dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Gorzów Wielkopolski - Sprzedaż i wynajem

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ossolińskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia od 01 lutego 2010 komfortowe dwu pokojowe, całkowicie umeblowane mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

cena zawiera oplatę za gaz, prąd, telewizję oraz internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Kameralny budynek, w cichej okolicy od strony wschodniej sąsiadujący z osiedlem domków Zielona Kotlina, w sąsiedztwie Placu Jana Pawła, parku Górczyńskiego, i niedużych sklepików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Papuszy

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje umeblowane wolne od zaraz tel.   kaucja 1000 najem 1000+opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbroszyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

850 zł57 m² 14,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na malowniczo położonym osiedlu 'zielona dolina' koszty dodatkowe: opłaty ok. 400 zł miesięcznie, kaucja zwrotna 1500 zł zachęcamy do oglądania mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

600 zł39 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w domku jednorodzinnym w spokojnej okolicy.Wynajmę 600zł+ opłaty(woda,prąd) 300zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

160 000 zł53 m² 3 018,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Blok ocieplony, niski czynsz, okna pcv+ rolety, wymienione drzwi wejściowe, mieszkanie do odnowienia, mieszkanie bardzo słoneczne z pięknym widokiem /blok stoi na wzgórzu, przy parku/, bardzo cich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zdecydowanie sprzedam mieszkanie w okazyjnej cenie na osiedlu Staszica. Własnościowe,z założoną księgą wieczystą o wielkości 52,62 mkw na 7 piętrze. Składa się ono z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

300 000 zł69 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne i wykończone mieszkanie na ul. Ken. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię i łazienkę oraz dużą piwnicę. W mieszkaniu pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem agd. Sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie cieple, sloneczne, jasne 2 lata po remoncie, umeblowane, lazienka z kabina i pralka, kuchnia z lodowka na zamowienie, szafy typu komandor w przedpokoju i pokoju, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

230 000 zł68 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie O wysokim standardzie wykończenia. Spokojna okolica ,pojedynczy duży balkon,przy parku ,niedaleko słowianka I sklepy. Gorąco polecam do obejrzenia! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,3 m2 w nowym budownictwie w okolicach Placu Papieskiego na Manhattanie. Wykończone z materiałów wysokiej jakości,drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

600 zł32 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kuchnia umeblowana, pokój do za meblowania. Kablówkę i internet łatwo zamontować, ew. satelita za grosze. Plus czynsz: w tym woda ciepła i zimna, ścieki, prąd, gaz, winda, co, razem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

177 000 zł40 m² 4 425 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

tel   balkon 5m, piwnica 2m, winda, budynek oddany do uzytku we wrzesniu 2009, mieszkanie bardzo jasne i ciepłe, opłaty 214 zł +prąd, płyta ceramicza nowa, wszystko w mieszaniu nowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na os. Górczyn, składające się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i wc.Jeden pokój połączony z kuchnią. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione okna i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

400 zł84 m² 4,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój spokojnej studentce, kobiecie. Atrakcyjna spokojna okolica, bardzo dobra warunki mieszkaniowe. Blisko przystanek autobusowy. Pow. pokoju około 17m2. W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sady

Sady,Gorzów Wielkopolski

190 000 zł57 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 56,7m2 na os.Sady, składające się z dwóch pokoi, jadalni z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Konstytucji 3 Maja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł29 m² 3 068,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 29m2 przy ul.Sportowej. Kawalerka znajduje się na parterze w wieżowcu, jest bardzo cicha, a okolica spokojna (wjazd w ślepą uliczkę). Pokój przedzielony zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

153 000 zł48 m² 3 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 48m2 na os.Piaski Mieszkanie na 5 piętrze w wieżowcu, po remoncie kapitalnym w bloku z 1989 roku. Cicha, spokojna okolica, niedaleko Stawu Błotnego - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

450 zł42 m² 10,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest jeden pokój (18 mkw) w mieszkaniu dwupokojowym (42 mkw). Pokój wyposażony, osobne wejście z przedpokoju, posiada wejście na taras (9 mkw). Pokój dla jednej lub dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

157 000 zł53 m² 2 962,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 52,5 m kw. w Gorzowie Wlkp. przy ul. Staszica (osiedle Staszica) na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka (bez termy), osobno wc (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w obrębie osiedla chronionego pn. "Rezydencja przy młynie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małorolnych

Zakanale,Gorzów Wielkopolski

198 000 zł75 m² 2 640 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w zacisznym miejscu, w pobliżu domki jednorodzinne. Przestronne , bezczynszowe, opłata stała to fundusz remontowy, pozostałe to opłaty eksploatacyjne. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone w cichej okolicy. W pobliżu osiedla jest szkoła podstawowa, sklepy osiedlowe przychodnia lekarska oraz cenrum handlowe Panorama, tesco, kupiec Gorzowski. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo ładnej, spokojnej dzielnicy Gorzowa. I poziom: przedpokój, toaleta, kuchnia, jadalnia oraz salon. II poziom: 3 sypialnie, łazienka, dodatkowe pomieszczenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe w pełni umeblowane. Blok znajduje się między Castoramą a Szpitalem, obok parku i placu zabaw dla dzieci oraz dwóch przystanków autobusowych (m. in.125,126,127).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

171 000 zł47 m² 3 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na 3 piętrze budynek 3 piętrowy w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, duży plac zabaw. Kuchnia w zabudowie bardzo ładnie rozwiazana. Łazienaka duża z oknem i cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokojowe+ kuchnia z zabudową, oddzielna. Nowe z wyposażoną kuchnią(lodówka,zmywarka,pochłaniacz) i łazienką(kabina prysznicowa). Bardzo ładnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie odnowione, bardzo ładne. Można oglądać w każdej chwili, preferowani do wynajmu studenci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

70 000 zł36 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym oraz wc, małej łazienki i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Polskiej

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o pow. 110 m2 na II piętrze kamienicy w centrum Gorzowa Wlkp. Mieszkanie po remoncie zlokalizowane przy cichej ulicy. Park w odległości 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w bezpośrednim otoczeniu apteka, przychodnia, sklepy, komunikacja miejska,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ladne mieszkanie, po remoncie, umeblowane, z balkonem, polozone w spokojnej dzielnicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staromiejski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2-pokojowe,48m2,umeblowane,nowa kuchnia,nowa lazienka,balkon,ladne widoki z okien. Mieszkanie cieple ,ciche w dobrej lokalizacji kolo bialego kosciolka. Koszt wynajmu wraz z oplatami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie warto za 155000,00! W cenie samochód osobowy Sprzedam mieszkanie na skraju Gorzowa Wlkp(wylot na Szczecin), i piętro blok czteropiętrowy,53,60 m2,piwnica lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

850 zł55 m² 15,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, IV piętro, na nowym osiedlu naprzeciwko stadionu żużlowgo,do wynajęcia od 1 września, w pobliżu przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, przychodnia, apteki, bank, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

500 zł40 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tanio wynajme na dłuższy okres czasu! mieszkanie O pow. 40m2, 2 pokoje, częściowo umeblowane. Ulica Krasińskiego, blisko centrum, i piętro. Kuchnia z z pralką, wanną, osobne wc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czereśniowa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane, po remoncie, telefon kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Konstytucji 3 Maja

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł56 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam tanio ładne mieszkanie 3-y pokojowe na drugim piętrze. Mieszkanie bardzo ciepłe, niski czynsz. WC i łazienka oddzielne. Blok odnowiony, klatki schodowe po gruntownym remoncie. Przedszkole.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij