dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje się na parterze domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł60 m² 7 557,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,54 m2, wraz z dużym balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,75 m2 na Os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

569 000 zł58 m² 9 840,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim V piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze na Os. Górczyn. Blok z 2001r., w doskonałej kondycji, III-piętrowy. Ciekawie i nowocześnie zaaranżowana pow. 53m2 + pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł35 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego budynku na bardzo chwalonym i docenianym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Górczyn. Mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

409 000 zł39 m² 10 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim dwu piętrowym bloku zlokalizowanym na styku os. Słonecznego, staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł82 m² 7 515,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie Dwupoziomowe, 4 pokojowe o pow. 82,36 m2 ( około 110 m2 powierzchni podłóg) wraz z balkonem o powierzchni ok 5,5 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

246 000 zł37 m² 6 595,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,30 m2 usytuowane na 5 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku na os. Słonecznym przy ul. Gwiaźdzstej. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł44 m² 11 241,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie! Przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na niedawno wybudowanym osiedlu Magnolia Park w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Walczaka. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości tj. 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w niskim bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

459 000 zł48 m² 9 558,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48,02 m2 wraz z dużym balkonem o powierzchni ok. 5,5 m2 na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

246 000 zł37 m² 6 595,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

355 000 zł48 m² 7 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.47,50 m2 mieszczące się na os. Dolinki. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł38 m² 10 031,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,78 m2 wraz z balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,98 m2 na os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Marcinkowskiego

os. Staszica,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł24 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na osiedlu staszica, przy ulicy marcinkowskiego W gorzowie wielkopolskim Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 23,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł63 m² 6 693,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie na os. Górczyn, usytuowane na II piętrze, w niskim IV piętrowym bloku z 1989r. Mieszkanie o powierzchni 62,62m2 jest bardzo przestronne poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.4 m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z miejscem parkingowym W hali garażowej I komórką lokatorską Na wynajem świeżo oddane mieszkanie, umiejscowione na parterze w 2 piętrowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł53 m² 8 553,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.52,61 m2 mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł33 m² 60,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nigdy nie użytkowane, w pełni wyposażone M2 Z Z dużym balkonem I garażem - ul. Słoneczna - gorzowskie murwy! najem okazjonalny. Przedmiotem najmu jest mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Juchacz

Sady,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł36 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowiutkie i wykończone mieszkanie o powierzchni 36,05m2, usytuowane w nowym bloku z windą przy ulicy Marii Juchacz \\tylko U nas\\ mieszkanie dostępne zaraz - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

549 999 zł58 m² 9 512,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,82 m2 wraz z dużym tarasem o powierzchni 13,67 m2 na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01/10/2024r. Mieszkanie na Os. Europejskim, ul. Londyńska. Pow. 39 m2, położone na III piętrze w bloku z 2020r., z windą. Budynek w doskonałym stanie, teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzyńska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

609 000 zł90 m² 6 766,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zarezerwowane umową przedwstępną! Polecamy Państwu bardzo funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku położonego na cenionym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł63 m² 6 682,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym na Os. Górczyn. Na powierzchni 62,7m2 rozplanowano: kuchnia z jadalnią, salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Dolinki. Nieruchomość o powierzchni 51,78 m usytuowana jest na pierwszym piętrze odrestaurowanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

395 000 zł56 m² 7 046,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta zarezerwowana! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w wysokim bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żerańska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jasne mieszkanie w bloku na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żerańskiej to idealne miejsce, gdzie możesz rozpocząć nowy etap życia. Niewielka, ale świetnie przemyślana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stilonowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

269 999 zł33 m² 8 305,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 6 piętra w wysokim 10 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Maczka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Rezerwacja *** Atuty: *lokalizacja *parter *balkon Na wynajem przytulna kawalerka na ul. Maczka os. Górczyn. Mieszkanie ma 26 m2, umiejscowione jest na parterze w zadbanym niskim bloku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł47 m² 6 333,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie IX piętra w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Pomorskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł54 m² 6 994,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 53,61 m2 wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,16 m2 na Os. Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Sady,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł41 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na osiedlu Sady w Gorzowie. Do wynajęcia oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,28 mkw. położone na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

310 000 zł40 m² 7 730,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz ciekawego mieszkania "na start", ale nie chcesz prowadzić kosztownych prac remontowych? A może poszukujesz ciekawej inwestycji? Prezentujemy niewielkie, lecz bardzo komfortowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pok. o pow. 33 m2 mieszczące się na os. Dolinki w bloku z lat 70 tych na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku wraz przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł53 m² 8 155,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3pok. o pow.53.60m2 mieszczące się na os Piaski. Nieruchomość zlokalizowana jest na 1 piętrze w 4ro piętrowym budynku. W skład nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł63 m² 6 692,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,61 m2, wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł50 m² 46,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

489 000 zł57 m² 8 528,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,34 m2. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Górczyn 9 Manhattan) przy ul. Sosabowskiego 28 w Gorzowie Wlkp.( oklice Q11).