dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

727 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

727 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł52,62 m² 8 551,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Staszica przy ul. Reja. Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku z windą i posiada piwnicę. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł42,52 m² 7 055,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części miasta przy ul. Asnyka. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,37 m² 5 709,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe pokoje z balkonem | 59,37 m | 7. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,49 m² 7 811,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.52.49 m2 po generalnym remoncie, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł44,15 m² 9 037,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 44,15 m2 usytuowane na parterze w bloku z winda 2009 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł58,25 m² 9 699,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,25 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2005 roku na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45,90 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przytulne 2 pokoje na Piaskach Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na popularnym i zielonym Osiedlu Piaski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł104 m² 7 971,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Gorzów Wlkp., kameralna niska zabudowa na Os. Górczyn. Dwupoziomowy apartament o pow. użytkowej 86,25m2, po podłodze ok. 104 m2, bardzo przestrzenny (wysoki sufit) i słoneczny. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/03/2026r. Atrakcyjna, komfortowa kawalerka na nowym osiedlu ul. Zwiadowców. Niska zabudowa, ładnie zagospodarowane kameralne osiedle. Nowe budynki, czyste, zadbane klatki schodowe. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,76 m² 7 178,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 59,76 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu Górczyn - Manhattan przy ul. Walczaka naprzeciwko big Gorzów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

260 000 zł47,80 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gorzów Wielkopolski 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | ul. Czereśniowa | 47,8 m Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł83,96 m² 8 682,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83,96 m2, które znajduje się na 1 piętrze w bloku z 2010 roku na os. Europejskim. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł44,39 m² 9 439,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! - Faktura Vat przy sprzedaży Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł36,80 m² 9 184,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,80 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 1,91 m2, na Os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,40 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i wykończone mieszkanie o powierzchni 32,4 m , zlokalizowane w bardzo dogodnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal usytuowany jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości myhouse.Ekspert prezentuje do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w wysokim bloku a ulicy Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzi: 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 700 zł66 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej oferty, która dotyczy mieszkania o powierzchni 66 m2 z możliwością podziału na dwie osobne kawalerki! Mieszkanie sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,50 m2 , wraz z balkonem ,oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 1,78 m2 na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł89,50 m² 6 692,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 4 pokojowego mieszkania, na os. Górczyn, przy placu jana pawła II! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48,10 m² 33,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m , położone na parterze wysokiego bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39,94 m² 7 135,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe zawarcie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na Zawarciu. Dzielnica ta charakteryzuje się bliskością centrum miasta. Tu znajduje się również stadion żużlowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,34 m² 8 461,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

! nowa Niższa Cena! Przestrzeń, klimat, nowoczesność i doskonała lokalizacja - Twoje nowe miejsce przy Placu Nieznanego Żołnierza! Marzysz o wyremontowanym nowym mieszkaniu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie dwu pokojowe na osiedlu Staszica o powierzchni 45,80 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,80 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 47,8m2, położonego, przy ulicy Ludwika Zamenhofa w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,10 m² 5 729,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje | 87,11 m | Kameralna kamienica | Prywatny ogródek Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , położone na 1. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaz mieszkanie na pierwszym piętrze w przepięknym budynku po dawnym archiwum państwowym przy Artura Grottgera. Mieszkanie zakupione w stanie deweloperskim gdzie inwestor przeprowadził.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Stilonowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

215 000 zł32,40 m² 6 635,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy ustawną kawalerkę zlokalizowaną w wysokim bloku przy ul. Stilonowej w Gorzowie Wlkp. Lokal położony jest na drugim piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 1980 roku. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. To mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 450.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,50 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 70 m - komfort jak w domu Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym pietrze w niskim 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w Gorzowie Wlkp. Na metraż powierzchni 48 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł43,05 m² 9 059,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe O powierzchni 43,05 m na os. Europejskim W gorzowie wlkp. - ul. Plac unii europejskiej. *** taniej niż U dewelopera*** ***rynek pierwotny,.

Szczegóły ogłoszenia

839 990 zł140 m² 5 999,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 140m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54,97 m² 10 642,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,97 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 10,39 m2 na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł59,76 m² 5 957,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 59,76m2, położonego, przy ulicy Stanisławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa przestrzeń w kompaktowej formie mieszkanie, które łączy funkcjonalność, światło i gotowość do zamieszkania od pierwszego dnia. Na rynku nieruchomości rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43 m² 11 604,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum w villa park ul. Walczaka. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze Pow. ok. 40 m2, tj.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż - Gorzów Wlkp. os. Dolinki | 2 pokoje | po kapitalnym remoncie Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie położone na popularnym osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Łużyckiej w śródmieściu Gorzowa Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 33 m2, składająca się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,88 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Lokal oferuje powierzchnię 38,88 m , na którą.