dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimek

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł46 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na w Gorzowie Wlkp. Os. Dolinki. Mieszkanie o pow. 45,5m2, znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z kuchni, 3 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł37 m² 8 820,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2 pokojowe na os. Dolinki. ul. Pomorska. Mieszkanie o pow. 37,30 m2 na 3 piętrze, wysoki blok z windą. Składa się z dwóch pokoi, w tym salon z kuchnią, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 zł44 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na osiedlu Przy Murawach. To nowe, świeżo wykończone mieszkanie, o powierzchni 43,5 m2. Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł32 m² 40,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia! Idealna lokalizacja na osiedlu Manhattan gotowa do wprowadzenia się! Szukasz swojego miejsca w sercu miasta? Ta kawalerka o powierzchni 32,4 m , położona na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł88 m² 6 791,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 88,2m2 wraz z dwoma balkonami (2x ok.4m2) oraz przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł52 m² 5 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie - przeznaczone do remontu - zlokalizowane przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 skłąda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim na os. Staszica. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Po generalnym remoncie. Połozone w swietnej lokalizacji. Z bliskim dostępem do sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł61 m² 5 866,01 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na VI piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Chłopickiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja umową przedwstępną Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,6 m2 (powierzchnia całkowita wynosi ponad 60 m2, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł63 m² 6 998,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Górczyn. Mieszkanie: nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł82 m² 6 085,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Piękne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, piwnicą, strychem. Kameralna kamienica z 6 mieszkaniami i bardzo przyjemnymi sąsiadami :) Dwa osobne, ustawne pokoje, z czego jeden ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

689 000 zł123 m² 5 601,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny w niskim budynku mieszkalnym, na poziomie parteru położonym na spokojnym, zamkniętym osiedlu na os. Górczyn. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 40 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Wykończone w dobrym standardzie. Całkowicie umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Piaski,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł66 m² 6 676,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9m2 zlokalizowane na poziomie 1 w bloku dwupiętrowym przy ul. Bohaterów Westerplatte na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł63 m² 6 709,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szanowni Państwo. Do zaoferowania mamy funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na znanym i bardzo lubianym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia przy Alei Konstytucji 3 maja w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł52 m² 7 601,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Chcesz zamieszkać w pięknym i przytulnym mieszkaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Chcesz cieszyć się doskonałą lokalizacją ,mieć blisko do parku , na Arenę ,do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane 3-pokojowe mieszkanie w wieżowcu na Os. Staszica ul. Matejki. Na pow. 46 m2 rozmieszczono: pokój dzienny z balkonem, dwie sypialnie, osobna kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze W dwupietrowym budynku na os. Staszica Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Marcinkowskiego w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taczaka

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 350 zł44 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na Os. Piaski ul. Taczaka. Niska zabudowa, ładnie zagospodarowane osiedle. Czyste, zadbane klatki schodowe. 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

OS. Piaski, ul. Sczanieckiej Komfortowe, przestronne jednopoziomowe mieszkanie o pow. 130m2 użytkowych na I piętrze. Mieszkanie składa się z - przestronny przedpokój - jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Konstytucji 3 Maja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Z pięknym widokiem os.STASZICA Przedstawiam mieszkanie na wynajem na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. przy ul. Konstytucji 3 Maja. Lokal mieści się w wysokim bloku na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pkojowe o pow 36 mkw położone na 1 piętrze w niskim bloku z windą na Górczynie. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie: sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł51 m² 37,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny W pełni wyposażone M2 Z osobną kuchnią, miejscem postojowym, piwnicą oraz dużym balkonem! Przedmiotem najmu jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł52 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone M2 Z dużym tarasem I miejscem postojowym przy ul. Grabskiego W gorzowie wielkopolskim najem okazjonalny. Przedmiotem najmu jest mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zarezerwowana Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka na Os. Górczyn. Budynek z 2001r. III-piętrowy. Pow. lokalu 27m2, położone na 1 piętrze budynku, jednostronne, z balkonem. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł113 m² 24,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/12/2024r. Bardzo ładne mieszkanie, położone w niskiej zabudowie dwukondygnacyjnej, w spokojnej i "zielonej" okolicy os. Górczyn. Mieszkanie składa się z: dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł47 m² 8 623,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,43 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 5 m2 na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na pierwszym piętrze. Lokalizacja: osiedle Bermudy przy ulicy Słonecznej w Wawrowie. Mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 46 m2, 2 pokoje, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60-tych. Na metraż mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł58 m² 5 042,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Parter - Gwiaździsta - na sprzedaż Oferta sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na poziomie parteru w 2- rodzinnym budynku mieszkalnym położonym przy ul. Gwiaździsta 2 w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wełniany Rynek

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 65,00m2 znajdujące się na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Wełniany Rynek. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korcza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł63 m² 5 414,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Górczyn ul. Korcza. Lokalizacja odsunięta od głównej drogi, przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie 3 pokojowe położone na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł60 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,8 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 4,5m2 oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł47 m² 6 758,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 47,20 m2 usytuowanego na I piętrze przy ul. Pomorskiej (os. Dolinki) parametry nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł46 m² 9 148,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Os. Piaski. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura. Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Os. Piaski. Mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł66 m² 28,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu przestronne, słoneczne mieszkanie przy Placu Jana Pawła II! Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, to oferta właśnie dla Ciebie! Oferujemy na.