dowolna

Domy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży domów

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

970 000 zł104 m² 9 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104m2, położonego, przy ulicy Titanitowej w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego, położonego w sercu dzielnicy Zawarcie przy ul. Śląskiej. Ta unikatowa nieruchomość z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł169,21 m² 3 723,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim gotowe do zakupu. Lokalizacja: baczyna (obok Gorzowa Wlkp.) Cena: 595 tys. zł (obejmuje połowę tzw. bliźniaka oraz działkę.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł227 m² 2 859,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim! Przy ulicy Baczewskiego - rozpoczęta budowa domu typu bliźniak na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł370 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: domu jednorodzinnego o pow. 370m Wieprzyce #twojaprzyszloscmaswojadres Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł350 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 640 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A Nieruchomość idealna dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania połączonego z pewną i stabilną inwestycją! Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu domu wybudowanego w roku 1995 w samym centrum osiedla Staszica. Parter domu stanowi osobny lokal użytkowy o powierzchni 90 metrów kwadratowych (45.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

W bardzo dobrej lokalizacji pod działalność usługową śródmieście Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 967 m2 w Śródmieściu. Dokładna lokalizacja to skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,20 m² 7 075,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Os. Europejskim. Wykończony, zamieszkały. Pow. domu całkowita 141,2 m2, użytkowa 121,2m2. Parter: salon, kuchnia, hall, spiżarnia, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Wyjątkowa rezydencja w Gorzowie Wielkopolskim przestrzeń, komfort i potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł424 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Dom marzeń wśród zieleni- ogród, staw i własny kawałek lasu Wyjątkowy dom w Gorzowie - 424 m #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Domy wolno stojące wraz z pięknie zlokalizowaną działką budowane na zlecenie Klienta (dowolny projekt domu). Termin realizacji ok. 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł124,20 m² 5 547,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną. Dom Z potencjałem na os. Staszica świetna lokalizacja, funkcjonalny układ! Gorzów Wielkopolski, os. Staszica | 124 m | Działka 222 m Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 550 000 zł303 m² 5 115,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 924 m²

Dom z dużą działką przy ul. Owocowej Gorzów Wielkopolski Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł279 m² 3 939,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Chwalęcicach - Gorzów Wielkopolski Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł1 350 m² 243,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana z rozpoczętą budową domu, tuż przy Jeziorze Wojcieszyckim. Cena: 329 000 zł! Działka ma powierzchnię 1350 m2, na której rozpoczęta jest budowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł186 m² 8 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu Dom o powierzchni 186 m położony na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 920 zł87,81 m² 9 212,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż dwa bliźniaki (2 lokale w budynku dwulokalowym) położone w doskonałej lokalizacji w centrum miasta - przy ul. Jastrzębiej. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój oraz bajeczne.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł160 m² 5 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzowa Wlkp., w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu. Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł156 m² 7 371,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 156 m2 usytuowany na działce o powierzchni 835 m2 zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł160 m² 5 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 160 m2 położonego w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie lubuskim., PL. Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł122 m² 9 918,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Z przyjemnością Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce o powierzchni 202 m2 w Gorzowie Wlkp - os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł210 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , położonego na obszernej działce 718 m w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana na działce o powierzchni 0,392 Ha w bliskiej odległości do centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Oferta idealna dla inwestorów / deweloperów, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z garażem przy ul. Siedlickiej w Gorzowie Wielkopolskim. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł129,30 m² 5 336,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom przy rezerwacie twój azyl W zielonej części gorzowa Śródmieście / Wieprzyce szeregowiec z duszą i ogrodem Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z miastem? Zamieszkaj tuż.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł152,70 m² 2 881,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. To spokojna i kameralna część miasta, zapewniająca ciszę oraz otoczenie zieleni, z jednoczesnym szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł206,84 m² 10 587,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, wolno stojący dom w Gorzowie Wlkp. Obręb Zakanale, położony na działce o pow. ok. 16 arów, przy drodze miejskiej, asfaltowej. Dostępna komunikacja mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 500 000 zł246 m² 14 227,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Willa, w której wszystko znajduje swój naturalny porządek Są miejsca, które nie próbują przyciągać uwagi a mimo to zatrzymują ją na dłużej. Nie poprzez efekt, lecz poprzez spójność.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł230 m² 3 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej os. Górczyn. Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na narożnej, w pełni ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

957 000 zł240 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niższa cena! na sprzedaż wolnostojący dom W gorzowie wlkp osiedle janice! Z osiedla piękny widok na wartę! W zasięgu ścieżka rowerowa do santoka, wawrowa! atuty oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136 m2 usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 999.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł185,10 m² 6 753,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Siedlice. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł234 m² 7 670,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjnie położony dom z widokiem na dolinę Warty na granicy gorzowa I czechowa. Ul. Widokowa, gm. Santok (6km od Katedry). Stan nieruchomości idealny - do wprowadzenia się! Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł336,64 m² 2 373,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom w Gorzowie Wlkp. zaciszne miejsce, duża działka, idealny dla rodziny lub firmę Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 272 m (powierzchnia całkowita 336 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Janice,Gorzów Wielkopolski

720 000 zł218 m² 3 302,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:443 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej. Lokalizacja: dom położony jest w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żniwnej. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny