dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski

1 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 551 ogłoszeń

320 000 zł36,74 m² 8 709,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na Osiedlu Zawarcie, w budynku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł205 m² 4 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom składa się z dwóch całkowicie osobnych mieszkań między którymi nie ma bezpośredniego przejścia. Każde po ok 80m2. Doskonały dla dwóch rodzin które chcą mieszkać razem ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł80,32 m² 2 676,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,32 m w ocieplonym budynku - oficyna w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjdź, zobacz a jak Ci się spodoba, negocjuj cenę. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (8, 8, 8, 16m ) o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

579 000 zł60,66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,66 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,20 m² 7 394,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,2 m , położonego na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym budynku z 1995 roku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,54 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł97,42 m² 2 658,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,06 m² 7 330,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W niskim bloku na 1 piętrze mieszkanie 2 pokojowe górczyn lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy Górczyn (ul. Wróblewskiego).

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł108,62 m² 6 895,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 108,62 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2007 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym os. Piaski To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia miejskiego. Powierzchnia 58 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 858 500 zł360 m² 13 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:722 m²

Do sprzedaży niezwykła nieruchomość. Dam mogący pełnić funkcję siedziby firmy, centrum medycznego, centrum biurowego itp. Wykonany z nietuzinkową starannością z materiałów bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł87,60 m² 5 536,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Polecam klimatyczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87,60 m2 usytuowane na parterze kamienicy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście. Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 275 zł1 337 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki znajdujące się w Gorzowie Wlkp przy ulicy Zbożowej, obręb Chróścik. Atrakcyjne działki na obrzeżach miasta Gorzowa Wlkp. 3 działki już zostały sprzedane, zostało jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w budynku handlowo-usługowo-biurowym w Centrum. Dwa pomieszczenia z dostępem do prywatnej łazienki. Możliwość rozprowadzenia wody. Cena wynajmu: 1.200zł + vat + ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogińskiego, osiedle Górczyn. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł32,47 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 32,47 m2 na parterze w niskim bloku na osiedlu Staszica. Dwa mieszkania na piętrze. Układ mieszkania bardzo funkcjonalny, na jego.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł110 877 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie 0% dla kupującego Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11.877 ha Działka położona jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,90 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajdujące się na II piętrze niskiego bloku przy ul. Ogińskiego w Gorzowie Wlkp. OS. Górczyn. Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 42,90m2 składa się z: dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,60 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Stylowe 3 pokoje w centrum | 1. piętro | Parking | Czynsz 200 zł Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł58,40 m² 7 414,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie przy ul. Paderewskiego, os. Górczyn, gorzów Wlkp. Mieszkanie 2 pokojowe, 48m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2003r, na osiedlu Sady. Stan techniczny: ściany wytynkowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

670 000 zł93,26 m² 7 184,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta bezpośrednia - bez prowizji Cena i czas przekazania do negocjacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferuje na sprzedaż mieszkanie własnościowe 57 m2 + duży balkon. Mieszkanie składa się z trzech pokoi ; oddzielna kuchnia; łazienka z kabiną prysznicową, duży przedpokój. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Sadowa

Janice,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł80 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:645 m²

Uwaga: rezerwacja oferty Przedmiotem oferty sprzedaży jest przedwojenny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Janicach przy ul. Sadowej i posadowiony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²28,50 m² 1 226 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na trzecim piętrze reprezentatywnej kamienicy mieszczącej się przy gorzowskich bulwarach. Lokal o powierzchni 28,50 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nowa niższa cena link do spaceru 3D: Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu na wynajem o powierzchni użytkowej 72 m2 na którą składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,31 m² 8 234,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Lokalizacja Osiedle Staszica to spokojna i zielona część Gorzowa Wielkopolskiego, ceniona przez mieszkańców za kameralną zabudowę oraz wygodę codziennego życia. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonami | 60 m | Os. Górczyn | Parter Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

830 000 zł1 190 m² 697,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki komercyjne w doskonałej lokalizacji - centrum Gorzowa Wlkp przy ul.Sikorskiego. Działki o nr ewidencyjnych 2590/1 położona jest bezpośrednio przy ul.Sikorskiego, za nią.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

142 000 zł29,57 m² 4 802,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce w hali garażowej | 29,57 m | ul. Sosnkowskiego | Na dwa auta Szukasz bezpiecznego schronienia dla swojego samochodu lub pewnej lokaty kapitału? Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

798 000 zł4 382 m² 182,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4382 m gorzów wlkp. Pod magazyn, usługi lub elektrownię słoneczną sąsiedztwo fabryki tpv Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 4382 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży dwa lokale użytkowe z przeznaczeniem na biuro lub usługi każdy o pow. 23 m2 , położone obok siebie na I piętrze w budynku biurowym obok Sądu przy ul. Mieszka I. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,38 m² 9 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,38 m2 wraz z dużym tarasem ok.18 m2 , na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,79 m² 13 678,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w budynku z 2020r. zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Moniuszki. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, cicha , spokojna okolica, a jednocześnie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,34 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2011 roku na os. Manhattan. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,50 m² 10 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście przy ulicy Walczaka - villa park, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,34 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.18 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47,20 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta sieć usługowo-handlowa oraz edukacyjna. Dzielnica wyposażona jest w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dwupiętrowy dom o powierzchni 215 m , usytuowany w przepięknym miejscu na działce o powierzchni ponad 11 arów. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortowego.