dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

589 000 zł60 m² 9 862,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,72m2 zlokalizowane w nowym bloku na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***mieszkanie zarezerwowane *** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

495 000 zł60 m² 8 230,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie 3pok. o powierzchni 60,14m2 składające się z przestronnego salonu z wejściem na balkon, 2ch osobnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł38 m² 60,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą luksusowych, komfortowych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.56m2 mieszczące się na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

492 000 zł62 m² 7 985,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na 2 piętrze w bloku, w samym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego Mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,61m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł44 m² 9 501,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie na os. Górczyn Pow. 44,10 m2, , na 3 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Składa się z: 2 pokoje, w tym salon z dużym balkonem, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję wyjątkowe mieszkanie wykończone z dbałością o każdy detal, idealne dla osób ceniących styl, komfort i nowoczesne rozwiązania. Nieruchomość 35 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - apartament 2 pokojowy W nowym bloku Z 2024 roku, wysoki standard, osiedle europejskie, gorzów wlkp. W pełni umeblowane. Do wynajęcia przestronne, jasne, dwupokojowe, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szukasz idealnego miejsca dla siebie, bądź pod inwestycję? Kawalerka o powierzchni 33 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Piaski. Cena mieszkania: 235.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł58 m² 6 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa cena. Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góra Powstańców

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, ul. Góra Powstańców Powierzchnia: 56 mkw Liczba pokoi: 3 targ Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, wygodne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

410 000 zł49 m² 8 444,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,55 mkw. w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Górczyn. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu możliwość wynajęcia dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 i 4 piętra w niskim bloku przy ulicy Bora Komorowskiego (osiedle Manhattan). Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł64 m² 8 720,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,10 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok.6 m2 oraz z dużą przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł40 m² 8 780,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia świeżo odświeżone, jasne mieszkanie o powierzchni 36 m w nowym bloku z 2020 roku z windą. Idealne dla singla, pary. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Wawrów,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł57 m² 7 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Rezerwacja do 30.04.2025r *** Odkryj swoją przyszłą oazę komfortu z dużym tarasem i klimatyzacją! Mieszkanie mieści się tuż na wjeżdzie do miejscowości Wawrów, dojedziesz do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł56 m² 8 125,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest zachwycające mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 56,49 mkw. umiejscowione na parterze w kameralnym, dwurodzinnym budynku zlokalizowanym przy ul. Walczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł58 m² 7 162,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest 58,5 m2 mieszkanie składające się z salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i sporego balkonu. Dodatkowo piwnica. Mieszkańcy mogą też korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 9 piętra w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Widok na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Zawarciu. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajduje się w niskim bloku na parterze. Lokal składa się ze słonecznego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł74 m² 8 940,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73,71 m2 wraz z dużym tarasem na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W hali garażowej I komórką lokatorską Na wynajem świeżo oddane mieszkanie, umiejscowione na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

800 000 zł145 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż duże mieszkanie dwupoziomowe na os. Górczyn W gorzowie wliekpolskim. ***cena do negocjacji*** Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na Os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł33 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***mieszkanie dostępne od 03.2025*** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

882 650 zł84 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowy lokal mieszkalny z antresolą zlokalizowany W nowym budynku 2024 na osiedlu sady! Lokal o powierzchni 84,07m2 (52,02m2 dół + 32,05m2) na II piętrze w budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

589 093 zł51 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowy lokal mieszkalny zlokalizowany W nowym budynku 2024 na osiedlu sady! Lokal o powierzchni 51,23m2 na I piętrze w budynku oddanym do użytku w 2024 roku Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł62 m² 9 087,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. Mieszkanie jest idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

258 000 zł37 m² 6 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 37 m2 mieszczące się w ścisłym centrum w bloku z lat 70 tych na 4 piętrze wraz przynależnym balkonem oraz piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł57 m² 6 988,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka I w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni 56,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

2 100 zł35 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, nigdy nie zamieszkałe, wszystko nowe ,nie używane. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2pok.z piwnicą w nowym bloku z 2024r. Remont ukończony w styczniu 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy raz wynajmowane, wszystko nowe nie używane. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pok 35m2 mieszczące się w wolnostojącym domku wraz z tarasem z możliwością używania ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 500 zł28 m² 52,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od prowizji biura nieruchomości! Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dolinki w Gorzowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

330 000 zł32 m² 10 226,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję? To mieszkanie o powierzchni 32,27 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą z 2011 roku na os. Europejskim. - spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

690 000 zł70 m² 9 928,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż piękne, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,50m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Górczyn przy ul. Moraczewskiego 9 w Gorzowie Wlkp. Świetne położenie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/05/2025r. Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Os. Wieprzyce/słoneczne ul. Kostrzyńska. Nowy budynek z 2024r. Pow. 62m2, i piętro, winda. Mieszkanie w umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 850 zł51 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w nowym budynku w Gorzowie Wielkopolskim. Na wynajem nowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na niedawno wybudowanym osiedlu Magnolia Park w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Parkowe,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrzeń, która czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie przy ul. Jagiełły Poznaj miejsce, które może stać się Twoim nowym azylem. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 mkw na osiedlu Parkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł39 m² 8 903,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja Mieszkanie bez prowizji dla Kupującego biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,20 m2 wraz z balkonem , oraz z dużą przynależną piwnicą.