dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gorzów Wielkopolski

334 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

334 ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,80 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 47,8m2, położonego, przy ulicy Ludwika Zamenhofa w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,10 m² 5 729,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje | 87,11 m | Kameralna kamienica | Prywatny ogródek Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , położone na 1. piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,60 m² 5 984,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie bezczynsowe, przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

839 990 zł140 m² 5 999,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 140m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa przestrzeń w kompaktowej formie mieszkanie, które łączy funkcjonalność, światło i gotowość do zamieszkania od pierwszego dnia. Na rynku nieruchomości rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzów Wielkopolski, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Miasta. To jedna z najbardziej atrakcyjnych i poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66 m² 10 287,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 66 m | Winda | 2025 r. Na sprzedaż nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1. piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł84 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie 4 pokojowe W ścisłym centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83,98 m , położone na pierwszym piętrze (z dwóch) w zabytkowej kamienicy z 1892 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59,35 m² 6 470,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,35 m , położone na 9. piętrze budynku z windą. Dwustronny układ (wschód zachód) zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł35,50 m² 11 802,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku z windą, oddanym do użytkowania w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na parterze o pow. 33 m2. Nieruchomość usytuowana w samym Centrum Miasta. Parametry nieruchomości Nieruchomość 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł83,20 m² 7 079,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasne i wygodne mieszkanie | 83,2 m | Os. Górczyn | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 83,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,80 m² 31,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Gorzów Wielkopolski, ul. Młodych Na wynajem oferujemy funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, aneks kuchenny, korytarz, łazienka, balkon.2 piętro, duża klatka schodowa,. Łady widok na miasto. Przed budynkiem i obok niego znajdują się parkingi. Wyposażenie: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

370 000 zł47,70 m² 7 756,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,7 m2 , wraz z balkonem, oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni 5,5 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 6 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze budynku w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 31 m Do wynajęcia kawalerka, o pow. 31 mkw, zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł28,60 m² 6 958,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie | Śródmieście | Parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 28,60 m , położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga: rezerwacja oferty Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie, zlokalizowana na 4 piętrze wieżowca, położone na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 48 mkw. mamy 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł76,24 m² 7 332,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł54,60 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Okazja: 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W bloku Z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Mieszkanie jak nowe, po generalnym remoncie. Na sprzedaż 3 pokojowe ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,64 m² 6 463,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w spokojnej, zielonej i bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

425 000 zł46,91 m² 9 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfort, prywatność i przestrzeń w miejskim wydaniu 3 pokoje z ogrodem i garażem w nowoczesnym budownictwie Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż tylko metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

350 000 zł37,50 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urządzone 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Widok osiedle Dolinki w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość mieści się na parterze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 37,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę położoną na III piętrze niskiego bloku usytuowanego na Zawarciu, przy ul. Śląskiej. Na powierzchni 22 mkw. mamy pokój, kuchnię i łazienkę. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe. Piękne. Gotowe. Takie mieszkania nie czekają one znikają. Do wynajęcia wyjątkowy lokal mieszkalny w nowym bloku z 2025 roku, położony na 3. piętrze z windą. - to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł103,10 m² 4 801,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Duże mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Roosevelta 16 w Gorzowie Wlkp. Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,10 m , zlokalizowane przy ulicy Roosevelta.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,50 m² 8 276,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Szukaj nieruchomości dla siebie na os. Sady. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32,50m2 usytuowane na 3 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Sady. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne 2 pokoje z antresolami | 35 m | Kamienica | ul. Mickiewicza Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł66,22 m² 7 549,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,22 m , w nowszym bloku z 2006 roku, w budynku z windą, na cenionym osiedlu Górczyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł70,08 m² 5 706,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miejsce, w którym poczujesz się jak w domu już od pierwszego kroku To 71 m ciepła, komfortu i możliwości, które czeka, by stać się Twoją codziennością. Mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł44,47 m² 7 173,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukują Państwo gotowej do zamieszkania nieruchomości to ta oferta będzie obowiązkowa do sprawdzenia. Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,47 m2, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m | Parter | ul. Wyczółkowskiego | Wynajem Szukasz wygodnej przestrzeni do życia, pracy zdalnej i odpoczynku w świetnie skomunikowanej części miasta? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest przestronne mieszkanie w bardzo wysokim standardzie na os Górczyn. Na powierzchni 34m2 znajdują się duży balkon, umeblowana kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie to znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58,69 m² 9 984,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze budynku z windą. Atuty: nowe budownictwo nowoczesne standardy jakości Dwustronny układ maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł97,42 m² 2 761,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kamienicy. W skład lokalu wchodzą 4 duże pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Do dyspozycji jest także.

Szczegóły ogłoszenia