dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży lub najmu

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł33 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia na Osiedlu Manhattan w Gorzowie. Do wynajęcia oferujemy niedawno odświeżone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 33,28 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na II piętrze przy ul. Witosa. Parametry nieruchomości: nieruchomość 38 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym - sypialni z szafa oraz łóżkiem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne wykończone mieszkanie o powierzchni 39,90m2, usytuowane w nowym bloku z 2023r. z windą na osiedlu Magnolia Park w Gorzowie Wielkopolskim. -w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madrycka

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł48 m² 9 797,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Osiedle Europejskie, gorzów Wlkp. Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, osiedle Europejskie Powierzchnia: 47,87 m Piętro: 1 / niski blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

639 000 zł73 m² 8 800,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Przestronne Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 72,61 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 14,29 m2 na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł46 m² 30,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje osiedle górczyn ul. Sosnkowskiego gorzów wielkopolski Wynajmę przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone w bloku 3-piętrowym, na drugim piętrze w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Madrycka

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

650 000 zł101 m² 6 464,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Uwaga! Nowa, rewelacyjna super cena! Bonus wakacyjny! Dodatkowo jest to oferta prywatna oszczędzasz ok. 15 tyś. zł. Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla siebie i Twojej rodziny, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł56 m² 9 978,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w niskim bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym w śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł35 m² 12 085,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli poszukuja Państwo nowego, wykończonego mieszkania w oparciu o najwyższe standardy, to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł56 m² 5 549,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mapa Nieruchomości prezentuje przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,86 m , położone na cenionym osiedlu Górczyn jednej z najlepiej skomunikowanych i rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł48 m² 41,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja najem okazjonalny. Atrakcyne M3 Z tarasem przy ul. Londyńskiej W gorzowie wielkopolskim. Przedmiotem najmu jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,99 m2 umiejscowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł58 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z 2014 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie 2pok. usytuowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie na os.Manhattan w ok. ul.Obrońców Pokoju. W pobliżu znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

675 000 zł84 m² 8 008,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Gorzów Wielkopolski Osiedle Górczyn Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,29m2 zlokalizowane w budynku wielorodzinnym na 3 piętrze w Gorzowie Wlkp. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 799 zł35 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bloku z 2018r. na os. Europejskim na parterze z balkonem na początku wjazdu na os.Europejskie na ul.Brukselskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

640 000 zł62 m² 10 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Poszukujesz idealnego miejsca dla Twojej rodziny lub ciekawej inwestycji? Mam coś specjalnego dla Ciebie! Przedstawiam piękne ustawne mieszkanie w pożądanej lokalizacji, które może być Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 499 zł66 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości luxm przedstawia do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,38 m2 wraz z dużym tarasem ok.18 m2 , na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł36 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

1 799 zł35 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow.35m2, 2 pokojowe mieszczące się na os.Europejskim w nowym niskim bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

490 000 zł55 m² 8 985,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe Mieszkanie Po Generalnym Remoncie 1 piętro Duży Balkon Osiedle Górczyn Gorzów Wielkopolski Sprzedam świeżo wyremontowane mieszkanie "pachnie Nowością" o powierzchni 54,53 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 099 zł39 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, wszystko nowe nie używane! Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow.39m2, 2 pokojowe mieszczące się na os.Europejskim w nowym niskim bloku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

622 000 zł64 m² 9 643,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą z poziomu zero na popularnym osiedlu w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł43 m² 46,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Mieszkanie o wysokim standardzie o pow. 43m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku na Os. Olimpijskim. Budynek z 2017 roku w idealnym stanie. Na pow. mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2018r. W centrum. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na I piętrze Pow. 43 m2, tj. duży salon z aneksem kuchennym, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 28 mkw położona na wysokim parterze w nowym bloku. Ładnie wykończona. Całkowicie wyposażona. Nigdy nie zamieszkała. Czynsz najmu 1700 zł + opłaty 400zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabońskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł47 m² 10 605,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ciekawie zaaranżowane mieszkanie w Gorzowie, na Os. Rodzinnym, centrum. Budynki z 2014r. w bardzo dobrej kondycji, teren osiedla zagospodarowany, plac zabaw, teren odgrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł60 m² 8 090,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,44 m2 - os. Manhattan - do wprowadzenia się. Nowa niższa cena W ofercie na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,44 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 499 zł47 m² 31,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na 1 piętrze w nowym budownictwie z 2006r. na osiedlu Sady (ul. Narutowicza). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą - Osiedle Europejskie, gorzów Wielkopolski uwaga: możliwość wynajęcia mieszkania zaraz po zakupie - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł38 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od 1 października 2025 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Taśmowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

352 980 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mapa Nieruchomości Gorzów ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 47,7m , zlokalizowanego na nowo budowanym osiedlu "przy bwa" w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł56 m² 46,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1/10/2025r. Na wynajem mieszkanie w Gorzowie Wlkp. ul. Żelazna. Zlokalizowane na I p. bloku z 2021r. Bardzo dobra lokalizacja w Gorzowie ul. Żelazna, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł98 m² 6 450,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestrzeni, która łączy wygodę, estetykę i funkcjonalny układ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,51m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Całkowicie nowe, komfortowe mieszkanie w niedawno oddanym do użytku budynku na Piaskach - ul. Zofii Kuratowskiej. Przepiękna okolica, cisza i dużo zieleni. Dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

599 000 zł59 m² 10 211,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,66 m , położone w nowoczesnym budynku z 2023 roku, przy ulicy Marii Juchacz. Wnętrze składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

505 000 zł60 m² 8 477,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu przestrzenne i wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,57 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2011 roku na os. Europejskim. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Kostrzyńska. Nowy budynek z 2024r. Pow. 62m2, II piętro, winda. Mieszkanie w umeblowane i wyposażone. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

675 000 zł73 m² 9 297,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na cenionym Osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł63 m² 8 343,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garderobą i możliwością wynajęcia garażu Gorzów Wlkp., Os. Europejskie, ul. Londyńska Przedstawiam atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 800 zł49 m² 37,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie o pow 48,55 mkw. na pożądanym przez wielu Osiedlu Górczyn, cicha i spokojna okolica z dostępem do pełnej infrastruktury .Mieszkanie położone.