Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 25,32 zł/m²
  • 79 m²
  • 2 000 zł

Zdjęcie

Agnieszka Legan

Skontaktuj się

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

25,32 zł/m²

79 m²

2 000 zł

Lokal handlowy Gorzów Wielkopolski

Zaktualizowane: 6 maja 2026

25,32 zł/m² 79 m² 2 000 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł (25,32 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 79 m², 2 pomieszczenia
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2
  • Budynek: kamienica
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: LEGAN NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 44/2181/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal usługowo-biurowy | 79 m² | Śródmieście | Witryny
Ofertą wynajmu jest funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 79 m², usytuowany w zadbanej kamienicy w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość dzięki dwupoziomowemu układowi oraz świetnej ekspozycji stanowi idealne miejsce na prestiżowe biuro, gabinet lub punkt handlowy. (...)

Agent

Agnieszka Legan

722 282...

722 282 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Legan

722 282...

722 282 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Legan

Zostaw telefon, oddzwonimy