dowolna

Mieszkania nad rzeką Gorzów Wielkopolski - Na sprzedaż i na wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł64 m² 7 858,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 4 pokojowe w Centrum Gorzowa Wlkp. Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Co umożliwia szybki i łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł56 m² 7 406,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Marzysz o mieszkaniu blisko Centrum miasta, z szybkim dostępem do miejskiego parku, ścieżki rowerowo- pieszej, do rekreacji zacienionych skwerów, płacy zabaw, siłowni pod chmurką ? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadbane, 2 pokojowe mieszkanie z duszą. Jasne pomieszczenia, wysokie stropy, na przeciwko parku. Funkcjonalny, przestronny układ pomieszczeń. Atuty: - 2 minuty pieszo do Galerii Nova Park, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł92 m² 4 262,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 91,5m2, w skład którego wchodzą: - długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatowa

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym i spiżarnią. Umeblowane. Możliwość wynajęcia bez działki rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie w śródmieściu, przy ul. Mieszka I, lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi, holu, kuchni i łazienki wraz z toaletą. Mieszkanie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł49 m² 6 605,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* n O W A niższa C E N A * Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie jak nowe. Mieszkanie 2 pokojowe na 7 piętrze w wysokim bloku z windą. Nieruchomość skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 mieści się na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu ofertę najmu, 2-pokojowego lokalu mieszkalnego w ścisłym centrum miasta po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo dużych, widnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wełniany Rynek

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - wyposażone Wymagania właściciela: - umowa w formie najmu okazjonalnego - bez zwierząt Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowany na 1 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł29 m² 6 970,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Na sprzedaż mieszkanie na parterze po generalnym remoncie w Gorzowie Wielkopolskim- śródmieście Oferowana nieruchomość mieści się w kamienicy, na jej powierzchnię 28,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia znajduje się na drugim piętrze, w niskim budynku przy ul. Dworcowej 5 w Gorzowie Wielkopolskim. Na 62m2 rozplanowano salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

459 000 zł76 m² 6 039,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem. Mieszkanie o powierzchni 76 m2 składa się z: - pokoju dziennego z wyjściem na balkon (20,21 m2) - kuchni (8,97 m2) - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

558 000 zł85 m² 6 586,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania w Śródmieściu. Układ mieszkania idealny dla dużej rodziny lub pod wynajem na pokoje czy kwatery pracownicze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł39 m² 6 017,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Z pięknym widokiem na park W niskim bloku przy ul. Dąbrowskiego. Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 39,05 m2 umiejscowione na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowana po generalnym remoncie! Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w bloku 4 piętrowym na 4rtym piętrze na ul.Słonecznej w Gorzowie Wlkp. Kawalerka składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zamieszkaj W centrum miasta gorzowa wlkp. Luxm nieruchomości zaprasza do zapoznania się a ofertą sprzedaży mieszkania, o powierzchni 60m2 m2, zlokalizowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł51 m² 4 403,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 51,1m2 wraz z piwnicą o powierzchni 2,1m2, lokal znajduje się na 10-tym piętrze. W bloku zamontowano ciche, ekologiczne windy. Czyste zadbane klatki, nowa elewacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Slonecznej, dobry punkt, blisko tramwaj, blisko sklepy, szkola itd. Ogrzewanie miejskie, woda ciepla bez termy. Blok ocieplony, okna plastikowe. Mieszkanie gotowe do sprzedazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł51 m² 7 370,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz nietypowego mieszkania z doskonałą lokalizacją w centrum miasta, to ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę i spełni Twoje oczekiwania. Będzie idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne , przestronne mieszkanie w Śródmieściu w bloku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, przynależy piwnica. Mieszkanie rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ciche i przytulne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji dla ciepłolubnych osób, rodzin z dziećmi, studentów oraz osób ceniących sobie spokój. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł67 m² 25,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest na piętrze domu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, gdzie umiejscowiono prysznic ( jest możliwość wydzielenia osobnego pomieszczenia na łazienkę),toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

255 000 zł48 m² 5 311,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 mkw. z balkonem i piwnicą. Położone w Śródmieściu na dziewiątym piętrze w 10-cio piętrowym bloku z dwiema windami. doradca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

230 000 zł54 m² 4 275,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja przytulne mieszkanie 2 pokojowe W zadbanej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego. Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 53,80 m2 umiejscowione na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

189 000 zł44 m² 4 312,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentuję Państwu idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie w stanie do remontu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zamoście

Zamoście,Gorzów Wielkopolski

370 000 zł72 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 72 m2 po kapitalnym remoncie w skład którego wchodzą 3 pokoje kuchnia przedpokój i łazienka z wc kuchnia kompletnie umeblowana z wszelkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł54 m² 27,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem , dwupokojowe, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z holu, oddzielnej, dużej kuchni z pełnym wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyniaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł78 m² 3 443,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja oferty! Polecamy Państwu mieszkanie w odnowionej pięknej stylowej kamienicy z wymieniona instalacją gazową , remontem dachu ociepleniem budynku z 1900 roku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

305 000 zł34 m² 8 918,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentację ustawnego, jasnego mieszkania w nowym budownictwie w śródmieściu. Mieszkanie do zamieszkania bez nakładu finansowego lub polecane do wynajmu ze względu na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 850 zł54 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy, do dyspozycji Najemcy również piwnica. Lokal świeżo odmalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście .Do mieszkania przynależy piwnica ,oraz możliwość korzystania z wózkarni i strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł95 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu bardzo stylowy i oryginalny, 3 pokojowy apartament w kamienicy. Kamienica z 1899 roku w bardzo dobrym stanie z wyremontowaną klatką schodową, dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

525 000 zł116 m² 4 541,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Uwaga! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu w programie "mieszkanie bez wkładu własnego". Kupujesz za gotówkę? Jest możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty. O szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

525 000 zł115 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego apartamentu 2-poziomowego o pow. 115 m.kw. znajdującego się w niskim bloku z 2000 r. w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł56 m² 5 221,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szanowni Państwo! Z przyjemnością przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Widoku. Mieszkanie posiada balkon i piwnicę oraz piękny widok na panoramę Gorzowa i Wartę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

229 000 zł47 m² 4 849,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta Zarezerwowana umową przedwstępną! Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Dzieci Wrzesińskich. Dogodnie położony lokal o powierzchni 47,22 m.kw. znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł47 m² 6 955,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąca oferta, nie czekaj, bądź pierwszy! do negocjacji! Gotowe do zamieszkania od zaraz. Wyjątkowe mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie, w którym perfekcyjnie został przemyślany każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

245 000 zł39 m² 6 274,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

277 500 zł65 m² 4 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe (możliwość wydzielenia trzeciego pokoju) mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy Filharmonii Gorzowskiej. Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne 5 pokojowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie Z dwoma balkonami! znajduje się na osiedlu zacisze W gorzowie wielkopolskim. Sprzedam duże bardzo przytulne mieszkanie.