dowolna

Lokale użytkowe Gorzów Wielkopolski Śródmieście

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł68,73 m² 7 338 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 70m, położony przy jednej z głównych ulic centrum miasta. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność, biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40,43 m² 1 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal biurowy, o pow. 34,01mkw. + 6,42 mkw. udziału w częściach wspólnych, położony na I piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

40 zł/m²95,49 m² 3 820 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo - usługowo o całkowitej powierzchni użytkowej 95,49 m2, zlokalizowany na parterze nowo powstałego apartamentowca - kompleks park wyszyńskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł92,93 m² 5 369,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż klimatyczny lokal gastronomiczny w centrum Gorzowa, gotowy do użytkowania. Nieruchomość mieści się w budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy Spichrzowej na Bulwarze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł149 m² 2 348,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obniżka ceny! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy o łącznej powierzchni 149 m2, usytuowany na poziomie chodnika (cała powierzchnia lokalu w parterze), doskonale wyeksponowany dzięki dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o pow. 101 m2 położony na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku mieszkalnym zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

25,32 zł/m²79 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy | 79 m | Śródmieście | Witryny Ofertą wynajmu jest funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 79 m , usytuowany w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

37,78 zł/m²47,65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecamy Państwu lokal o powierzchni 47,65 mkw.na parterze w wyremontowanej ,ocieplonej z nową elewacją kamiennicy w Śródmieściu. Lokal posiada 4 pokoje umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy W śródmieściu. Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położony lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy położony w Gorzowie - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²30 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 30 m2, usytuowany na parterze centrum handlowego Parku 111, w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal wykończony, gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na wynajem: hala produkcyjno-usługowa 500 m dogodna lokalizacja blisko centrum, z zapleczem socjalnym Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²25,50 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal biurowy położony na I piętrze w budynku biurowym przy ul. Mieszka I / w okolicy Sądu Okręgowego. Na powierzchni 25,5 mkw. mamy dwa pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o charakterze usługowo-handlowym o powierzchni 150 mkw położony w budynku usługowo-handlowym. Składa się z dwóch dużych pomieszczeń, jednego małego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł89 m² 5 606,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazaja! Na sprzedaż lokal niemieszkalny o pow. 89 m2 położony na 2 piętrze w budynku mieszkalno-usługowym położnym w centrum miasta przy ul. Warszawskiej 6. Całe piętro zajmują.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²140 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Aktualne od 01 czerwca 2026 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 140 mkw położony na parterze nowej kamienicy w centrum Gorzowa Wlkp. Na lokal składa się duża sala sprzedażowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²144,05 m² 5 762 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo - usługowo o całkowitej powierzchni użytkowej 144,05 m2, zlokalizowany na parterze nowo powstałego apartamentowca - kompleks park wyszyńskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na prowadzenie działalności biurowej, kosmetycznej, usługowej, handlowej, medycznej mieszczący się w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. przy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²632,74 m² 15 819 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu wynajem budynku zlokalizowanego w centrum Gorzowa Wlkp., przy ulicy Dworcowej 14. Budynek wielopiętrowy. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²300 m² 4 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy w prestiżowym Wastry Office Gorzów Wielkopolski Szukasz przestrzeni, która połączy doskonałą lokalizację, reprezentacyjny charakter i funkcjonalne wnętrza? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł68,60 m² 6 982,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pięknie zaaranżowany lokal użytkowy W parterze kamienicy przy ul. Borowskiego/chrobrego. Gruntownie wyremontowany, w bdb stanie - gotowy do przekazania. Lokal handlowy-biurowy o pow. 68, 60.

Szczegóły ogłoszenia

29,62 zł/m²42,20 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42,2 m2, położony w centrum handlowo-biurowym w ścisłym centrum miasta. Składa się aktualnie z 2ch pomieszczeń + małego zaplecza. Dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

42,74 zł/m²117 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w doskonałej lokalizacji, przy ul. Hawelańskiej. Lokal idealnie nadaje się do prowadzenia wszelkiej działalności handlowo-usługowej lub kawiarni. Uwaga! Wspólnota nie wyraziła.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²31 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój na biuro w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia. Lokal znajduje się na wydzielonej części parteru - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz kameralna atmosfera pracy.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²28 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 28 m2, położony w centrum handlowo-biurowym w ścisłym centrum miasta. Składa sie z 2 pomieszczeń tj. sala obsługi i zaplecze. Położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²307,84 m² 13 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia unikalna powierzchnia inwestycyjna w klimatycznej kamienicy z gotowym potencjałem pod dochodowy projekt najmu lub działalność mieszkalno-biurową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²192 m² 15 360 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia lokalu o powierzchni około 192 m2, położonego na poziomie -1, w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Idealnie nadaj.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,40 m² 4 355,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy Państwu lokal użytkowy w śródmieściu Gorzowa w bardzo dogodnej lokalizacji przy głównej ulicy. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy po schodach i wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,40 m² 6 089,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**na sprzedaż / wynajem biuro 62,36 m Centrum Gorzowa, park 111** Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 62,36 m , zlokalizowany na III piętrze prestiżowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 493 zł700,75 m² 1 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w centrum miasta, położony na parterze budynku usługowego. Lokal o powierzchni 700 m2, z możliwością powiększenia powierzchni do ok. 840 m2. Dobry dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż: hala produkcyjno-usługowa 500 m dogodna lokalizacja blisko centrum, z zapleczem socjalnym Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu funkcjonalnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni około 80 m Poszukujesz przestrzeni dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²1 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnie 1,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Gorzowie Wielkopolskim z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²238 m² 10 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej powierzchni 238 m2, położony na II piętrze. Reprezentacyjny budynek usługowo-biurowy z windą i własnym parkingiem. Lokal o bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym o pow. 100mkw położony na parterze w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gorzowa. Posiada dwie duże witryny. Podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

42,71 zł/m²35 m² 1 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest pomieszczenie biurowe, o pow. 35 m2, umiejscowione na 1 piętrze w budynku w centrum miasta. Dostępne są różne wielkości pomieszczeń. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal usługowo- handlowy W centrum gorzowa wlkp. Do sprzedaży jest lokal usługowo- handlowy o pow. 60 m2 zlokalizowany na parterze w Centrum Gorzowa przy ul. Mieszka I. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

17,05 zł/m²252,25 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenia na parterze 2 kondygnacyjnego budynek o pow. 252,25 m2 położone w Gorzowie Wielkopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowo-usługowy 60 m Ścisłe Centrum Gorzowa Wielkopolskiego ul. Sikorskiego. Oferuję na wynajem lokal o wysokim standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo usługowy o pow. 54 zlokalizowany na poziomie parteru w III kondygnacyjnej kamienicy, położony w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Śródmieściu, w bardzo dobrze widocznej i uczęszczanej części miasta. Położenie przy głównej drodze zapewnia duży ruch pieszych oraz samochodów, co.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Gorzów Wielkopolski, Śródmieście

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij