dowolna

Mieszkania nad rzeką Gorzów Wielkopolski - Na sprzedaż i na wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Estkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu stylowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe w odświeżonej kamienicy w Śródmieściu, mieszkanie po kapitalnym remoncie z wymienionymi wszystkimi instalacjami, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł34 m² 5 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 33,5m2 na ul. Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym. Do nieruchomości przynależy piwnica. Obok kamienicy znajduje się podwórko z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

290 000 zł44 m² 6 530,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum z widokiem na Katedrę. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 44,41 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

519 000 zł107 m² 1 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż jasne mieszkanie umiejscowione na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy w centrum miasta. Po przekroczeniu progu czuć przestrzeń, wysokość mieszkania to 3,25 cm, zaś powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staszica,Gorzów Wielkopolski

558 000 zł56 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament na parterze w nowym budownictwie z 2021 roku w Gorzowie Wielkopolskim, na nowym osiedlu przy ulicy Kotsisa. Mieszkanie o powierzchni 56.00m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie! Opłaty wyłącznie według liczników za faktyczne zużycie wody i prądu! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow.51m2 mieszczące się w ścisłym centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie. Standard: - kuchnia wyposażona w nową zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Borowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy do sprzedaży duże 4 pokojowe mieszkanie o pow. 131,50 m2 usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2001 r. w Śródmieściu. Na metraż mieszkania składa się: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł35 m² 65,34 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie (dla pierwszego najemcy) w nowo wybudowanym, kameralnym budynku (oddany do użytku w 2024 roku) w sąsiedztwie rezerwatu przyrody, z niezwykłym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł39 m² 66,14 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

460 000 zł71 m² 6 449,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wchodząc przez drzwi tego mieszkania możesz poczuć się od razu u siebie, zamieszkać i żyć w dobrze przygotowanej przestrzeni albo wykorzystać możliwości jakie daje 71,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

360 000 zł59 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok o pow.59,40 m2 mieszczące się na os. Słonecznym. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł33 m² 70,51 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

346 000 zł47 m² 7 299,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,4 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1997 roku. Rozkład mieszkania: duży pokój (21,4 m2) z wyjściem na balkon od strony południowej, pokój (8,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł39 m² 71,23 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zobacz, film prezentujący nieruchomość. Na sprzedaż apartament w premium lokalizacji -centrum miasta z widokiem na Wartę. Apartament w budynku z 2012 roku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł106 m² 4 595,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. 106,40m2 mieszczące się w centrum miasta w kamienicy na pierwszym piętrze. Nieruchomość jest po generalnym remoncie w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

247 000 zł24 m² 10 152,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka położona w niskim bloku na parterze przy ulicy Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal mieszkalny składa się z obszernego pokoju ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł40 m² 5 940,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 06.02.2024 Mieszkanie dla młodych lub pod inwestycję na wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,56 m2 położone na wysokim drugim piętrze do którego przynależy położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł29 m² 6 796,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

NA sprzedaż 2 pokojowa kawalerka do wprowadzenia, położona przy ul. Mieszka 1, w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 29,28 m2, posiada dwa 2 pokoje ( przejściowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł49 m² 7 281,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 49m2, w skład którego wchodzi jasny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

160 000 zł23 m² 6 986,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w doskonale skomunikowanej lokalizacji. Wyremontowana kawalerka przy ul.Słonecznej 77, nieopodal tętniący życiem pasaż usługowo- handlowy. Linia tramwajowa - 5 min od domu- doprowadzi.