dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł68,73 m² 7 338 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 70m, położony przy jednej z głównych ulic centrum miasta. Lokal idealnie sprawdzi się pod działalność, biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²220 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia duży lokal użytkowy. Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 200 - 220 m2 usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy z przeszklonymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze budynku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Sąsiedztwo Żabki. Lokal z dwiema dużymi witrynami od strony chodnika. Niewielkie zaplecze, toaleta z wc. Zabezpieczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Pocztowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 190 000 zł110,38 m² 10 780,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Duży lokal biurowy, na trzecim piętrze (winda) nowoczesnego, przeszklonego budynku o charakterze handlowo-biurowym przy ul. Pocztowej. Lokal składa się z sekretariatu, trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

12,67 zł/m²150 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Gorzów Wielkopolski Cena wynajmu: 8 zł Powierzchnia: m Do wynajęcia część hali w Gorzowie Wielkopolskim, dobra lokalizacja, dobre rozplanowanie powierzchni do użytku, przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

37,78 zł/m²47,65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecamy Państwu lokal o powierzchni 47,65 mkw.na parterze w wyremontowanej ,ocieplonej z nową elewacją kamiennicy w Śródmieściu. Lokal posiada 4 pokoje umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,73 m² 8 715,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 69 m , położony w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

33,56 zł/m²149 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal handlowo usługowy o łącznej powierzchni 149 m2 (możliwość podzielenia na dwa lokale po 74,50 m2 każdy), usytuowany na poziomie chodnika (cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Traugutta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

130 zł/m²10 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu na wynajem o powierzchni 13m2, położonego, przy ulicy Traugutta w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie lubuskim., PL.

Szczegóły ogłoszenia

178,32 zł/m²56,08 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal usługowo-handlowy na parterze przy ulicy Bora Komorowskiego, na osiedlu Górczyn. Lokal dostępny na wynajem wraz z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem niezbędnym do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64,44 m² 6 191,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Gorzowa - ul. Mieszka I, 64,44 m2 Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 64,44 m2, zlokalizowany przy wyremontowanej ul. Mieszka I -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo usługowy o pow. 54 zlokalizowany na poziomie parteru w III kondygnacyjnej kamienicy, położony w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

776 700 zł86,30 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego przeznaczonego na gabinet / gabinety medyczne. Nieruchomość doskonale widoczna z ulicy, duże natężenie ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

155 600 zł30 m² 5 186,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 30 m , położonego w miejscowości Gorzów Wielkopolski, (66-400), przy ulicy Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 30 m , położonego w miejscowości Gorzów Wielkopolski, (66-400), przy ulicy Władysława Łokietka,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²38 m² 3 230 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o charakterze handlowo-usługowym o pow 38 mkw składający się z dwóch pomieszczeń, położony na parterze w pasażu przy ruchliwej ulicy na Górczynie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²30 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale o charakterze handlowo-usługowym o pow od 10 do 38 mkw położone na parterze w pasażu przy ruchliwej ulicy na Górczynie. Lokale po remoncie. Wspólna toaleta. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

25,32 zł/m²79 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy | 79 m | Śródmieście | Witryny Ofertą wynajmu jest funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 79 m , usytuowany w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł91,76 m² 5 394,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy, położony w kamienicy w Śródmieściu. Witryny wychodzą na ulicę. Wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z 2 poziomów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajmu lokal handlowy W centrum gorzowa Budynek zlokalizowany w ścisłym centrum, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ulicy Sikorskiego. Dotychczas funkcjonował tam sklep/hurtownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

51,11 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy Gorzów Wlkp., ul. Sikorskiego Powierzchnia: 45 m | Czynsz: 2 500 zł | Kaucja: 3 000 zł | Opłaty: 450 zł Przedmiotem najmu jest atrakcyjny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Unii Europejskiej

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

85 000 zł18 m² 4 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gorzów Wlkp., ul. Plac Unii Europejskiej 4c na Osiedlu Europejskim Na sprzedaż garaż 18 m w hali garażowej Brak podatku pcc 2% - oszczędność 1560 zł Oferta Bezpośrednia oszczędność ok. 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

440 000 zł58 m² 7 545,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy na parterze przy ulicy Bora Komorowskiego na osiedlu Górczyn. Lokal o powierzchni 58,31 m2, na powierzchnię którego składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 70 m2 z widokiem na panoramę miasta! lokal składa się Z: - przedpokoju z szafą w zabudowie - dużej kuchni - pokoju - dużego pokoju oraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fabryczna

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

25 zł/m²23 m² 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój na biuro w lokalu biurowo-usługowym do wynajęcia. Lokal znajduje się na wydzielonej części piętra - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz kameralna atmosfera pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem lokal użytkowy po remoncie W centrum gorzowa wlkp. Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta o powierzchni 45m2, składający się z: sali obsługi, osobnego gabinetu, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

59 000 zł18 m² 3 277,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość zlokalizowana w Gorzowie Wlkp. przy osiedlu Staszica na terenie byłego wuftu Powierzchnia garażu 18 m. Garaż jest wyposażony w kanał, prąd stół warszatowy. Garaż odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

49 000 zł18 m² 2 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży garaż w bardzo dobrym stanie w ciągu garaży za firmą "batcar" na ul.Warszawskeij 164. Garaż ma 18m2, kanał, jest po remoncie w 2023r. Szybki termin przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Chrobrego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

109,28 zł/m²33 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 29 mkw + 4,4 mkw części wspólnych, położony w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Bolesława Chrobrego 37 i 38. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

495 635 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy na parterze przy ulicy Bora Komorowskiego na osiedlu Górczyn. Lokal o powierzchni 58,31 m2, na powierzchnię którego składają się: główne otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Popławskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

55 000 zł25 m² 2 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o pow. 25 mkw położony na Górczynie przy ul. Popławskiego w ciągu handlowym. Pawilon składa się z pomieszczenia głównego aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

13,33 €/m²300 m² 4 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wastry Office to biurowiec w atrakcyjnej lokalizacji miasta. Jego atutem jest położenie pomiędzy śródmieściem, a jednymi z większych osiedli, czyli Dolinkami i Górczynem. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

33,33 zł/m²12 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem lokal biurowy! Lokal znajduję się na 2 piętrze w 2 piętrowym murowanym budynku. Powierzchnia to 12m2. Pomieszczenie bardzo jasne, z oknami. Na piętrze znajduję się toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

467 400 zł41 m² 11 372,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zacznij swój biznes w doskonałej lokalizacji lokal usługowy na sprzedaż! Na sprzedaż lokal usługowy o przemyślanym układzie i świetnym standardzie, położony w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Górczyńska

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

144 000 zł16 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny lokal o pow. 16 m2 w Centrum Medycznym mediraj w Gorzowie Wlkp. - przestronny, idealny na gabinet lekarski, gabinet medycyny estetycznej, kosmetyczny. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

30 zł/m²31 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pokój na biuro w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia. Lokal znajduje się na wydzielonej części parteru - dzięki czemu zapewniony jest komfort użytkowania, cisza oraz kameralna atmosfera pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

420 000 zł64 m² 6 517,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny lokal użytkowy znajdujący się w przy świeżo wyremontowanej ulicy mieszka I o powierzchni 64,44m2 nowa niższa cena! Oferowany lokal został zaadaptowany ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowy w ścisłym centrum miasta, położony w parterze budynku, z dużą witryną, z parkingiem przed lokalem (strefa płatna). Powierzchnia lokalu to 47 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kostrzyńska

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia, bez prowizji, biurom nieruchomości serdecznie dziękuję. Lokal dostępny od 1. marca 2025 Na wynajem lokal o powierzchni 70 metrów. Przed lokalem plac manewrowy, który pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Londyńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

90 000 zł19 m² 4 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro luxm Nieruchomości oferuje do sprzedania garaż na os. Europejskim. Garaż znajduje się przy ul. Londyńskiej, idealny dla mieszkańców bloku 11-13 Garaż znajduje się w bloku z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

92 000 zł18 m² 5 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro luxm Nieruchomości oferuje do sprzedania garaż na os. Europejskim. Garaż znajduje się w bloku z 2021r. w hali garażowej , w bezpiecznym miejscu. Garaż o powierzchni 18 m2,.