dowolna

Domy w centrum Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

168 000 zł140 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Prezentujemy wybudowany w 1939 roku, dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość oferuje powierzchnię 140 mkw. dzieloną między dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janice

Janice,Gorzów Wielkopolski

600 000 zł147 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Piękny i elegancki dom wolnostojący o pow. 147 mkw w Gorzowie Wielkopolskim. Dom położony na działce o powierzchni 510 mkw, przy spokojnej ulicy, otoczony zielenią. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skrajna

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

179 000 zł91 m² 1 964,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 91,12 m2, zlokalizowana na działce o powierzchni 1042 m2. Dom składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagrodowa

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Oferta chwilowo wstrzymana oferujemy do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 120 mkw., poniemiecki, po generalnym remoncie. Dom położony jest w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedlowa

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, położony w Gorzowie Wlkp., z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom usytuowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Minerów

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom jednorodzinny parterowy, usytuowany w Gorzowie Wlkp. Spokojna okolica, w bardo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta Gzowa Wielkopolskiego. Dom wybudowany w 1939 roku, ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną. DO sprzedaży pół bliźniaka! Oferujemy do sprzedaży segment domu o pow. 140 mkw, w zabudowie bliźniaczej, położony w Gorzowie Wlkp. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Karnin

Karnin,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł122 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Parterowy dom w dzielnicy Karnin na sprzedaż! (+warsztat) Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 102m2 usytuowany na działce o pow. 1485m2. Dodatkowo na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł290 m² 1 375,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący w odległości paru km od centrum. Dom ma pow.użytkową 164m2 składa się z garażu pod budynkiem na dwa samochody wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Okólna

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł176 m² 2 385,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej położony na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Oferowana nieruchomość charakteryzuje się przeznaczeniem dla celów mieszkalno-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Okólna

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł176 m² 2 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

789 000 zł240 m² 3 287,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Oferta dla inwestora! Centrum miasta! Do sprzedania dom wolnostojący wraz z 4ma garażami na działce o pow.1573m2. Dom jest zlokalizowany bezpośrednio przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

179 000 zł140 m² 1 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura nieruchomości! Prezentujemy wybudowany w 1939 roku, dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Kostrzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł124 m² 2 818,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom W zabudowie szeregowej Z ogromnym potencjałem położony na osiedlu staszica! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o powierzchni użytkowej ok 124,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 599 zł180 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie blizniaczej na os.Staszica w spokojnej okolicy. Dom jest podzielony w pionie i składa się z 3ch kondygnacji. Na pierwszej kondygnacji znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zakanale

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom z niepowtarzalnym klimatem. Nieruchomość położona jest na osiedlu Zakanale, w spokojnej i cichej okolicy, otoczona terenami zielonymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Chwalęcice

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

790 000 zł225 m² 3 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zarezerwowane! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom położony w Chwalęcicach. Powierzchnia użytkowa domu, to 225 mkw, powierzchnia działki 2500 mkw. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł99 m² 5 065,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Warta Residence to nowy kompleks willi miejskich w zabudowie szeregowej o nowoczesnej i ponadczasowej architekturze. Prezentowany kompleks willowy zlokalizowany jest w centrum Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

530 000 zł99 m² 5 350,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:216 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

535 000 zł99 m² 5 430,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł99 m² 5 065,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prezentujemy Państwu nowo budowaną willę w zabudowie szeregowej ( 4 domy w szeregu) o powierzchni użytkowej 98,51 m2 na działce o powierzchni 170 m2 w nowym kompleksie willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

570 000 zł100 m² 5 725,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:347 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

840 000 zł389 m² 2 161,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:687 m²

Przedmiotem oferty jest trzykondygnacyjny dom wolno stojący z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej 388,57 m2 posadowiony na działce o powierzchni 687 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

575 000 zł101 m² 5 671,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

789 000 zł231 m² 3 415,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nieruchomość położona w cichej, urokliwej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, dojazd drogą utwardzoną. Wyjątkowe, spokojne miejsce, jednocześnie szybki i bezproblemowy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

295 000 zł109 m² 2 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz niedużego domu. Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanej działce o pow. 288 mkw., usytuowany w spokojnym zakątku Śródmieścia Gorzowa Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

575 000 zł220 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecamy uwadze rzetelnie wybudowany dom wolnostojący położony W ustronnym, pełnym zieleni zakątku śródmieścia. Budynek mieszkalny z 2001 roku. Na powierzchni 220 mkw. znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

575 000 zł252 m² 2 281,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł160 m² 2 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Szukasz domu na osiedlu piaski ? polecamy. Wolnostojący, całkowicie podpiwniczony dom jednorodzinny o pow. całkowitej 160 mkw. / użytkowej 120 mkw. Działka 705 mkw. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janice

Janice,Gorzów Wielkopolski

240 000 zł103 m² 2 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Połowa bliźniaka w Gorzowie Wlkp. Janice Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 103 m2 na działce o powierzchni 361 m2. Rodzaj domu - bliźniak, parterowy z poddaszem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł230 m² 1 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni ok. 230m2 w Gorzowie Wielkopolskim. W nieruchomości tej obecnie przeprowadzany jest podział na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł224 m² 1 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dom na działalność gospodarczą lub zamieszkanie. Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul.Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

575 000 zł220 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecamy |! komfortowy dom jednorodzinny położony W śródmieściu gorzowa wlkp. A jednocześnie W ustronnym, pełnym zieleni zakątku miasta. Idealnie nadaje się również do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwalęcice

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł212 m² 1 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy uwadze zadbany, 5 pokojowy dom jednorodzinny o pow. 212 mkw. doskonale zlokalizowany na granicy Gorzowa Wlkp. i Chwalęcic. Nieruchomość wybudowana w 2006 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dolinki

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł290 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Do wynajęcia przestronny dom na os.Dolinki. Dom składa się z garażu na dwa auta w bryle budynku, parteru składającego się z kuchni z jadalnią, łazienki z wc, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

599 999 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

rynek: wtórny rodzaj zabudowy: wolnostojący liczba pokoi: 4 materiał budynku: cegła rok budowy: 2004 poddasze: użytkowe dach: skośny pokrycie dachu: dachówka stan wykończenia: do zamieszkania okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sierakowska

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

195 000 zł151 m² 1 291,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:757 m²

Sprzedam dom wolnostojący w stanie surowym w dzielnicy Zakanale, według projektu firmy Archon - "dom w poziomkach 3 " wersja Termo z małymi zmianami. Dom posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania pół domu o powierzchni 86m2 oddalonego ok. 4km od centrum miasta wraz z działką 7 ar. oraz budynkiem gospodarczym wliczonym w cenie. Na parter bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Planetarna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł224 m² 1 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Gorzowie Wlkp przy ul. Planetarnej. Powierzchnia całkowita 228 m2, użytkowa 124 m2, pow. działki 600 m2. Budynek niepodpiwniczony piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

529 900 zł190 m² 2 788,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojacy w reprezentatywnym miejscu w Kłodawie w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. Dom został wybudowany według projektu Daria w 2004r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wieprzyce

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²