dowolna

Domy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży domów

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

899 000 zł169,50 m² 5 303,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Nieruchomości Mieczyński przedstawia dom wolnostojący o powierzchni 196,50 m usytuowany na działce o powierzchni 700 m2 na os. Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł390 m² 3 589,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta wstrzymana. Duży dom w zabudowie szeregowej, skrajny. Pow. użytkowa wynosi 377 mkw. Położony na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 620 mkw. Na parterze mieści się sala.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł327 m² 9 785,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom, który daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i prywatności - Gorzów Wielkopolski Są domy, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju. Gdzie wszystko ma swoje miejsce, a każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

1 399 000 zł250 m² 5 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 200 mkw na 10 arowej działce plus niezabudowana działka budowlana 10 ar uwaga - dom aktualnie wynajęty do 31.10.2026 - Dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 259 000 zł440 m² 2 861,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dworek z 2000 roku, położony w zacisznym miejscu Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni całkowitej 440m2, posadowiony na działce o powierzchni 2001 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 347 m2 w Gorzowie Wlkp. Cena nieruchomości : 969.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł104 m² 10 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szukasz atrakcyjnego domu wolnostojącego w cichej i spokojnej okolicy? Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 104 m2 usytuowany na działce o powierzchni 496 m2 - Os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł130,30 m² 4 366,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Niższa cena! Bardzo dobrej jakości dom, dla 4-5 osobowej rodziny, położony w sypialni Gorzowa, południowej części miasta. Stan surowy zamknięty: 569.000 zł Stan deweloperski: 669.000 zł Dom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł133,35 m² 7 116,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w super lokalizacji Śródmieście Gorzowa, w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki, gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Lokalizacja ul. Kasprowicza gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł146,33 m² 15 034,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Dom, który daje wybór Nie każdy szuka tego samego. Dla jednych dom to przestrzeń dla rodziny. Dla innych spokojna przystań po intensywnym dniu. Są też tacy, którzy patrzą na nieruchomość jak na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski. Okolica charakteryzuje się spokojnym klimatem, dużą ilością zieleni oraz zabudową jednorodzinną, co zapewnia komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł171,67 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

ena - 610 000 zł brutto. r. Cena dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej (połowa tzw. bliźniaka), powierzchnia całkowita domu 171, 67 m2 wraz z działką 350 m2. Zastrzegamy sobie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 090 000 zł199 m² 5 477,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Zarezerwowane Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Gorzowie Wlkp. Os. Górczyn Budynek z 2002r. parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Zbudowany na zasadzie półpięter, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł800 m² 1 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kamienica w sercu Gorzowa Wielkopolskiego Z planem, potencjałem i przestrzenią na więcej Inwestycja z przewagą od pierwszego dnia Wyobraź sobie inwestycję, która już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 090 000 zł700 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż: zabytkowa kamienica w centrum Gorzowa Wielkopolskiego gotowy projekt inwestycyjny Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia całkowita: 700 m Powierzchnia użytkowa: 523 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

2 490 000 zł207 m² 12 038,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, wolno stojący dom w Gorzowie Wlkp. Obręb Zakanale, położony na działce o pow. ok. 16 arów, przy drodze miejskiej, asfaltowej. Dostępna komunikacja mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sulęcińska

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

784 000 zł210 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , położonego na obszernej działce 718 m w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

894 000 zł87 m² 10 292,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 86,86 m2 usytuowany na działce o powierzchni 600 m2 w miejscowości Kłodawa. W pełni wyposażony dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 296 000 zł270 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w urokliwej części Gorzowa. Dom wolnostojący został zbudowany w latach 90'-tych. Powierzchnia użytkowa domu to około 270m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z duszą w Bogdańcu Przestronny dom w cenie mieszkania Niezwykła okazja w atrakcyjnej cenie Przedstawiamy niepowtarzalną okazję zakupu dużego, poniemieckiego domu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 199 000 zł348 m² 3 446,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Dom wolnostojący ( parter do zamieszkania , piętro stan surowy zamkniętyrozprowadzona instalacja elektr., położone tynki i podłogi ( częściowo panele ) , stolarka drzwiowa i okienna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

785 000 zł202 m² 3 886,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny o pow. użytkowej 159 m2 z gabinetem kosmetycznym i pomieszczeniem magazynowo - warsztatowym zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. ( obręb Siedlice ). Dom: parter: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grottgera

Górne Miasto,Gorzów Wielkopolski

217 000 zł71 m² 3 056,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w domu wolnostojącym Gorzów Wielkopolskim. Oferujemy lokal mieszkalny położony na piętrze domu wolnostojącego w jednej z popularnych i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeromskiego

Górne Miasto,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł281 m² 2 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony przy ul. Żeromskiego w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

2 200 000 zł146 m² 15 034,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

146 m | działka 1600 m | fotowoltaika | smart home | gruntowa pompa ciepła Zanurz się w harmonii nowoczesnego życia, otulony ciszą i zielenią jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kobylogórska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy 60 m z ogrodem - tylko 10 minut od Gorzowa! Szukasz funkcjonalnego, eleganckiego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ketlinga

Chwalęcice,Gorzów Wielkopolski

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na ul Ketlinga a pow. 150 m i około 40 m garaży i pomieszczeń gospodarczych. Usadowiony na działce 10 arów.W domu na parterze duży salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł133 m² 7 424,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 270 000 zł220 m² 5 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Mam zaszczy zaprezentować dom do sprzedaży położony na pożądanym osiedlu Górczyn. Idealnym miejscu do życia, górczyn posiada wszystko to co jest potrzebne do funkcjonowania oferując dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 150 000 zł199 m² 5 778,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Gorzowie Wlkp. Os. Górczyn Budynek z 2002r. parterowy z użytkowym poddaszem, podpiwniczony. Zbudowany na zasadzie półpięter, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

989 000 zł131 m² 7 547,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferta zarezerwowana nowa, niższa cena! Gorzów Wielkopolski, okolice osiedla Słonecznego Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż prezentujemy niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący, który łączy solidne budownictwo lat 90. z komfortem, przestrzenią i prywatną strefą relaksu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zieleniec,Gorzów Wielkopolski

729 000 zł155 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 977 m²

Działka z ogromnym potencjałem miejsce na Twój ogród, basen, przestrzeń dla dzieci lub biznes Na niemal 20-arowej posesji możesz stworzyć prywatną strefę rekreacji z basenem, trampolinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 000 zł303 m² 5 280,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 924 m²

Dom z dużą działką przy ul. Owocowej Gorzów Wielkopolski Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 222 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy w Siedlicach w pięknej okolicy rzeki Stara Noteć oraz Warty. Budowa rozpoczęta około 10-12 lat temu, nie ukończona. Budynek z cegły kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 100 m2( użytkowej 92 m2) sytuowane na działce o powierzchni 1075 m2 w Gorzowie Wlkp Stylowy, w pełni wyposażony dom, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

949 000 zł131 m² 7 242,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:247 m²

Oferta zarezerwowana Dom z widokiem na Wartę przestrzeń, natura i komfort w jednym! Jeśli marzysz o życiu nad wodą, w otoczeniu zieleni i w komfortowych warunkach ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 700 000 zł267 m² 6 376,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Przedmiotem sprzedaży jest szykowny, ponadczasowy gotowy do zamieszkania dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem, otoczony bajecznym ogrodem z urokliwymi zakamarkami pozwalającymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Billewiczówny

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 590 000 zł210 m² 7 561,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta bezpośrednia! prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 210,28 m (użytkowej 131,32 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ptasia

Janice,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Warta Residence miejsce, gdzie komfort spotyka się z naturą Są miejsca, które zachwycają od pierwszego wejrzenia i to jest właśnie jedno z nich. Położona na jednym z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

999 000 zł141 m² 7 075,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na Os. Europejskim. Wykończony, zamieszkały. Pow. domu całkowita 141,2 m2, użytkowa 121,2m2. Parter: salon, kuchnia, hall, spiżarnia, przedsionek,.