dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dowgielewiczowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie to nie tylko doskonały wybór na własne potrzeby, ale również świetna inwestycja na przyszłość. Wysoki standard wykończenia, praktyczny układ pomieszczeń oraz duży balkon sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

175 000 zł34 m² 5 217,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 33,5m2 na ul. Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym. Do nieruchomości przynależy piwnica. Obok kamienicy znajduje się podwórko z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siedzikówny - Inki

Sady,Gorzów Wielkopolski

699 900 zł89 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Unikalne mieszkanie zlokalizowane na ul.Siedzikówny-Inki ( naprzeciw Sklepu Biedronka ) na 3 piętrze i poddaszu , składające się z salonu z aneksem kuchennym na 3 piętrze oraz antresoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

540 000 zł63 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

345 000 zł31 m² 11 071,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe położone na Osiedlu Mieszkaniowym przy Murawach Gorzowskich. Mieszkanie położone na drugim piętrze, w nowoczesnym apatamentowcu z 2024r. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł49 m² 8 533,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, 49 m Gorzów Wielkopolski, os. Górczyn Na sprzedaż przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimek

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł52 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, dwustronne i klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , do którego przynależy piwnica oraz balkon, gdzie po ciężkim dniu pracy można się zrelaksować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł59 m² 9 503,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę do końca kwietnia i skorzystaj z promocji - 40 tyś zł! Kupujący zwolniony jest z 2% podatku pcc, a także nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł53 m² 7 323,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.53,12 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

462 000 zł44 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie w budynku z 2011 roku o powierzchni 43,97m2 na 4 piętrze w bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

740 000 zł75 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja. Na sprzedaż piękne, 3 letnie mieszkanie na osiedlu Manhattan. Usytuowane na II piętrze IV-piętrowego bloku. Atuty: -75m2 powierzchni, -3 sypialnie + salon z kuchnią, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania, położonego w bardzo dobrej lokalizacji, które idealnie łączy komfort i elegancję. Trzy pokoje i osobna kuchnia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

240 000 zł36 m² 6 713,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe dwuskrzydłowe mieszkanie z potencjałem. Mieszkanie stanowiące odrębną własność o powierzchni 35,75m2, umiejscowione na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferta bez pośredników. Oferujemy do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w doskonałej lokalizacji w spokojnej okolicy, blisko centrum, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

451 500 zł43 m² 10 470,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie w budynku z 2012 roku o powierzchni 43,12m2 na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

482 160 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w bloku na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie w budynku z 2014 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

499 015 zł47 m² 10 521,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze w bloku na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie w budynku z 2012 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

665 000 zł76 m² 8 708,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zobacz super ofertę! certus nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie położone w bloku na 2 piętrze przy ul. Żelaznej, śródmieście. Wyjątkowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł76 m² 8 630,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz modernistycznego apartamentu gotowego do wprowadzenia? Polecam gustownie zaprojektowane i w pełni urządzone: trzypokojowe mieszkanie z dużą garderobą w cichej lokalizacji nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

546 000 zł52 m² 10 546,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze w bloku na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie w budynku z 2014 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł48 m² 7 027,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Osiedle piaski Prezentuję na sprzedaż zadbane mieszkanie na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku (bez windy) w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Prezentuję Państwu mieszkanie do remontu przy ul Okólnej w Gorzowie. Oprócz funkcjonalnych 48m do dyspozycji nowego właściciela jest ok 10m piwnicy, idealnych na warsztat lub pracownie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staszica,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł73 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania - Gorzów Wielkopolski, os. Staszica. Piękne, przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy gotowe do wprowadzenia się! Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł75 m² 5 651,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjne dwustronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 2 piętrze w bloku, przy ulicy Mieszka I. Mieszkanie o powierzchni 75,20m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

274 900 zł39 m² 7 048,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zarezerwowane umową przedwstępną Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica (ul. Wyczółkowskiego). Mieszkanie na 6 piętrze w wieżowcu. Na metraż 39m2 składają się 2 przestronne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł47 m² 8 877,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Dolinki! Mieszkanie o powierzchni 47,2 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Gorzowie Wlkp. Osiedle Staszica. Pow. 46 m2, 3 pokoje (aktualnie 1 z pokoi połączony z kuchnią), usytuowane na VII piętrze wieżowca. Na metraż mieszkania składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł39 m² 7 033,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3piętrze w bloku 10 piętrowym. 2 mieszkania na klatce schodowej. Doskonała lokalizacja, w pobliżu park handlowy Big,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z jasną osobną kuchnią na Osiedlu Staszica przy ul. Stanisławskiego. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w niskim bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

274 900 zł39 m² 7 048,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze w bloku 10-piętrowym na Os. Staszica. Na powierzchni 39m2 rozplanowano: salon z balkonem, 1 sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry. Na sprzedaż mam mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem. Cena jest do negocjacji. Oferty prosze składać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

660 000 zł102 m² 6 502,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 101.5m2 Dół mieszkania obejmuje 46.66m2 na który składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

200 000 zł23 m² 8 616,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż kawalerka znajdująca się na parterze niskiego bloku znajdującego się przy ul. Słonecznej W gorzowie wlkp. Na powierzchnię 23,21 m2 składają się: -pokój dzienny - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł48 m² 8 786,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na parterze w bloku na osiedlu młodych. Idealne dla seniorów, par lub małych rodzin. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł36 m² 10 646,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doskonała propozycja dla osób prywatnych oraz inwestorów! Na sprzedaż nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35.6 m2, położone na nowym osiedlu przy ulicy Zwiadowców tuż obok Muraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

305 000 zł53 m² 5 711,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, ustawnego, rozkładowego mieszkania na Górczynie. Mieszkanie bardzo zadbane z ładnym widokiem, przytulne. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł52 m² 5 984,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Na sprzedaż ustawne mieszkanie własnościowe o powierzchni 51,8m2, zlokalizowane na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedaję z nowym wyposażeniem prywatnie I bez prowizji Ofertą jest przytulne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44m2 w niskim budownictwie. Zlokalizowane na 3 piętrze osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwiadowców

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

361 500 zł31 m² 11 601,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Staszica,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł57 m² 5 978,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Prezentuję 4-pokojowe mieszkanie w niskim czteropiętrowym bloku położone w dobrej lokalizacji miasta na Osiedlu Młodych. Na przestronną powierzchnię nieruchomości 56,70 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu-pokojowe, ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,2m2, na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane bardzo blisko centrum miasta przy ulicy Walczaka. W skład nieruchomości.