dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

727 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

727 ogłoszeń

569 000 zł87,31 m² 6 517,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe górczyn lokalizacja: zadbane mieszkanie zlokalizowane w bardzo lubianej dzielnicy Gorzowa Wielkopolskiego Górczyn. Dzielnica dobrze skomunikowana z całym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł68,85 m² 7 116,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona w centralnej części, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta , dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł39,39 m² 7 996,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 39,39 m2 zlokalizowany na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul. Słonecznej na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie bardzo funkcjonalne składa.

Szczegóły ogłoszenia

327 750 zł47,50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3-pokojowe, dobrze doświetlone, w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Dolinki. Mieszkanie wymaga remontu, do własnej aranżacji. Pokoje ustawne. Dzielnica blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Staszica W gorzowie wlkp. ***mieszkanie dostępne od 4 maja*** Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 7 pierze wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,94 m² 8 970,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,94 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2014 roku na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w wysokim bloku na osiedlu Dolinki przy ulicy Dywizjonu 303 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z windą z 2012 roku na os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,30 m² 7 922,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stylowe, dwupoziomowe mieszkanie | 69,30 m | Osiedle Sady | Garaż Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 69,30 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Umowa przedwstępna. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł59,10 m² 40,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego budynku wybudowanego w 2004 roku ul. Gen. Władysława Andersa na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł32,40 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł105,92 m² 5 277,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 105,92m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,60 m² 43,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026 R. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie znajdujące się na III piętrze nowego bloku z windą na osiedlu Górczyn. Mieszkanie dwupokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na 8 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,66 m² 9 598,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,66 m2, zlokalizowanego na os. Manhattan. Oferowany lokal położony na trzecim piętrze w niskim bloku, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na II piętrze w Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,50 m² 10 907,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zaprojektuj razem z nami i nie zapłać prowizji, ani pcc! Na chwilę obecną mieszkanie zostało wyszpachlowane, oraz pomalowane na świeżo na kolor biały. W przeciągu kolejnych dni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł33,68 m² 7 274,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 33,81 m2, zlokalizowaną na parterze ocieplonej kamienicy w budynku przy ul. Wyszyńskiego. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

389 500 zł49 m² 7 948,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w bloku dzisięciopiętrowym na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie świeżo po remoncie, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,30 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny mieszkanie do wynajęcia - os. Górczyn ul. Grabskiego Ofertą wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn Na powierzchnie ponad.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,30 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Walczaka 13 na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,10 m² 8 670,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pow. 39,1m2, i piętro, winda! Składa się z dwóch oddzielnych pokoi salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł78,90 m² 6 958,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestrzeń, światło i zieleń za oknem 78,9 m na Placu Słonecznym Wyobraź sobie poranki z kawą przy oknie, z widokiem na Murawy Gorzowskie, spokojne wieczory w przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł82 m² 39,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim - idealne dla rodziny Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

398 000 zł63,32 m² 6 285,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Twoje miejsce na Piaskach - 3 pokojowe przestonne 63,32 m2- czeka na nowego właściciela. Cena podlega negicjacji! Mieszkanie znajduje się przy ul. Dowbora Muśnickiego 34, na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piewrwszy raz wynajmowane! wszystko nowe nieużywane! Oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę o pow.35m2 na ul.Pyrzyckiej przed Baczyną w pobliżu strefy ekonomicznej w Baczynie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 48 m | Os. Manhattan | 2. piętro Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie cenisz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł49 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49m2, położonego, przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,04 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Dzień dobry zaczyna się tutaj Słoneczny apartament na Osiedlu Magnolia Park Wyobraź sobie poranek, w którym budzą Cię pierwsze promienie słońca delikatnie wpadające do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,50 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,37 m² 7 767,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,37m2 położonego w bloku, przy ul. A. Grottgera w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł13,24 m² 7 477,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży pokoju. To idealna opcja dla osób żyjących w biegu, podróżujących bądź też jako inwestycja na wynajem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł41 m² 13 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum blisko parku Z miejscem postojowym I piwnicą. Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie położone w samym centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe - ogródkiem - miejsce postojowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł47,20 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,20 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2,5 m2 na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 54 mkw położone w niskim bloku na 4 piętrze na Górczynie. Kilka lat temu w mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z miejscem postojowym W hali pod budynkiem! atrakcyjne klimatyzowane mieszkanie W nowym budownictwie - osiedle rodzinne. Ofertą sprzedaży jest komfortowe, dwupoziomowe,jasne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76 m² 8 144,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 619.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 3.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł72,30 m² 6 307,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? To mieszkanie o powierzchni 72,30 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.