dowolna

Mieszkania umeblowane Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Kostrzyńska. Nowy budynek z 2024r. Pow. 54m2, i piętro, winda. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Wawrów,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na parterze. Przynależna komórka i suszarnia. Na oknach rolety zewnętrzne. Osobna kuchnia ,łazienka i oddzielne wc. Z największego pokoju możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł84 m² 5 568,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,5m2 położone na I piętrze zadbanej kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. ul. Borowskiego. Kamienica jedna z ładniejszych w Gorzowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

344 000 zł46 m² 7 522,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 46m2 na 8 piętrze w bloku 11-cio piętrowym bloku na osiedlu Staszica. ***nowa niższa cena*** mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł104 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja do dnia 13.07.2024 r. Mam przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o wielkości 104,5 m2 w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie Wlkp. Te klimatyczne mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku w samym centrum przy ulicy Łużyckiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Estkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu stylowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe w odświeżonej kamienicy w Śródmieściu, mieszkanie po kapitalnym remoncie z wymienionymi wszystkimi instalacjami, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł34 m² 5 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 33,5m2 na ul. Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym. Do nieruchomości przynależy piwnica. Obok kamienicy znajduje się podwórko z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł42 m² 6 227,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41.59 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10 m2 na Os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janockiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja Polecamy mieszkanie na II piętrze niskiego bloku. Zaprojektowane przez architekta klimatyczne o powiwrzchni 64m2 w budynku z 2006r. przy ulicy Janockiego. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 490 zł33 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Po generalnym remoncie m.in wymiana instalacji elektrycznej. Pow. 33 m2, tj. pokój z oddzielną kuchnią, łazienka z wc. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadbany apartament o pow. 52 m2, powierzchnia po podłodze ponad 70 m2, położony na ostatnim, trzecim piętrze budynku z windą, w widokiem na Park Siemiradzkiego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł91 m² 4 241,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** rezerwacja *** Mam przyjemność zaoferować Państwu ładne, 4 pokojowe mieszkanie o wielkości 90,78 m2 w kamienicy przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie Wlkp. Znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł25 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę na os.Staszica na ul.Marcinkowskiego w bloku czteropiętrowym na parterze. Kawalerka jest po remoncie w 2015r.i składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem w bloku wybudowanym w 2023 roku o powierzchni 45 m2. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł39 m² 8 414,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow.39,10 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł44 m² 6 530,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum z widokiem na Katedrę. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 44,41 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowym niskim bloku z 2018r. w pobliżu ul.Ogińskiego na przeciwko Castoramy. Mieszkanie jest na wysokim parterze i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł38 m² 8 307,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie ,po remoncie o pow. 38,40 m2 wraz z dużym balkonem oraz przynależną piwnicą o powierzchni 3,87 m2 na os.Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 70 w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w budynku usytuowanym w Centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł50 m² 10 076,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,52 m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,18 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

269 000 zł29 m² 9 243,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! W ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow. 29,1 m2. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze przy ul. Ogińskiego. ( osiedle Górczyn ) parametry nieruchomości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 30 Stycznia

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny lokal o pow. 50m2 położony na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-biurowego w Śródmieściu. Dobry standard wykończenia. Dwa pomieszczenia (sypialnia, salon), z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze wysokiego bloku na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 37 m2 składa się oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł35 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze niskiego bloku przy ul. Ściegiennego, os. Górczyn. Mieszkanie o pow. 35,30 m2 składa się z kuchni w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka w Centrum miasta w nowej zabudowie. Jasne dobrze doświetlone mieszkanie usytuowane na III piętrze Pow. 29 m2, tj. salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny - Inki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł62 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 62,5 m2 m2. Nieruchomość usytuowana na os. Górczyn przy ul. Danuty Siedzikówny Inki. Umowa najmu Okazjonalnego. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu nowe dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2020 roku. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, plac Jana Pawła II, gorzów Wlkp. , środkowa część osiedla, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł40 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nowa cena 345.000 PLN Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,20m2, położony na parterze, w niskim bloku z 1994 r., z balkonem oraz przynależącą piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł95 m² 19,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi drzwiami i futrynami poniemieckimi, o pow 94,70 m2, usytuowana na pierwszym piętrze pięknej, stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Maczka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajmu kawalerkę na osiedlu górczyn. Na przeciwko Panoramy, ulica Maczka. 3 pietro wraz z balkonem. Koszt najmu to 1250 zł+ zaliczki na oplaty ,które wraz energią wynoszą 500 zł dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł39 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż, 2 pokojowe O pow. 39,44M2 mieszkanie przy ul. Londyńskiej W nowym bloku Z 2023r. Mieszkanie wykończone pod klucz, dostępne od zaraz. Atuty: * ze względu na lokalizację -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Os. Górczyn ul. Czartoryskiego. Budynek z 2015r., w pobliżu park. Pow. 31m2, i piętro. Mieszkanie częściowo umeblowane (wg zdjęć). W aneksie kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam umeblowane, 3- pokojowe mieszkanie W gorzowie wlkp. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Matejki na osiedlu Staszica. Położone jest na parterze w bloku dziesięciopiętrowym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł25 m² 10 229,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanej kawalerki wykończonej z dbałością o każdy szczegół o wysokim standardzie. Obecnie mieszkanie jest wynajmowane i generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta dla firm dla pracowników do 12 osób. Oferujemy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta w okolicy ul.Sikorskiego okolice katedry mieszkanie o pow.100m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł76 m² 19,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe W zadbanej kamienicy W śródmieściu! Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,7 m2 umiejscowiony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*** Rezerwacja do 07.06.2024r *** NA SPRZEDAŻ 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Grabskiego w Gorzowie Wlkp. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł52 m² 6 698,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na os. Staszica w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 52,10 m2, na 3 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.