dowolna

Domy w centrum Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

440 000 zł152,70 m² 2 881,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. To spokojna i kameralna część miasta, zapewniająca ciszę oraz otoczenie zieleni, z jednoczesnym szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł206,84 m² 10 587,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, wolno stojący dom w Gorzowie Wlkp. Obręb Zakanale, położony na działce o pow. ok. 16 arów, przy drodze miejskiej, asfaltowej. Dostępna komunikacja mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł207 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży domu wolnostojącego piętrowego zlokalizowanego w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Żwirowej zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Rezerwacja Spokojne życie w sercu miasta dom na osiedlu Staszica, przestrzeń, ogród i świetna lokalizacja. Idealny dla rodziny! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 500 000 zł246 m² 14 227,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Willa, w której wszystko znajduje swój naturalny porządek Są miejsca, które nie próbują przyciągać uwagi a mimo to zatrzymują ją na dłużej. Nie poprzez efekt, lecz poprzez spójność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Janice,Gorzów Wielkopolski

5 500 zł172,50 m² 31,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Szukasz dla swoich pracowników funkcjonalnego domu z fantastycznym widokiem w niedalekiej odległości od centrum Gorzowa Wielkopolskiego? Zależy Ci, aby dom był gotowy do zamieszkania? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na narożnej, w pełni ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

957 000 zł240 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niższa cena! na sprzedaż wolnostojący dom W gorzowie wlkp osiedle janice! Z osiedla piękny widok na wartę! W zasięgu ścieżka rowerowa do santoka, wawrowa! atuty oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136 m2 usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 999.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł185,10 m² 6 753,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Siedlice. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł336,64 m² 2 373,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom w Gorzowie Wlkp. zaciszne miejsce, duża działka, idealny dla rodziny lub firmę Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 272 m (powierzchnia całkowita 336 m ).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp - Zieleniec. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 10,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 450 zł155 m² 4 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowoczesny dom typu bliźniak przy ul. Kamiennej - komfort, jakość i świetna inwestycja! Zakup domu typu bliźniak w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kamiennej to doskonała decyzja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł182,40 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny Gorzów Wielkopolski, os. Zakanale Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł127 m² 8 267,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: na sprzedaż wyjątkowy dom idealny dla młodych, aktywnych osób, które chcą połączyć komfort, przestrzeń i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł621 m² 4 822,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o charakterze rezydencjonalnym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 200 mkw na 10 arowej działce plus niezabudowana działka budowlana 10 ar uwaga - dom aktualnie wynajęty do 31.10.2026 - Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł440 m² 2 861,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dworek z 2000 roku, położony w zacisznym miejscu Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni całkowitej 440m2, posadowiony na działce o powierzchni 2001 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł136 m² 6 389,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Dom wolnostojący idealny dla rodziny dwupokoleniowej wieprzyce lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego Wieprzyce. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 347 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 969.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł146,33 m² 15 034,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Dom, który daje wybór Nie każdy szuka tego samego. Dla jednych dom to przestrzeń dla rodziny. Dla innych spokojna przystań po intensywnym dniu. Są też tacy, którzy patrzą na nieruchomość jak na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski. Okolica charakteryzuje się spokojnym klimatem, dużą ilością zieleni oraz zabudową jednorodzinną, co zapewnia komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest budowa parterowego domu w stanie surowym zamkniętym znajdującym się w cichej i spokojnej okolicy nowo wybudowanych domków.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,88 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowoczesny bliźniak z 2023 r. | gorzów Wlkp., ul. Niwicka | ogród + poddasze do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł111,54 m² 7 620,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 111.54m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) w dzielnicy Zawarcie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

W jednej z najbardziej kameralnych i spokojnych lokalizacji Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Mierniczej, czeka na nowego właściciela wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m .

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł169 m² 5 739,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolno stojący, położony w Gorzowie Wlkp. na Wieprzycach. Nieruchomość o niewątpliwym uroku i charakterze, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł148,29 m² 5 732,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Gorzowie Wlkp. obręb Chwalęcice Dolne. Dostępna jest już tylko prawa część domu. Działka ogrodzona. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł200 m² 4 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Strażackiej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł125 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim Centrum Miasta, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Spacer wirtualny:   Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny w Gorzowie Wlkp. Os. Piaski, 5 minut od centrum miasta. Wybudowany w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł330 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Wyjątkowy duży dom w sercu miasta przestrzeń, nowoczesne rozwiązania, klimatyczne otoczenie i widok na panoramę Gorzowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom typu kwadraciak po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wybudowanego w roku 1995 w samym centrum osiedla Staszica. Parter domu stanowi osobny lokal użytkowy o powierzchni 90 metrów kwadratowych (45.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł800 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kamienica w sercu Gorzowa Wielkopolskiego Z planem, potencjałem i przestrzenią na więcej Inwestycja z przewagą od pierwszego dnia Wyobraź sobie inwestycję, która już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 090 000 zł700 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż: zabytkowa kamienica w centrum Gorzowa Wielkopolskiego gotowy projekt inwestycyjny Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia całkowita: 700 m Powierzchnia użytkowa: 523 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

2 490 000 zł207 m² 12 038,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulęcińska

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

784 000 zł210 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , położonego na obszernej działce 718 m w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Okrzei

Piaski,Gorzów Wielkopolski

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

-rezerwacja- komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - Os. Piaski - Gorzów Wielkopolski. Na wynajem oferujemy przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z duszą w Bogdańcu Przestronny dom w cenie mieszkania Niezwykła okazja w atrakcyjnej cenie Przedstawiamy niepowtarzalną okazję zakupu dużego, poniemieckiego domu w centrum.