dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gorzów Wielkopolski

334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

334 ogłoszenia

314 000 zł35 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

360 000 zł95 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter dwurodzinnej kamienicy w doskonałej lokalizacji przy ul. Moniuszki. Połowa działki o powierzchni 572 mkw. na której wybudowano garaż. Dodatkowy pokój na poddaszu i piwnice. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe- 1 piętro os. Górczyn Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku z 2000 roku na os. Górczyn. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł58,40 m² 7 517,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,4 m2 , wraz balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,5 m2 w świetnej lokalizacji na os.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe osobne ,zamykane, piwnica umeblowane wynajmę osiedle słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim w dzielnicy Śródmieście. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł42,51 m² 8 586,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 42.51m2, położonego, przy ulicy Plac Unii Europejskiej w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł112 m² 13 383,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie premium Górczyn, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 112 m , zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł79,87 m² 6 573,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,10 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,10m2, położonego, przy ulicy Popławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł72,30 m² 6 002,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,96 m² 48,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie do wynajęcia. Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia gotowe do zamieszkania mieszkanie na Os. Staszica, nowy blok przy ulicy Matejki 58 o powierzchni użytkowej 40,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł90,30 m² 3 964,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne 3 pokoje w centrum | 90,30 m | Kamienica po remoncie To wyjątkowa okazja dla miłośników przedwojennej architektury i przestronnych wnętrz. Na sprzedaż mieszkanie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł108,62 m² 6 895,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł49 m² 7 877,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | 49 m | 6. piętro | ul. Gwiaździsta Na sprzedaż świeżo po generalnym remoncie, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,10 m² 7 951,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknej kawalerki zlokalizowanej na Zawarciu przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 37,1m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65,20 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 65,20 m | Os. Piaski | 1. piętro | Gotowe do wejścia Zapraszamy do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,20 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szybka sprzedaż do negocjacji Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na najbardziej pożądanym, pierwszym piętrze w pięknie odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł80,65 m² 3 521,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie z duszą | 80,65 m | Śródmieście | Ul. Łokietka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy, ul. Wróblewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

446 400 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych od 48 do 84 m2 + miejsca postojowe, antresola, otwarty taras! Kupujący zwolniony z opłat biura sprzedaży oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2 pokoje z balkonem | 55 m | Ul. Dąbroszyńska | 2002 r. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

400 000 zł53,40 m² 7 490,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie do wprowadzenia Gorzów Wlkp., Plac Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 53,4 m (całkowita: 60,6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gorzów Wielkopolski. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,47 m² 4 283,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Gorzów Wlkp., os. Górczyn | 88,47 m | wysoki parter | kamienica z 1928 r. | ogródek 400 m Klimatyczne, umeblowane mieszkanie z przechodnim pokojem gotowe do wprowadzenia Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,05 m² 9 697,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980