dowolna

Mieszkania nad rzeką Gorzów Wielkopolski - Na sprzedaż i na wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł34 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 599 zł30 m² 53,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane, wysoki standard! internet gratis! po remoncie, nowe meble, pierwszy raz wynajmowane. Oferuje do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum (okolice Katedry ul.Pocztowa). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł39 m² 5 864,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Z pięknym widokiem na park W niskim bloku przy ul. Dąbrowskiego. Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 39,05 m2 umiejscowione na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka z balkonem w świetnej lokalizacji - ul. Strzeleckiej 13 w Gorzowie Wielkopolskim *powierzchnia 23 m2 *1 piętro *ogrzewanie miejskie *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

929 000 zł92 m² 10 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestronnego mieszkania w centrum Gorzowa Wielkopolskiego? Nie chcesz martwić się o miejsce na parkingu? Mamy coś dla Ciebie! Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

929 000 zł44 m² 10 208,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w centrum Szczecina. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój Łączna powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam zaszyty zaprezentować Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego w doskonałej cenie. Jest to Nieprawdopodobna okazja cenowa! Jeżeli Masz chęc zainwestowania lub odczuwasz potrzebę zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę 32m2 w domku jednorodzinnym z osobnym wejściem z ogródkiem. Kawalerka mieści się na ul.Warszawskiej około 2km od ronda Santockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł38 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł38 m² 63,21 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

309 000 zł43 m² 7 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wysoki standard! Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 43 m2 mieszczące się na os. Zawarcie w niskim bloku 2 piętrowym na parterze z 1999r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gorzowa Wielkopolskiego Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w sercu Gorzowa Wielkopolskiego, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł38 m² 63,21 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł39 m² 63,60 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, sprzedam wspaniałe, przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 42m2 na osiedlu Europejskim mieszczące się na 2 piętrze w trzy piętrowym budynku z 2012 roku. Układ mieszkania : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 400 zł44 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na osiedlu Przy Murawach. To nowe, świeżo wykończone mieszkanie, o powierzchni 43,5 m2. Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na pierwszym piętrze. Lokalizacja: osiedle Bermudy przy ulicy Słonecznej w Wawrowie. Mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł60 m² 7 006,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena! Szybki termin przekazania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe przestronne rodzinne mieszkanie po remoncie, z balkonem na Osiedlu Manhattan. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 63,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł38 m² 63,21 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł38 m² 65,84 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł34 m² 66,72 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 600 zł39 m² 66,14 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

426 000 zł54 m² 7 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do kupna nowe, wyjątkowe mieszkanie o podwyższonym standardzie deweloperskim. Mieszkanie jest dwupokojowe lub trzypokojowe według własnych potrzeb (53,5 m2), znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament z widokiem na rzekę Kłodawkę english description below please do not hesitate to contact us Oferujemy do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 75 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Staszica. Na powierzchnię 46m2 składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 800 zł42 m² 65,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

312 000 zł36 m² 8 692,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w centrum Gorzowa Wlkp. gotowego do wprowadzenia się? - dla siebie - dla dzieci jako pierwsze mieszkanie - na inwestycję pod wynajem długoterminowy - na inwestycję pod.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij