dowolna

Luksusowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

259 000 zł33 m² 7 745,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulna kamienica ze wspólnym ogródkiem Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie. Jeszcze nie użytkowane. Wszystkie instalacje nowe. Pow. ok. 34 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł37 m² 9 152,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! lokalizacja: nieruchomość położona na osiedlu Rodzinnym - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gorzowa Wlkp. Lokalizacja ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 800 zł45 m² 40,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest zadbane mieszkanie usytuowane na poziomie 3 piętra w wybudowanym w 2012 roku niskim bloku położonym na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł94 m² 5 627,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona w centralnej części, dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta , dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

549 000 zł57 m² 9 584,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania na osiedlu Europejskim! lokalizacja: osiedle Europejskie położone jest w zachodniej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Staszica,Gorzów Wielkopolski

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze wysokiego budynku z windą przy ulicy Reja na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 32m2 rozplanowano: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 000 zł83 m² 18 109,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: marzysz o wyjątkowym miejscu, gdzie codzienność łączy się z komfortem i pięknem natury? Oto Twoja szansa! Przedstawiamy mieszkanie w sercu Cegielnia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł56 m² 6 258,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży mieszkania W bloku, w centrum miasta gorzowa! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

688 000 zł75 m² 9 213,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i atrakcyjnego mieszkania na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Lokalizacja: górczyn pod względem ludności jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł46 m² 7 450,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta! Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dolinki klasyka i komfort w jednym! Lokalizacja: osiedle Dolinki, 2. piętro, blok 10-piętrowy z windą Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł46 m² 5 717,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 46,35 m2 usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym z 1930 r. w Gorzowie Wielkopolskim obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł52 m² 6 173,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz komfortowego i klimatycznego miejsca do życia blisko centrum miasta, to ta oferta jest dla ciebie! W sprzedaży klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie z dostępem do prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeśli marzysz O przestronnym I ciepłym mieszkaniu W świetnej lokalizacji, nie szukaj dalej! lokalizacja: osiedle Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim to dzielnica, która jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

587 000 zł60 m² 9 713,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną kupując to mieszkanie jesteś zwolniony Z podatku pcc U notariusza! Mieszkanie nigdy nie użytkowane, czeka na nowego właściciela! lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 700 zł32 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ładne, komfortowe , świeżo wyremontowane mieszkanie na wynajem w zadbanym bloku z windą. Lokal znajduje się na 8 piętrze i oferuje jasną, przestronną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 800 000 zł160 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., Osiedle Cegielnia Park Osiedle znajduje się we wschodniej części Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu umeblowaną kawalerkę, z dużym balkonem do szybkiego zamieszkania. Mieszkanie jasne, ciepłe i słoneczne z widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja: znajdują się tutaj wszelkie ważne instytucje, siedziby banków i firm. Mieści się tutaj Katedra i Urząd Miasta. Dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

453 500 zł47 m² 9 657,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł54 m² 12 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie niskiego parteru w III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3-pokojowe mieszkanie na Górczynie gotowe do zamieszkania! Marzysz o mieszkaniu, które znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Gorzowa? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy ofertę srzedaży bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania wraz Z miejscem postojowym - os. Dolinki. Lokalizacja: osiedle Dolinki to jedno z ciekawszych i najstarszych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł54 m² 7 069,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: piaski dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego położona w jego północnej części. Na Piaskach znajduje się Jezioro Błotne oraz tzw. Ruski Stawek, które są terenami rekreacyjnymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosynierów Gdyńskich

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

479 000 zł68 m² 7 073,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w kamienicy na ul. Kosynierów Gdyńskich. Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

622 000 zł64 m² 9 643,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy państwa do zapoznania się Z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży uroczego 3 pokojowego mieszkania na osiedlu górczyn. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł34 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania, to trafiłeś idealnie! W ofercie sprzedaży przytulne mieszkanie w nowym bloku z windą! lokalizacja; nieruchomość leży w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

204 000 zł39 m² 5 244,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na 10. piętrze z pięknym widokiem na panoramę Gorzowa tylko 204000 zł! Odkryj wyjątkową okazję, jaką jest zakup mieszkania na ostatnim piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

168 000 zł34 m² 5 008,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia kawalerkę o pow. 33,54 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,71 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł61 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim III piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł67 m² 6 287,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? - Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,80 m2 usytuowane na parterze w kamienicy na Zawarciu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sady,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł32 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na osiedlu Górczyn przy ul. Bohaterów Lenina 2 o powierzchni 32,4 m , położone na 3 piętrze, 4-piętrowym bloku. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł42 m² 5 919,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukaj nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Słonecznym.? Przedstawiamy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,23 m2 mieszkania na 2 piętrze w kamienicy na os. Słonecznym. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta zarezerwowana Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone na czwartym piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Staszica, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Janice,Gorzów Wielkopolski

274 500 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 30,5m w nowo powstałej, kameralnej inwestycji. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego lokalu na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Janice,Gorzów Wielkopolski

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie mieszczące się na parterze w domu jednorodzinnym wolnostojącym na ul.Warszawskiej na działce o pow.350m2. Mieszkanie składa się z 3ch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 200 zł62 m² 35,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 3 pokojowe W nowo wybudowanym budynku mieszkalnym osiedle magnolia park gorzów wielkopolski Z komórką na zewnątrz budynku W cenie najmu Szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Ken w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Staszica,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie 4-pokojowe na Os. Staszica. Mieszkanie o pow. 65m2, składające się na osobna kuchnia 3 pokoje, w tym salon z dużym balkonem łazienka, wc osobno przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sendlerowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł68 m² 9 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta bez pośrednika! Mieszkanie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Gotowe do zamieszkania od już! Na sprzedaż przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

1 350 zł23 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Twoja kawalerka w Gorzowie: idealna lokalizacja 0% Zamieszkaj od zaraz w komfortowym mieszkaniu bez prowizji! Marzysz o własnym, przytulnym miejscu, do którego możesz wprowadzić.