dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł45 m² 8 111,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 45,5m2, 3 pokoje, usytuowane na I piętrze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł50 m² 7 040,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 wraz z dużym balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,42 m2 na os. Staszica w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 599 zł53 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Gorzowie na os.Staszica w ok ul.Marcinkowskiego. Mieszkanie mieści się w bloku 4ro pietrowym na 4tym piętrze. Nieruchomość składa się z 3ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł56 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość o powierzchni 56,28 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

258 000 zł32 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,40 m , położona w doskonałej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie znajduje się w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

165 000 zł23 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka gotowa do zamieszkania, po remoncie, czynsz 300zł, markizy zewnętrzne, ciepła woda z sieci, centralne ogrzewanie, instalacja gazowa do kuchenki gazowej, piwnica szpachlowana światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

277 000 zł57 m² 4 859,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie dla amatorów centrum miasta! Mieszkanie znajdujące się na II piętrze kamienicy ul. Sikorskiego w Gorzowie Wlkp. Dobry stan budynku, czysta klatka schodowa. Nowy dach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny w trzy-rodzinnym budynku znajdujący się na os. Staszica, przy ul. Matejki w Gorzowie Wlkp. wraz z garażem i urządzonym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

273 000 zł29 m² 9 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam Przytulne Mieszkanie po Generalnym remoncie!promocja wakacyjna! Marzysz o własnym kącie w sercu Gorzowa? Oferuję na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł39 m² 8 416,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39.09 m2 wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2 m2 na Os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Staszica,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Osiedlu Staszica. Mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

298 000 zł53 m² 5 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowa okazja przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m z ogromnym potencjałem, położone na pierwszym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku przy ul. Mikołajczyka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

298 000 zł46 m² 6 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , usytuowanego na III piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dowgielewiczowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł54 m² 7 256,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 53,61 m znajduje się na czwartym piętrze, 4-piętrowym bloku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Staszica,Gorzów Wielkopolski

299 900 zł39 m² 7 787,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,51 m , po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokal znajduje się na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł44 m² 6 351,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania w samym centrum Gorzowa Wlkp.? To mieszkanie o powierzchni 43,93 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku w Centrum Miasta Gorzowa Wlkp. Cena mieszkania: 279.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł47 m² 6 151,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w wysokim X piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

308 000 zł50 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gorzowa Wlkp. *** nowa niższa cena!*** Lokalizacja: ul. Kosynierów Gdyńskich, gorzów Wielkopolski. Położone w świetniej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Wodnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł80 m² 4 986,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego, która łączy funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w stylowej kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł53 m² 6 936,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 52,62 m2, wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 4,5 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni 2,44 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53m2. Blok niski, 2 piętro. Na nieruchomość składa się osobna kuchnia, salon z balkonem, 2 pokoje oraz łazienka z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na 3 piętrze przy ul. Pułaskiego. Idealne dla pary, rodziny z dzieckiem, pod wynajem. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

374 000 zł60 m² 6 258,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferta zarezerwowana. Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze wysokiego bloku na osiedlu Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł40 m² 6 869,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 40,3 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim bloku na osiedlu Zawarcie w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

308 000 zł50 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości na os. Staszica? To mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica. - spełni Twoje oczekiwania. Cena mieszkania: 410.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

498 000 zł63 m² 7 938,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,73 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,02 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Staszica,Gorzów Wielkopolski

240 000 zł43 m² 5 636,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 42,58m2 zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Staszica przy ul. Grottgera. Na metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł60 m² 6 676,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,76 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok. 5 m2 , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie umeblowane kamienica wysoki parter osiedle piaski gorzów wielkopolski Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł28 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej kawalerki usytuowanej na poziomie I piętra w niskiej III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zarezerwowane Umową Przedwstępną! Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze wysokiego budynku z windą przy ulicy Sucharskiego na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dowbora-Muśnickiego

Piaski,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł63 m² 6 827,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja do 15.02.2025 r. Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 9 piętra w wysokim 10 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Dowbora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

175 000 zł34 m² 5 217,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 33,5m2 na ul. Śląskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym. Do nieruchomości przynależy piwnica. Obok kamienicy znajduje się podwórko z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł63 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zarezerwowane umową przedwstępną! Polecamy Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku przy ulicy Górczyńskiej na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

409 500 zł50 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki? To mieszkanie o powierzchni 49,50 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku na os. Dolinki. Cena mieszkania: 409.500 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

337 000 zł56 m² 5 985,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie znajdujące się na VIII p. bloku przy ul. Pl. Staromiejski w Centrum miasta. Lokal o pow. 56,30m2 składa się z: aneksu kuchennego 3 oddzielnych pokoi (w ten jeden z wyjściem na.