dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zarezerwowane Umową Przedwstępną! Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze wysokiego budynku z windą przy ulicy Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

431 000 zł55 m² 7 890,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe, os. Górczyn, okolica ul. Narutowicza Niska zabudowa z 2004r., mieszkanie na III, ostatnim piętrze budynku. Pow. 54,62 m2 składa się na: - osobna kuchnia 9m2 - salon 16,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł31 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sosnkowskiego, os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie zarezerwowane Nieruchomość jest obecnie wynajmowana przez bardzo dobrego najemcę, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł58 m² 6 120,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny Osiedle Dolinki Ofertą sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym na Osiedlu Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

392 000 zł44 m² 9 003,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,54 m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Górczyn ( Manhattan) przy ul. Obrońców Pokoju 65 w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

999 000 zł84 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy apartament o pow. 84 m2 położony na 3 piętrze w nowym bloku z windą. Wjazd na piętra bezpośrednio z poziomu hali garażowej. W cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 499 zł65 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie składające się z 2ch osobnych pokoi, przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł44 m² 9 750,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu ładne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, które przeszło w tym roku remont. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Górczyn, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł66 m² 6 854,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.65,50 m2 mieszczące się na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł34 m² 9 841,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sosnkowskiego, os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość jest obecnie wynajmowana przez solidną najemczynię, co czyni ją doskonałą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferujemy na wynajem nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Grottgera. To wyjątkowa okazja, aby zostać pierwszym najemcą i cieszyć się komfortem nowego lokalu. Nieruchomość 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł31 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sosnkowskiego, os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość jest obecnie wynajmowana przez bardzo dobrego najemcę, co czyni ją doskonałą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

660 000 zł102 m² 6 502,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 101.5m2 Dół mieszkania obejmuje 46.66m2 na który składa się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł42 m² 9 452,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 12/02/2025r. Os. Górczyn, okolica Kupca Gorzowskiego, ul. Grabskiego. Osiedle zamknięte, szlaban z możliwością wjazdu tylko mieszkańców. Na terenie osiedla zorganizowany plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

3 500 zł66 m² 53,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01/05/2025r. Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grottgera

Staszica,Gorzów Wielkopolski

180 000 zł24 m² 7 552 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania - Gorzów Wielkopolski, os. Staszica. Piękne, mieszkanie w odnowionym bloku gotowe do wprowadzenia się! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staszica,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł43 m² 9 421,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie przy ul Kotsisa w Gorzowie Wielkopolskim. Dodatkowo możliwość dokupienia garażu zamykanego bramą sterowaną z pilota. Napęd do bramy firmy Hrmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł48 m² 8 894,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjny lokal mieszkalny w centrum miasta, budynek z 2008r. z windą. Mieszkanie usytuowane na II piętrze. Pow. 48,23m2, na która składa się: duży pokój z wydzielonym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

640 000 zł79 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Apartament jednopoziomowy W centrum gorzowa 79 M2! Na sprzedaż mieszkanie umiejscowione na pierwszym z trzech pięter w kamienicy w centrum Gorzowa. Po wejściu do mieszkania od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł63 m² 6 692,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62,61 m2, wraz z balkonem, oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni 4.41 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

230 000 zł39 m² 5 879,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu dwu pokojowe mieszkanie na parterze w niskim IV piętrowym bloku na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Duży, bardzo słoneczny salon. Powierzchnia mieszkania to 39,12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.50 m2 mieszczące się na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 700 zł27 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała okazja dla osób poszukujących niewielkiego, wygodnego mieszkania w dogodnej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł55 m² 8 544,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,89m2, wraz z tarasem o powierzchni ok. 10 m2 , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

382 000 zł35 m² 10 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe nigdy nie zamieszkałe, wszystko nowe na gwarancji nie używane. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2pok.z piwnicą w nowym bloku z 2024r. Remont ukończony w styczniu 2025r. Mieszaknie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

655 000 zł74 m² 8 866,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią na renomowanym strzeżonym osiedlu przy ulicy Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

775 000 zł66 m² 11 817,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plac Jana Pawła II

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie - gorzów wielkopolski - osiedle górczyn - ul. Plac jana pawła II parter niski blok Wynajmę mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Zośka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł63 m² 36,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Batalionu zośka W gorzowie wielkopolskim! najem okazjonalny Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł50 m² 9 287,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,50 2 wraz z tarasem o powierzchni 8,56 m2 na Os. Górczyn ( w pobliżu Kupca Gorzowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz ciekawego mieszkania "na start", ale nie chcesz podejmować zbyt obciążających zobowiązań wobec banku? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł58 m² 7 162,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł52 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,5 m2 na renomowanym strzeżonym osiedlu Rezydencja Przy Młynie przy ul Wyszyńskiego. Mieszkanie dwustronne z dobrym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

759 000 zł120 m² 6 324,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120,01 m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku przy ulicy Plac Jana Pawła II w Gorzowie Wlkp. Blok oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł41 m² 8 228,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania , które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł38 m² 60,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł38 m² 60,57 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sosabowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

495 000 zł52 m² 9 500,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim III piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym przy ul. Sosabowskiego.