dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie z garażem w dobrym standardzie wykończenia. Mieszkanie posiada dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym i łazienką. W mieszkaniu zostają meble w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł78 m² 7 663,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przestronne, atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Górczyn przy Placu Jana Pawła II. W pobliżu sklepy, markety, szkoły, przedszkola i wszystko to co potrzebne do życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł53 m² 5 337,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na VI piętrze wysokiego budynku z windą, ul. Piłsudskiego, przy parku kopernika. Mieszkanie o pow. 53,4m2, składa się z kuchni, 3 osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł52 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w centrum Gorzowa Wlkp. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,54 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł48 m² 8 371,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tak może wyglądać Twój nowy dom, zobacz wizualizację. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,66 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

325 000 zł47 m² 6 984,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu jasne, zadbane mieszkanie, które niedawno zmodernizowano (wymieniono instalacje: wodno- kanalizacyjną i elektryczną, powiększono przestrzeń kuchenną). Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , znajdujące się na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Mieszkanie wymaga remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

209 000 zł43 m² 4 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł32 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na osiedlu Górczyn przy ul. Bohaterów Lenina 2 o powierzchni 32,4 m , położone na 3 piętrze, 4-piętrowym bloku. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Janice,Gorzów Wielkopolski

274 500 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 30,5m w nowo powstałej, kameralnej inwestycji. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego lokalu na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sendlerowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta bez pośrednika! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania od już! Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gorzowa ul. Kosynierów Gdyńskich | 61 m Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł44 m² 5 671,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,9 m zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku w doskonałej lokalizacji Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego, tuż przy Galerii Askana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie w wysokim standardzie przy ul Okólnej w Gorzowie. Oprócz funkcjonalnych 48m do dyspozycji nowego właściciela jest 20m piwnicy, idealnych na warsztat lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł72 m² 6 795,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż gustownie urządzone, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w niskim budynku przy ulicy Chodkiewicza. Nieruchomość mieści się w odrestaurowanej kamienicy, na parterze. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł70 m² 7 159,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ofertą sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poziomie 1 piętra w niskim bloku na Osiedlu Górczyn przy ul. Paderewskiego. Na powierzchni 69,70m2 rozplanowano: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

324 000 zł32 m² 9 993,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 29,77m2 z przynależną własnościową piwnicą 2,65m2. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na Osiedlu Staszica przy ul. Matejki. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł48 m² 6 066,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena obniżona o 25 tysięcy! Nowa cena mieszkania to 290 000 zł! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Zamenhofa, gorzów Wielkopolski Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

298 000 zł47 m² 6 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Widok na Osiedlu Dolinki. Na metraż 47m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2pok.po remoncie z miejscem parkingowym. Centrum! Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie po remoncie na II piętrze przy ul. Dworcowej. Z okna i balkonu widok na odnowioną ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

275 400 zł31 m² 8 863,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal mieszkalny 31,07 m klimatyzacja, winda, widok na zieleń! Oferujemy lokal o powierzchni 31,07 m , znajdujący się w pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł33 m² 8 946,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia, brak prowizji dla pośrednika. Na sprzedaż oferuję "cesję praw wynikających z umowy przedwstępnej" dotyczącej lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

28 600 zł58 m² 493,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Ogłoszenie Syndyk masy upadłości Kazimiery Tąporkiewicz w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/5 w prawie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł53 m² 5 337,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł63 m² 6 360,59 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe na gorzowskim Manhattanie, ul. Batalionu Zośka. Dobry rozkład, dużo słońca, piętro 7/8. Zadbany blok z lat 80-tych, docieplony, z windą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł63 m² 8 214,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

310 000 zł76 m² 4 095,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na trzecim piętrze w trzy-piętrowej kamienicy, zlokalizowanej przy Kłodawce oraz stadionie lekkoatletycznym, przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sczanieckiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

990 000 zł150 m² 6 578,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od sprzedającego, bez prowizji! Unikalne, komfortowe, przestronne, z niepowtarzalnym układem 7 pokoi, dwupoziomowe mieszkanie 150,5 m 2 (po podłodze 200 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

347 000 zł48 m² 7 229,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica. Nieruchomość mieści się na 6 piętrze w bloku z windą. Na powierzchnię 48 m2 składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł38 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie słoneczne zadbany i czysty teren z niskim czynszem bardzo dobrej lokalizacji parki, sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnia, komunikacja miejska, zabudowa osiedla urozmaicona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł56 m² 6 759,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowo urządzone, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w odremontowanej kamienicy przy ulicy Piotra Wawrzyniaka. Budynek mieści się tuż przy parku Bauera na Zawarciu. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł45 m² 8 111,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 45,5m2, 3 pokoje, usytuowane na I piętrze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

165 000 zł23 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka gotowa do zamieszkania, po remoncie, czynsz 300zł, markizy zewnętrzne, ciepła woda z sieci, centralne ogrzewanie, instalacja gazowa do kuchenki gazowej, piwnica szpachlowana światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzywoustego. W mieszkaniu w 2010 r. został przeprowadzony remont generalny i zostały wymienione na nowe wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł59 m² 9 843,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nigdy nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowane przy ulicy Wiedeńskiej na popularnym i rozwijającym się Osiedlu Europejskim w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , usytuowanego na III piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica.