dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł52 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do odkrycia przytulnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,5 m , położonego w atrakcyjnej części Gorzowa na osiedlu Górczyn (manhattan), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł45 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze wysokiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie, kawalerka na Os. Górczyn. Budynek z 2001r. III-piętrowy. Pow. lokalu 27m2, położone na 1 piętrze budynku, jednostronne, z balkonem. Mieszkanie idealne dla 1-2 osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Prezentuję Państwu mieszkanie do remontu przy ul Okólnej w Gorzowie. Oprócz funkcjonalnych 48m do dyspozycji nowego właściciela jest ok 10m piwnicy, idealnych na warsztat lub pracownie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie , o powierzchni 33 m2 , wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.6m2 , na os. Piaski w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staszica,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł73 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania - Gorzów Wielkopolski, os. Staszica. Piękne, przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy gotowe do wprowadzenia się! Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, nowoczesny apartament znajdujący się na IV piętrze IV kondygnacyjnego budynku w Śródmieściu przy ul. Wyszyńskiego. Rezydencja przy młynie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł40 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny wynajem dla pary Mieszkanie o wysokim standardzie o pow. 40m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku na Os. Olimpijskim. Budynek z 2019 roku w idealnym stanie. Na pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***mieszkanie zarezerwowane *** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

495 000 zł60 m² 8 230,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie 3pok. o powierzchni 60,14m2 składające się z przestronnego salonu z wejściem na balkon, 2ch osobnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł38 m² 60,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.56m2 mieszczące się na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną. Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 47,20 m2 usytuowanego na I piętrze przy ul. Pomorskiej (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł39 m² 6 812,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w wysokim X piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Dywizjonu 303 w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł49 m² 7 637,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz lokum gotowego do zamieszkania bez konieczności remontów? Oto mieszkanie dla Ciebie 3- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49,10 m , przy ul. Nowa w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł44 m² 9 501,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie na os. Górczyn Pow. 44,10 m2, , na 3 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Składa się z: 2 pokoje, w tym salon z dużym balkonem, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję wyjątkowe mieszkanie wykończone z dbałością o każdy detal, idealne dla osób ceniących styl, komfort i nowoczesne rozwiązania. Nieruchomość 35 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - apartament 2 pokojowy W nowym bloku Z 2024 roku, wysoki standard, osiedle europejskie, gorzów wlkp. W pełni umeblowane. Do wynajęcia przestronne, jasne, dwupokojowe, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szukasz idealnego miejsca dla siebie, bądź pod inwestycję? Kawalerka o powierzchni 33 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Piaski. Cena mieszkania: 235.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł58 m² 6 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa cena. Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

245 000 zł39 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 7 piętra w wysokim bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym przy ul. Marcinkowskiego na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskin IV piętrowym bloku zlokalizowanym na przy ul. Kołłątaja w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Mieszkanie dla singla lub pary! Przedmiotem wynajmu jest kawalerka na os. Górczyn znajdująca się na III piętrze niskiego bloku przy ul. Obrońców Pokoju, os. Górczyn. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł84 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Przestronne mieszkanie o powierzchni 84m2 położone na I piętrze zadbanej kamienicy w Śródmieściu ul. Wyszyńskiego. Na metraż mieszkania składają się: cztery pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł49 m² 8 444,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,55 mkw. w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Górczyn. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł75 m² 5 651,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjne dwustronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 2 piętrze w bloku, przy ulicy Mieszka I. Mieszkanie o powierzchni 75,20m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 i 4 piętra w niskim bloku przy ulicy Bora Komorowskiego (osiedle Manhattan). Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł34 m² 10 120,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,09 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok. 8m2 na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. ,w pobliżu Kupca Gorzowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł64 m² 8 720,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,10 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.6 m2 oraz z dużą przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł40 m² 8 780,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia świeżo odświeżone, jasne mieszkanie o powierzchni 36 m w nowym bloku z 2020 roku z windą. Idealne dla singla, pary. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie po Generalnym remoncie o powierzchni 46 m , położone na 7. piętrze w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Opis mieszkania Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł56 m² 8 125,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest zachwycające mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 56,49 mkw. umiejscowione na parterze w kameralnym, dwurodzinnym budynku zlokalizowanym przy ul. Walczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł58 m² 7 162,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 9 piętra w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Widok na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Zawarciu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajduje się w niskim bloku na parterze. Lokal składa się ze słonecznego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł39 m² 7 642,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,60 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 3,5 m2 oraz przynależną piwnicą na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł74 m² 8 940,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73,71 m2 wraz z dużym tarasem na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W hali garażowej I komórką lokatorską Na wynajem świeżo oddane mieszkanie, umiejscowione na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł47 m² 8 877,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Dolinki! Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

312 000 zł52 m² 5 949,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,44m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Staszica na osiedlu Staszica 1d w Gorzowie Wielkopolskim. Blok zadbany,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij