dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

415 ogłoszeń

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko Centrum? Ta kawalerka z antresolą czeka na Ciebie! Do wynajęcia klimatyczna kawalerka o powierzchni 29 m przy ul. Chrobrego idealna dla singla lub pary, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł68,85 m² 7 116,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona w centralnej części, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta , dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,20 m² 7 915,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,20 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,73 m² 7 954,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie, lub dla swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,73 m2 usytuowane na 9 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

378 000 zł84 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie 4 pokojowe W ścisłym centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83,98 m , położone na pierwszym piętrze (z dwóch) w zabytkowej kamienicy z 1892 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł52,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,50 m2 , wraz z balkonem ,oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 1,78 m2 na Os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Szkolna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

127 000 zł18,37 m² 6 913,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje kawalerki zlokalizowanej w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w Kamienicy. Kawalerka usytuowana jest na ostatnim tj. III piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

336 000 zł48,28 m² 6 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną serdecznie zapraszamy do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 76 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na os. Górczyn cena mieszkania: 494.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,64 m² 6 551,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,64 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 299.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Sypialnia - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,37 m² 7 899,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.59,37 m2 w trakcie ukończenia generalnego remontu, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59,76 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe os. Staszica wymagany najem okazjonalny lokalizacja: mieszkanie położone jest na osiedlu Staszica przy ul. Marcinkowskiego jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł67,72 m² 6 851,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w kamienicy na ul. Kosynierów Gdyńskich. Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na os. Staszica W gorzowie wlkp. ***mieszkanie dostępne od 4 maja*** Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 7 pierze wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,60 m² 5 718,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie bezczynsowe, przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,54 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym os. Piaski To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę życia miejskiego. Powierzchnia 58 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku na osiedlu Dolinki. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie IV piętra w niskim 4 piętrowym budynku zlokalizowanym w śródmiściu Gorzowa Wielkopolskiego tj.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przytulna kawalerka 28m2 w atrakcyjnej cenie opis: sprzedam kawalerkę o powierzchni 28 m , zlokalizowaną w poszukiwanej, spokojnej i zielonej dzielnicy Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,10 m² 8 670,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pow. 39,1m2, i piętro, winda! Składa się z dwóch oddzielnych pokoi salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie dwu pokojowe na osiedlu Staszica o powierzchni 45,80 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65,20 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 65,20 m | Os. Piaski | 1. piętro | Gotowe do wejścia Zapraszamy do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,20 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

327 750 zł47,50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3-pokojowe, dobrze doświetlone, w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Dolinki. Mieszkanie wymaga remontu, do własnej aranżacji. Pokoje ustawne. Dzielnica blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,79 m² 6 159,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,79 m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Śródmieściu. Cena mieszkania: 339.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 47.5m2 w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie lubuskim, PL. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na poziomie 2 piętra w Kamienicy w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62,73 m² 7 173,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 znajdujące się na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z roku 1986. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł46,37 m² 8 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,37 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10m2 w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na parterze o pow. 33 m2. Nieruchomość usytuowana w samym Centrum Miasta. Parametry nieruchomości Nieruchomość 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł55 m² 8 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny obecnie wynajęty w pełni! Mieszkanie podzielone jest na 3 pokoje, gdzie każdy ma swoją osobną łazienkę, oraz aneks kuchenny. W lokalu wymieniona została całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,20 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie dwu pokojowe położone na IV piętrze w bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,20 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z antresolą, 29 m ul. Chrobrego, blisko Centrum po remoncie. Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 29 m , zlokalizowana przy ul. Chrobrego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w odrestaurowanej kamienicy - Zawarcie. Na sprzedaż dobrze doświetlona kawalerka, położona na pierwszym piętrze klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy na Zawarciu. Dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,75 m² 7 423,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,75 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,73 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na Os. Staszica, ul. Wyczółkowskiego blok Z windą, v piętro. Pow. 45,73m2, na które składa się: kuchnia połączona z jednym z pokoi tworząc jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

211 000 zł42,80 m² 4 929,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gorzowa, w zadbanej, przedwojennej kamienicy, znajduje się 2-pokojowe mieszkanie, które czeka na nowego właściciela z pomysłem. To propozycja dla osób poszukujących.