dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gorzów Wielkopolski

334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

334 ogłoszenia

849 000 zł70,10 m² 12 111,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe 3 pokoje z klimatyzacją | 70,1 m | Osiedle Sady | 2025 r. Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane z dbałością o każdy detal, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39,17 m² 12 484,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prestiżowe 2 pokoje z prywatnym ogrodem | 39,17 m | Górczyn | Kameralny budynek Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,17 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51,60 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Klimatyczne mieszkanie 51,6 m | Odrestaurowana kamienica | Śródmieście | Potencjał inwestycyjny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 47.5m2 w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie lubuskim, PL. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 65,2 m | Balkon z widokiem | Osiedle Piaski | 3 Pokoje Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odrestaurowanym zabytku | Grottgera 24 25, gorzów Wielkopolski | Po kapitalnym remoncie 2025 Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł52,49 m² 6 648,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 52,48m2, 3 pokoje, usytuowane na parterze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania składa się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż os. Górczyn - 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w Gorzowie, zlokalizowane na popularnym osiedlu Górczyn. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,50 m² 7 136,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,5 m2 wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.2,5 m2 na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł45,50 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 45,50m2, położonego, przy ulicy Ogińskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł89,16 m² 7 615,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe m4 o wyjątkowym układzie i funkcjonalności! Idealne dla osób ceniących wygodę, przestrzeń i doskonałą lokalizację. Mieszkanie stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,80 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Komfortowe 4 pokoje z balkonem | 65,8 m | 1. piętro | Osiedle Staszica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł31,33 m² 6 351,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,33 m2, położona w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski, śródmieście, 46 m , balkon + taras Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,62 m² 7 202,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Os. Staszica ul. Zapolskiej! Świetna relacja ceny do jakości mieszkanie, które naprawdę warto zobaczyć. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Górczyn. Jest to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście, oferująca pełną infrastrukturę handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 000 zł30,84 m² 64,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem postojowym Osiedle Nowa Cegielnia, gorzów Wlkp. ul. Warszawska Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na 3 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,73 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na Os. Staszica, ul. Wyczółkowskiego blok Z windą, v piętro. Pow. 45,73m2, na które składa się: kuchnia połączona z jednym z pokoi tworząc jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56,92 m² 52,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy3 mieszkania w różnych metrażach o wysokim na parterze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Dolinki. To ceniona i dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca wygodny dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł36,60 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,6 m2 , wraz z dużym balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2,5 m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł52,72 m² 6 240,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | 2 piętro | osobna kuchnia | gotowe do zamieszkania | ul. Wyczółkowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka jest przestronna i przytulna. Kuchnia wyposażona we wszystkie rzeczy do gotowania typu garnki, talerze itp. Łazienka z prysznicem, dwoma szafkami na rzeczy, pralką oraz wc. cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 450 zł36 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-dużego salonu z aneksem kuchennym- wyposażonego w zabudowę kuchenną na wymiar, nowoczesny nowy sprzęt agd - lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, pochłaniacz, czajnik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,91 m² 9 998,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim parterze nowoczesnego bloku z windą z 2020 roku, zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Górczyn. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,20 m² 10 427,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 63,2 m | Osiedle Europejskie | 2024 r. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m , położone na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,44 m² 11 104,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancja, komfort i prestiż wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim w Gorzów Wielkopolski. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,44 m , położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W salonie znajduje się: * sofa * stół * biurko - na ten moment złożone na zdjęciach * balkon aneks kuchenny wyposażono w pojemną zabudowę meblową, płytę indukcyjną, piekarnik,zmywarkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne wnętrza, wygodę oraz doskonałą lokalizację. Opis mieszkania: mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł74,10 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 74,1 m | Śródmieście | Strzeżone osiedle | Balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 74,1 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

211 000 zł42,80 m² 4 929,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gorzowa, w zadbanej, przedwojennej kamienicy, znajduje się 2-pokojowe mieszkanie, które czeka na nowego właściciela z pomysłem. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62,73 m² 7 173,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 znajdujące się na 8 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z roku 1986. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Manhattan Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 20 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 20 mkw, zlokalizowana na osiedlu Manhattan. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,15 m² 9 037,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowo wyposażone mieszkanie usytuowane na poziomie II piętra IV kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, oddanego do użytku w 2009 roku, położonego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,60 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Gorzów Wielkopolski, os. Górczyn, ul. Papuszy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł49,44 m² 10 093,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,44 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.12 m2 , na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł127,84 m² 5 083,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament dwupoziomowy | 127,84 m | Os. Europejskie | Winda Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o imponującej powierzchni 127,84 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38,11 m² 12 726,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w wysokim standardzie w nowym budownictwie Przedstawiam Państwu komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Warszawskiej, nowa Cegielnia, wykonane z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł59,20 m² 10 895,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Mieszkanie świeżo wykończone z 2 balkonami! Wystawiamy fakturę Vat, oraz nie pobieramy od kupującego prowizji - co skutkuje oszczędnością dla klienta ok 30 000 zł. Dodatkowe Korzyści.