dowolna

Domy z aneksem kuchennym Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży i najmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

519 000 zł87,70 m² 5 917,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Łupiński development Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych domów. Wybudowaliśmy już domy dla ponad 400 szczęśliwych rodzin. Domy można w każdej chwili zobaczyć, czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł119,86 m² 6 248,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień dobry. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domu jednorodzinnego. Poniżej przedstawiamy informację z jakich materiałów i elementów są budowane nasze domy: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł126,55 m² 5 128,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł88 m² 6 079,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

626 000 zł86 m² 7 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Nowoczesne segmenty w kameralnej zabudowie przy ul. Żwirowej - stan deweloperski lub pod klucz! Trwa budowa kolejnych lokali w zabudowie 4- segmentowej każdy z własnym ogródkiem, tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Dworska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 040 000 zł107 m² 9 719,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 107,64m2, położonego, przy ul. Dworskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie lubuskim.,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł112,72 m² 6 556,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wyjątkowe oferty zdarzają się rzadko a ta jest jedyna w swoim rodzaju. Drugiego takiego domu nie znajdziesz w Gorzowie, ani w jego okolicach. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł125 m² 47,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2, posadowiony na działce o powierzchni 350 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Rezerwacja Spokojne życie w sercu miasta dom na osiedlu Staszica, przestrzeń, ogród i świetna lokalizacja. Idealny dla rodziny! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł292,76 m² 4 095,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujmy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną na w Gorzowie Wielkopolskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący który został dostosowany do potrzeb najmu. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł156 m² 7 685,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim os. Zieleniec. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł241 m² 4 107,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 241 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000 na Os. Poznańskim cena nieruchomości : 990.000 zł. CO znajdziesz W środku? parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł150,08 m² 5 990,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wszystkie domy W tej inwestycji zarezerwowane! W razie zainteresowania zapraszam do konraktu telefonicznego. Nowe domy wkrótce! atrakcyjna zabudowa bliźniacza W gorzowie / obręb chwalęcice.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł206,84 m² 10 587,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy, wolno stojący dom w Gorzowie Wlkp. Obręb Zakanale, położony na działce o pow. ok. 16 arów, przy drodze miejskiej, asfaltowej. Dostępna komunikacja mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł621 m² 4 822,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 490 m²

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym o charakterze rezydencjonalnym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł141,20 m² 7 082,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 141 m (użytkowej 121 m2) położony na działce o pow. 530 m2, na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. Dom został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł424 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Dom marzeń wśród zieleni- ogród, staw i własny kawałek lasu Wyjątkowy dom w Gorzowie - 424 m #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,95 m² 5 211,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mieczyński Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Gorzowie Wlkp. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189,95 m2 usytuowany na działce o powierzchni 313 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 500 000 zł246 m² 14 227,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Willa, w której wszystko znajduje swój naturalny porządek Są miejsca, które nie próbują przyciągać uwagi a mimo to zatrzymują ją na dłużej. Nie poprzez efekt, lecz poprzez spójność.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dwupiętrowy dom o powierzchni 215 m , usytuowany w przepięknym miejscu na działce o powierzchni ponad 11 arów. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem

Janice,Gorzów Wielkopolski

720 000 zł218 m² 3 302,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:443 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej. Lokalizacja: dom położony jest w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Żniwnej. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski

735 000 zł90 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Piękny dom W gorzowie wielkopolskim, ul. Dąbroszyńska. Oferuję na sprzedaż gustownie urządzony budynek mieszkalny, usytuowany w pięknej i spokojnej okolicy przy ulicy Dąbroszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł152,70 m² 2 881,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Zakanale. To spokojna i kameralna część miasta, zapewniająca ciszę oraz otoczenie zieleni, z jednoczesnym szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronny lokal w budynku dwurodzinnym w cichej części Śródmieścia. Lokal z osobnym wejściem położony na I piętrze budynku. Na pow. 80m2 składa się duży salon, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,88 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nowoczesny bliźniak z 2023 r. | gorzów Wlkp., ul. Niwicka | ogród + poddasze do aranżacji Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190,42 m² 5 246,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym | stan surowy zamknięty | działka 1220 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, który daje Ci pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł111,54 m² 7 620,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 111.54m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) w dzielnicy Zawarcie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego, położonego w sercu dzielnicy Zawarcie przy ul. Śląskiej. Ta unikatowa nieruchomość z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł206 m² 3 349,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom jednorodzinny, który dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji i układowi pomieszczeń świetnie sprawdzi się jako miejsce do życia dla rodziny. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł350 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 640 m²

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A Nieruchomość idealna dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania połączonego z pewną i stabilną inwestycją! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł156 m² 7 685,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 156 m2 usytuowany na działce o powierzchni 835 m2 zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł123 m² 4 837,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

#twojaprzyszloscmaswojadres Nowy dom w stanie surowym zamkniętym 123 m na osiedlu Poznańskim Działka o płaskim terenie z dojazdem utwardzonym, wokół nowe zabudowy, łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł1 350 m² 243,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana z rozpoczętą budową domu, tuż przy Jeziorze Wojcieszyckim. Cena: 329 000 zł! Działka ma powierzchnię 1350 m2, na której rozpoczęta jest budowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z garażem przy ul. Siedlickiej w Gorzowie Wielkopolskim. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł125 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim Centrum Miasta, w spokojnej i zielonej okolicy, zapewniającej ciszę oraz komfort codziennego życia. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł126,23 m² 4 674,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy Dom we wrzosach + garaż 2-stanowiskowy | Gorzów Wlkp., Siedlice Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący realizowany według projektu ARCHON+ Biuro Projektów Dom we.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Spacer wirtualny:   Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy jednorodzinny w Gorzowie Wlkp. Os. Piaski, 5 minut od centrum miasta. Wybudowany w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na terenie miasta Gorzów Wielkopolski. Okolica charakteryzuje się spokojnym klimatem, dużą ilością zieleni oraz zabudową jednorodzinną, co zapewnia komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124,01 m² 5 604,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 124,01 m2 posadowiony na działce o powierzchni 790 m2 położony w zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Owocowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 550 000 zł303 m² 5 115,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 924 m²

Dom z dużą działką przy ul. Owocowej Gorzów Wielkopolski Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.