dowolna

Domy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży domów

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Rynek pierwotny

750 000 zł140 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu, budowane według projektu Ofelia - bliźniak. Na pięknie położonym obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,88 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowoczesny bliźniak z 2023 r. | gorzów Wlkp., ul. Niwicka | ogród + poddasze do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł169 m² 5 739,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolno stojący, położony w Gorzowie Wlkp. na Wieprzycach. Nieruchomość o niewątpliwym uroku i charakterze, w cichej okolicy z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:801 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest budowa parterowego domu w stanie surowym zamkniętym znajdującym się w cichej i spokojnej okolicy nowo wybudowanych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł190,42 m² 5 246,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym | stan surowy zamknięty | działka 1220 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, który daje Ci pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,95 m² 5 211,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mieczyński Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Gorzowie Wlkp. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189,95 m2 usytuowany na działce o powierzchni 313 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości położonej na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej, który został dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przestronne 3-poziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Na sprzedaż: wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 150,27 m z prywatnym ogródkiem, garażem oraz dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

**woj.lubuskie , miasto Gorzów Wlkp.** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ATRAKCYJNEGO DOMU o pow. 150 m2 ,zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. obręb Karnin. Słoneczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gorzów Wielkopolski

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:694 m²

Willa Zacisze opowieść o miejscu, które dopiero zaczyna się naprawdę Miejsce, które nie potrzebuje przedstawienia W samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Parku Siemiradzkiego, stoi.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł160 m² 5 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Wolno stojący dom jednorodzinny w okolicy Centrum Gorzowa. Niewielka działka ok. 6 arów w pełni zagospodarowana. Budynek z lat 80-tych. Dom o pow. całkowitej 240 m2, w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł125 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim Centrum Miasta, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł320 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży domu w Gorzowie Wielkopolskim. #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowy dom z panoramą miasta 320 m komfortu i elegancji Na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł152,56 m² 5 047,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 702 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która jest przedmiotem sprzedaży. 1,6702 hektara gruntu przy drodze S3 wraz zabudową mieszkalno gospodarczą z aktualnie uchwalanym planem.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł106,91 m² 7 380,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, 5 pokoi | wieprzyce lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej części Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Wieprzyce. To bardzo dobre miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł141,20 m² 7 082,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 141 m (użytkowej 121 m2) położony na działce o pow. 530 m2, na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Dom został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom Z charakterem I potencjałem taka okazja na piaskach zdarza się raz na lata! Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które żyją, zapraszają, dają przestrzeń do życia, pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Saperów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom marzeń przy rezerwacie przyrody oaza spokoju w sercu natury, zaledwie 5 minut od centrum Gorzowa. Jeśli marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju miejscem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni ok. 220 m , położonego na działce o powierzchni 338.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Rezerwacja Spokojne życie w sercu miasta dom na osiedlu Staszica, przestrzeń, ogród i świetna lokalizacja. Idealny dla rodziny! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł143,07 m² 4 885,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:619 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej okolicy w Gorzowie wlkp. Dom wolnostojący o powierzchni 143,07 m2 usytuowany na działce o powierzchni 619 m2 w Gorzowie wlkp. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł192 m² 6 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:625 m²

** Wyjątkowa nieruchomość w Braunlage sercu malowniczego Harzu ** Na sprzedaż przestronny, klimatyczny dom o powierzchni 192 m , położony na działce o pow.625 m w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Spacer wirtualny:   Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny w Gorzowie Wlkp. Os. Piaski, 5 minut od centrum miasta. Wybudowany w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł233 m² 5 364,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Dom szeregowy na os. Górczyn. Przestrzeń do życia i biznesu. Komfort, funkcjonalność, lokalizacja premium. Oferta dotyczy domu w zabudowie szeregowej z połowy lat 90-tych, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł145 m² 3 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom: 4 sypialni, 2 łazienek 560 000 zł / mies. Wynajem 141 ft Miejsce przyjazne dla psów i kotów

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W gorzowie Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w Gorzowie przy ul. Owocowej. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 167 m2 a powierzchnia działki 797 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Piękny dom W gorzowie wielkopolskim, ul. Dąbroszyńska. Oferuję na sprzedaż gustownie urządzony budynek mieszkalny, usytuowany w pięknej i spokojnej okolicy przy ulicy Dąbroszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł330 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:631 m²

Wyjątkowy duży dom w sercu miasta przestrzeń, nowoczesne rozwiązania, klimatyczne otoczenie i widok na panoramę Gorzowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom typu kwadraciak po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł150,08 m² 5 990,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wszystkie domy W tej inwestycji zarezerwowane! W razie zainteresowania zapraszam do konraktu telefonicznego. Nowe domy wkrótce! atrakcyjna zabudowa bliźniacza W gorzowie / obręb chwalęcice.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł250 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tam, gdzie przestrzeń zaczyna opowiadać własną historię Są miejsca, które nie potrzebują wielu słów, bo ich charakter odczuwa się niemal od razu w sposobie, w jaki światło układa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł139 m² 9 280,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W gorzowie. Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w Gorzowie przy ul. Przy Stadionie. Powierzchnia domu to ok. 140 m2 a powierzchnia działki 9,5 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł200 m² 4 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Strażackiej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Wstrzymana! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Staszica Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Zakanale spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł260 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, na Osiedlu Piaski (obręb Chwalęcice) jednej z najbardziej zielonych i cenionych części miasta. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł500 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

NA sprzedaż piękna posiadłość Z dwoma domami I basenem W gorzowie wielkopolskim na obrzeżach miasta! działka 20a. ***biura*** Na sprzedaż atrakcyjna posiadłość, składająca się ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215,02 m² 5 115,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Urokliwy dom W zacisznej części śródmieścia W gorzowie wielkopolskim Polecam dom wolnostojący o powierzchni 215 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 710 m2 Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124,01 m² 5 604,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 124,01 m2 posadowiony na działce o powierzchni 790 m2 położony w zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł230 m² 3 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szukasz miejsca, które będzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność gospodarczą? Ten dom przy ul. Zielonej to strzał w dziesiątkę! Na działce o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp - Zieleniec. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 10,5 ara.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij