dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

140 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

309 000 zł37,26 m² 8 293,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje mieszkanie wyremontowane o wysokim standarcie. Remont byl przeprowadzony w 2025r. Sufity napinane nowa elektryka , hydraulika, meble oraz drzwi. Mieszkanie dostępne od zaraz zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł59,70 m² 6 698,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 59,7m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Fabrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł54 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje, idealna lokalizacja - osiedle górczyn, gotowe do wprowadzenia, atrakcyjna cena! Zadbane, gotowe do wprowadzenia od zaraz, przestronne, funkcjonalne, jasne, ustawne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,61 m² 7 347,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,61 m , zlokalizowane na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na prezentację mieszkania na Osiedlu Staszica Mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł64,89 m² 5 624,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

819 000 zł73,40 m² 11 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! nowa niższa cena! Jedyna taka lokalizacja w Gorzowie Wlkp. - nieruchomość ponownie dostępna w sprzedaży! tylko U nas! W wyjątkowej ofercie sprzedaży zachwycające mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł46,70 m² 7 751,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwustronne na Manhattanie (os. Górczyn). Nowe panele położone w 2024r., okna plastykowe, kuchnia do zrobienia samemu lub pomoc w wykończeniu wg ustaleń, Niski budynek 3 pietrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł52,49 m² 7 525,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica - Gorzów Wielkopolski Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 53,98 m),.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,30 m² 7 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym parkiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,42 m² 6 231,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,42 m2, położonego na IV piętrze w ocieplonym niskim bloku z odświeżoną elewacją. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł59,50 m² 6 537,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 59,5 m | balkon | 2 piętro | Piaski | dobra cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł135,60 m² 5 523,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę czteropokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 135,6m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Adama Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem- gorzów Wielkopolski ul. Wyszyńskiego Cena 590,000pln Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,81 m² 10 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny. Jeśli marzysz o przytulnym miejscu, pełnym zieleni i spokoju a jednocześnie blisko szkoły czy przedszkola to miejsce jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł47,50 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m z balkonem oraz przynależną piwnicą, zlokalizowane w spokojnej i lubianej okolicy, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

468 000 zł60,66 m² 7 715,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W sercu Górczyna w Gorzowie Wielkopolskim, tam, gdzie życie codzienne łączy się z wygodą i nowoczesnością, czeka mieszkanie gotowe na Twoją opowieść. Mieszkanie ma około 66.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,80 m² 7 549,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam cena do negocjacji Gotowe do wprowadzenia: 3 pokoje z balkonem , 61 m Zlokalizowane w samym sercu osiedla Górczyn. Idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,75 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ulicy Jana Dekerta 55 w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie ma 47,75 m2 powierzchni, trzypiętrowy blok bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,51 m² 10 455,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 52,51m2, położonego, przy ulicy Brukselska w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł41,60 m² 9 831,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena: 409 000 zł! gotowiec inwestycyjny przynoszący dochody! nowe budownictwo! kompletnie wyposażony! Nowoczesne 2-pokojowe, kompletnie wyposażone, klimatyzowane mieszkanie z antresolą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z garażem

Siedlice,Gorzów Wielkopolski

570 000 zł76,53 m² 7 448,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Ten nowoczesny apartament, położony przy ul. Kobylogórskiej 25 w Gorzowie Wlkp., oferuje 76,53 m (a w rzeczywistości 80m ) przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jest na 8 piętrze w bloku przy ul.Pomorskiej w Gorzowie Wlkp. Do mieszkania jest przepisana w piwnicy komórka około 3m2. Całe mieszkanie zostało pomalowane, odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania do remontu na sprzedaż o powierzchni 48 m , położonego w Gorzowie Wielkopolskim (66-400) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuje na sprzedaż mieszkanie własnościowe 57 m2 + duży balkon. Mieszkanie składa się z trzech pokoi ; oddzielna kuchnia; łazienka z kabiną prysznicową, duży przedpokój. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,92 m² 11 313,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,37 m² 5 373,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które kupuje się na już. I są takie, które dają coś znacznie więcej możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie po swojemu. To właśnie jedno z nich. 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta osiedle Staszica ( ul. Dunikowskiego) ~.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,96 m² 10 260,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku z 2009 roku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,77 m² 6 781,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł97,42 m² 2 658,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.

Szczegóły ogłoszenia

340 999 zł36,80 m² 9 266,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Widok, światło i jakość w pełni odnowione mieszkanie w zielonym sercu miasta Są miejsca, które od pierwszego kontaktu budują poczucie harmonii dzięki światłu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna pcv; reszta nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł80,32 m² 2 676,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,32 m w ocieplonym budynku - oficyna w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

670 000 zł93,26 m² 7 184,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta bezpośrednia - bez prowizji Cena i czas przekazania do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł37,29 m² 8 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 37,29 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w bloku z lat 80 tych na 2 piętrze wraz z przynależnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjdź, zobacz a jak Ci się spodoba, negocjuj cenę. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (8, 8, 8, 16m ) o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,20 m² 7 394,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m , położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,06 m² 7 330,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W niskim bloku na 1 piętrze mieszkanie 2 pokojowe górczyn lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy Górczyn (ul. Wróblewskiego).

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogińskiego, osiedle Górczyn. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,5m2 i składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij