idealne pod inwestycje! lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

349 900 zł47 m² 7 413,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

OD czasu remontu, mieszkanie nigdy nie było zamieszkiwane! lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta sieć usługowo-handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł24 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka w Śródmieściu. Składa się z: przedpokoju, dużego pokoju z szafą wnękową, z małej, ale ustawnej kuchni oraz łazienki. Przyjemne mieszkanie w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę mieszkania na sprzedaż ul. Gwiaździstej. #twojaprzyszloscmaswojadres Śliczne 3-pokojowe mieszkanie 48 m | ul. Gwiaździsta, os. Słoneczne 390 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna, zadbana i nowoczesna kawalerka o pow. ok. 31 mkw., usytuowana na I piętrze niskiej, wyremontowanej kamieniczki, na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż jasne i bardzo ciepłe mieszkanie 37,5 m2 po kompletnym remoncie - idealne dla pary, singla albo jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w niskim, 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł81 m² 4 782,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł39 m² 7 087,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana W ofercie sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na os. Staszica, w bardzo atrakcyjnej cenie! lokalizacja: jeśli szukasz miejsca do życia w Gorzowie Wlkp., które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

284 000 zł39 m² 7 263,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szanowni Państwo, do zaoferowania mamy funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze na znanym i bardzo lubianym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Górczyn. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

487 000 zł62 m² 7 904,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | 2 balkony | centrum | nowa elewacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, położone na 2. piętrze zadbanego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże przestronne mieszkanie 3 pokoje osobna kuchnia wysoki standard osiedle piaski gorzów wielkopolski kompletnie umeblowane. Wynajmę przestronne mieszkanie 3 pokoje osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 , wraz z balkonem , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 , na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

356 000 zł64 m² 5 522,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,46 m , położone na 2. piętrze na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł49 m² 5 953,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,54 m2 , wraz z dużą przydzieloną piwnicą o powierzchni 13,65 m2 , na Os. Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na ul. Kościuszki - 48 m #twojaprzyszloscmaswojadres Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż gotowe do zamieszkania Cena: 359 000 zł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij