dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży lub najmu

266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 799 zł36 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Do wynajęcia 2pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na os.Europejskim przy ul.Londyńskiej. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,30 m² 7 922,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 69,30m2 w bloku z 2010r. z windą. Nieruchomość mieści się na os.Sady.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, wszystko nowe nie używane. Oferujemy Państwu jedyny taki na rynku Gorzowskim penthouse z tarasem widokowym na panoramę Warty o pow.70m2 w niskim bloku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 000 zł86 m² 7 279,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania z ogródkiem, tarasem i miejscem postojowym stan deweloperski lub pod klucz. Z przyjemnością informujemy, że realizowany jest II etap budowy mieszkań na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 42 metry, w nowym budownictwie ul Prądzyńskiego (odchodząca od ul Dekerta). Mieszkanie dwupokojowe, z przestronny balkonem, na 2 piętrze - budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2009roku,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł34,52 m² 9 559,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,52 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę przy ul. Sosabowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł53 m² 10 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53 m , położone na II piętrze budynku z windą przy ul. Brukselskiej Osiedle Europejskie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

819 000 zł73,40 m² 11 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! nowa niższa cena! Jedyna taka lokalizacja w Gorzowie Wlkp. - nieruchomość ponownie dostępna w sprzedaży! tylko U nas! W wyjątkowej ofercie sprzedaży zachwycające mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jedyne takie mieszkanie na os. Manhattan wysoki parter, winda z poziomu 0! Idealne dla seniorów , osób z ograniczoną mobilnością oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i nie przepadają.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,30 m² 7 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym parkiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,77 m² 10 022,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzów Wielkopolski. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,81 m² 10 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny. Jeśli marzysz o przytulnym miejscu, pełnym zieleni i spokoju a jednocześnie blisko szkoły czy przedszkola to miejsce jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

468 000 zł60,66 m² 7 715,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W sercu Górczyna w Gorzowie Wielkopolskim, tam, gdzie życie codzienne łączy się z wygodą i nowoczesnością, czeka mieszkanie gotowe na Twoją opowieść. Mieszkanie ma około 66.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48,50 m² 11 030,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* oferta bezpośrednia - bez prowizji biuro nieruchomości * kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% duża oszczędność! nowe mieszanie, nigdy niezamieszkałe gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,75 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ulicy Jana Dekerta 55 w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie ma 47,75 m2 powierzchni, trzypiętrowy blok bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,51 m² 10 455,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 52,51m2, położonego, przy ulicy Brukselska w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł56,65 m² 10 238,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3 pokoje z garderobą | Wysoki standard | pcc 0% | Nowe osiedle Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,65 m , położone na prestiżowym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

529 800 zł49,69 m² 10 662,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z parkingiem | 49,69 m | pcc 0% | Nowe osiedle Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,69 m , położone na prestiżowym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41,40 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy blok | ul. Góra Powstańców | 41,40 m | Blisko centrum Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz wygodnie bez schodów, bez wysiłku i bez kompromisów? To miejsce zostało stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/06br. Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, położone na Os. Górczyn ul. Perłowa. Powierzchnia 58m2, składa się na salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,80 m² 9 819,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Przy Murawach dewelopera Dombud Zachód. W cenie lokalu zawarte jest przynależne miejsce postojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , które znajduje się na 2 piętrze z nowoczesną windą. Mieszkanie usytuowane jest w środkowej części bloku 3-piętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,20 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 389.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, komfortowe mieszkanie 2- pokojowe przy ul. Paderewskiego. Pow. 47 m2, III piętro. Mieszkanie jasne i przestrzenne. Dobrze wyposażone. Łazienka z ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł59,20 m² 10 793,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje dla pary lub rodziny Górczyn z widokiem! Kupujący nie płaci pcc. Zamieszkaj w nowym, nigdy niezamieszkałym mieszkaniu położonym na parterze nowoczesnego budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

670 000 zł93,26 m² 7 184,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta bezpośrednia - bez prowizji Cena i czas przekazania do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,50 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Z dużym balkonem - widok na zieleń! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Europejskie Dzielnica wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję nowoczesne i wyjątkowo doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł39,39 m² 9 520,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,39m. Usytuowane na 4 piętrze z windą bezpośrednio z poziomu 0, w budynku z 2012 roku na osiedlu Manhattan, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,70 m² 9 421,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na os. Europejskim w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 46,7 m2, na 1 piętrze. Lokal składa się z przestronnego salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, aneks kuchenny, korytarz, łazienka, balkon.2 piętro, duża klatka schodowa,. Łady widok na miasto. Przed budynkiem i obok niego znajdują się parkingi. Wyposażenie: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,01 m² 10 720,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 2 piętra w niskim 4 piętrowym bloku z windą zlokalizowanym przy ul. Dekerta na.

Szczegóły ogłoszenia

839 990 zł140 m² 5 999,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 140m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

497 800 zł50 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2014 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,50 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To miejsce cenione za doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w budynku z windą zlokalizowanego na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,95 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w sąsiedzkiej atmosferze Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem; o powierzchni 41,95 m2 na wysokim parterze nowo wybudowanego budynku osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł74,61 m² 10 387,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna, z dwoma balkonami. Przestronne mieszkanie o pow. 74,61m2, położone na parterze bloku z 2020r. Do dyspozycji właściciela dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,21 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z windą z 2017 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.