dowolna

Mieszkania z aneksem Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł59,60 m² 6 879,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokoje z potencjałem aranżacyjnym Górczyn, ul. Andersa Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2009roku,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł34,52 m² 9 559,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,52 m , zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę przy ul. Sosabowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33,10 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego, górczyn Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,10 m , zlokalizowane przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 42 metry, w nowym budownictwie ul Prądzyńskiego (odchodząca od ul Dekerta). Mieszkanie dwupokojowe, z przestronny balkonem, na 2 piętrze - budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł53 m² 10 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53 m , położone na II piętrze budynku z windą przy ul. Brukselskiej Osiedle Europejskie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł64,89 m² 5 624,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

819 000 zł73,40 m² 11 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! nowa niższa cena! Jedyna taka lokalizacja w Gorzowie Wlkp. - nieruchomość ponownie dostępna w sprzedaży! tylko U nas! W wyjątkowej ofercie sprzedaży zachwycające mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jedyne takie mieszkanie na os. Manhattan wysoki parter, winda z poziomu 0! Idealne dla seniorów , osób z ograniczoną mobilnością oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i nie przepadają.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł29,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę 29,3m2 o wysokim na parterze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,30 m² 7 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym parkiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,40 m² 7 789,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjna lokalizacja ul. Tuwima Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,40 m , które składa się z przestronnego pokoju z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,90 m² 7 750,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena - do szybkiej sprzedaży szukasz mieszkania, do którego po prostu wnosisz walizki? Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem- gorzów Wielkopolski ul. Wyszyńskiego Cena 590,000pln Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł34,45 m² 10 885,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - sprzedawane ze wszystkim, dostępne od zaraz , ze słonecznym balkonem i piwnicą. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,81 m² 10 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny. Jeśli marzysz o przytulnym miejscu, pełnym zieleni i spokoju a jednocześnie blisko szkoły czy przedszkola to miejsce jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

468 000 zł60,66 m² 7 715,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W sercu Górczyna w Gorzowie Wielkopolskim, tam, gdzie życie codzienne łączy się z wygodą i nowoczesnością, czeka mieszkanie gotowe na Twoją opowieść. Mieszkanie ma około 66.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,80 m² 7 549,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam cena do negocjacji Gotowe do wprowadzenia: 3 pokoje z balkonem , 61 m Zlokalizowane w samym sercu osiedla Górczyn. Idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48,50 m² 11 030,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* oferta bezpośrednia - bez prowizji biuro nieruchomości * kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% duża oszczędność! nowe mieszanie, nigdy niezamieszkałe gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,75 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ulicy Jana Dekerta 55 w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie ma 47,75 m2 powierzchni, trzypiętrowy blok bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,51 m² 10 455,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 52,51m2, położonego, przy ulicy Brukselska w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

409 000 zł41,60 m² 9 831,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena: 409 000 zł! gotowiec inwestycyjny przynoszący dochody! nowe budownictwo! kompletnie wyposażony! Nowoczesne 2-pokojowe, kompletnie wyposażone, klimatyzowane mieszkanie z antresolą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Siedlice,Gorzów Wielkopolski

570 000 zł76,53 m² 7 448,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Ten nowoczesny apartament, położony przy ul. Kobylogórskiej 25 w Gorzowie Wlkp., oferuje 76,53 m (a w rzeczywistości 80m ) przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w nowym bloku, położone na 3 piętrze z windą. Lokal ma 47m2, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne wnętrze z wyważonym, nowoczesnym charakterem Na sprzedaż jasne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 52,50 m , położone na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Osiedle Dolinki | Gotowe do zamieszkania Miejsce, do którego chce się wracać Są wnętrza, w których od pierwszej chwili pojawia się poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,20 m² 30,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze nowego budynku przy ul. Batalionów Chłopskich (przy Q10). Salon z aneksem kuchennym i dużym balkonem, łazienka z wc i dwie sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

397 900 zł47,80 m² 8 324,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,90 m² 7 623,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3 pokoje | 2 Balkony | Nowe Budownictwo | Ul. Bohaterów Westerplatte Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,90 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,08 m² 12 444,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską W cenie! os. Europejskie, ul. Węgierska. Blok z 2024r. z windą, II piętro. Na pow. 36,08m2, składa się: - salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,81 m² 10 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania z ogrodem na Osiedlu Górczyn. Lokalizacja I otoczenie: lokal mieszkalny położony na parterze, zlokalizowany na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł49,20 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność i doskonałą lokalizację-ta oferta może Ciebie zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Warty. Lokalizacja łączy w sobie komfort codziennego życia z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,92 m² 11 313,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,96 m² 10 260,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , położone na wysokim parterze w nowoczesnym bloku z 2009 roku z windą od poziomu 0 , na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,94 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe nowe mieszkanie na wynajem przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z windą. Mieszkanie o pow. 42 m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36,74 m² 8 709,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na Osiedlu Zawarcie, w budynku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 60,66 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim.