dowolna

Mieszkania ze strychem Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i najmu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

365 000 zł64,89 m² 5 624,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabytkowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 820 zł38 m² 47,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje W centrum gorzowa wielkopolskiego 2 piętro Wynajmę mieszkanie, urządzone w niezwykle gustownym stylu. Połączenie nowoczesności z surową cegłą idealnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

499 000 zł79,31 m² 6 291,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przedstawiamy funkcjonalne i niezwykle klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 79,31 m , położone na 3 piętrze trzypiętrowego budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł131,67 m² 1 215,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Udział 1/4 w nieruchomości z dużym potencjałem | Gorzów Wielkopolski, ul. Nowy Dwór Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący 1/4 w budynku położonym na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł79,33 m² 5 546,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Klimatyczne i przestronne mieszkanie w Śródmieściu. Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 79,33 m , zlokalizowane przy ulicy Kosynierów Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze kamienicy w okolicach Nova Park, os. Zawarcie. Mieszkanie o pow. 44,89 m2, składające się z kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim I piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Dąbroszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł49,89 m² 7 316,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 49,89 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,.

Szczegóły ogłoszenia

839 990 zł140 m² 5 999,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 140m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł150 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Wyjątkowe miejsce w Gorzowie, ze swoją historią. Budynek w 1993r. został wpisany rejestru zabytków. Mieszkanie o pow. 149,98m2, ip. w zabytkowej kamienicy z 1908r, położna.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł38,63 m² 4 892,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w kamienicy, śródmieście ul. Krasińskiego. W pobliżu Kłodawka, mały park, ścieżka rowerowa. Na pow. 38,63m2 składa się duży pokój, ustawny, w kwadracie., szafa.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł76,24 m² 7 332,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

840 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe Z windą os. Europejskie, gorzów wlkp. 5 pokoi, 140 m , balkon, 2 łazienki, strych, 4 piętro w bloku z 2010 roku Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł105,92 m² 5 277,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 105,92m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł51,41 m² 7 586,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 51,41 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,51 m² 7 949,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. ***zarezerwowane umową przedwstępną***.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł85,29 m² 6 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne mieszkanie Z tarasem I garażem W centrum gorzowa 85 M2! niepowtarzalna oferta! - mieszkanie W kamienicy centru miasta - Z widokiem na kłodawkę - Z pięknym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,60 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Klimatyczne mieszkanie 51,6 m | Odrestaurowana kamienica | Śródmieście | Potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł89,16 m² 7 615,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe m4 o wyjątkowym układzie i funkcjonalności! Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Mieszkanie stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,33 m² 6 351,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,33 m2, położona w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł91,02 m² 6 580,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 poziomowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł127,84 m² 5 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament dwupoziomowy | 127,84 m | Os. Europejskie | Winda Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o imponującej powierzchni 127,84 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,51 m² 9 087,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 61,51 m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82,24 m² 5 775,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! prezentujemy przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 86 M2 na os staszica W gorzowie wlkp., PRZY UL. Matejki. Mieszkanie W kamienicy na 2 piętrze W bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł79,80 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 79,89 m2 usytuowane na 4 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Komfortowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł79,87 m² 6 573,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Wykonane wg projektu firmy dom 4u aby stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie, 3 pokojowe o pow. 55 m2 , ( rzeczywista powierzchnia po podłodze wynosi 96 m2 ) wraz z dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2 pokojowe dolinki lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Osiedle charakteryzuje się dostępnością do wielu punktów usługowo-handlowych. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych części miasta blisko pełnej infrastruktury handlowo - usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To spokojna, a zarazem dobrze skomunikowana okolica, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł88,16 m² 7 475,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 poziomy z klimatyzacją | 88,16 m | Górczyn | 2007 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,16 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,63 m² 7 920,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,63 m , położone na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Dostępne od zaraz! Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niskiej, dwukondygnacyjnej zabudowie z 2007r. Spokojna, zielona okolica, w pełni zagospodarowana. Tu nic już Cię nie zaskoczy! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku znajdującym się w Śródmieściu! cena mieszkania: 379.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Znajduje się ono w ścisłym centrum miasta. W pobliżu znajduje się teatr im. Osterwy, filharmonia Gorzowska, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabytkowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 820 zł38 m² 47,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu komfortowe, 3 pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie dwupoziomowe na oś.Europejskim. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij