dowolna

Hale Gorzów Wielkopolski - Lista ofert sprzedaży bądź najmu hali

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Hala, ul. Cicha

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł436 m² 1 032,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:472 m²

Hala w Gorzowie Wielkopolskim w rejonie przemysłowym przy ulicy Cichej. 436 mkw. z niewielkim zapleczem, toaletami i małym magazynkiem. Działka 472 mkw. Rampa, część ciągu hal.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

17 200 zł860 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do wynajęcią halę magazynową o pow.860m2 z możlwością podnajmu w razie rozbudowy firmy o dodatkową halę według zapotrzebowania o 720m2 lub 580m2 lub według.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Żwirowa

Piaski,Gorzów Wielkopolski

45 000 zł1 350 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży używana konstrukcja stalowa hali magazynowej o gabarytach : h - 15 mb. szerokości h - 90 mb. długości h - 2,80 mb. wysokości u boku (wysokość przelotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł239 m² 13,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

Hala z dostępnym placem manewrowym dla tirów, wysokość 6m, wjazd dla busów 3,5m. Dwie bramy wjazdowe. Hala wybudowana z płyty z warstwą izolacyjną, brak ogrzewania Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 800 m2 posadzona na działce o powierzchni 2190 m2 usytuowana w Gorzowa Wielkopolskiego. Obiekt mieści pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł750 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa Z częścią biurową idealna pod każdy rodzaj działalności lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gorzów Wielkopolski, dzielnica Zawarcie, na terenie przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł722,67 m² 1 660,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Obiekt komercyjny 722 m z windą | Centrum Gorzowa | Przy Sądzie | Inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości o ogromnym potencjale, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł109 m² 1 825,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:173 m²

Odświeżona oferta Z nową, jeszcze bardziej atrakcyjną ceną. Teraz to doskonały moment, aby skorzystać Z wyjątkowej okazji na rynku nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł106 m² 3 386,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica, z dogodnym dostępem do głównych dróg oraz infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł650 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

NA sprzedaż nowoczesna hala znajdująca się W gorzowie wielkopolskim. Na sprzedaż nowa hala wybudowana w 2019 roku, znajdująca się W Gorzowie Wlkp., obręb zieleniec, 1,6 km od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł722,67 m² 12,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem, położonej w znakomitej lokalizacji tuż obok Sądu Rejonowego W Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Poznańska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 200 000 zł2 853 m² 420,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Gotowy kompleks warsztatowo-magazynowy z zapleczem mieszkalnym ul. Poznańska Biuro Nieruchomości myhouse.Expert ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość komercyjną o szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł573 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

10 000 zł850 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Hala o powierzchni ok. 800 m2 z zapleczem biurowym o powierzchni 50 m2, toaletą oraz placem manewrowym dla tirów. Nieruchomość wybudowana z płyty z warstwą izolacyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zespół pomieszczeń magazynowo-warsztatowo-biurowych o łącznej pow. ok. 200 m2 zlokalizowanych na działce o pow. ok. 900 m2 na os.Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

2 900 zł150 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

Magazyn o powierzchni ok. 150 m2 z zapleczem biurowym, toaletą oraz placem manewrowym. Nieruchomość w dobrym stanie techniczny. Wysokość 6m, wjazd dla busów 3,5m. W nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

5 000 zł360 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:250 m²

Hala w skład której wchodzą dwa pomieszczenia o powierzchni ok. 260 m2 oraz 100 m2 z toaletą oraz placem manewrowym. Nieruchomość z dwiema bramami wjazdowymi o wysokości 3,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Zamoście,Gorzów Wielkopolski

5 100 zł370 m² 13,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę magazynowo,produkcyjną. W środku prąd,oświetlenie, 2 bramy stalowe,dojazd betonowy. Możliwość wynajęcia kilku garaży obok hali. Cena 14zł/m2 netto do negocjacji. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Hala o powierzchni ok. 300 m2 z toaletą oraz placem manewrowym dla tirów. Nieruchomość wybudowana z płyty z warstwą izolacyjną, w dobrym stanie techniczny. Wysokość 6m, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Gorzów Wielkopolski

Karnin,Gorzów Wielkopolski

5 999 zł1 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty wynajmu nowoczesnej hali sportowej o imponującej powierzchni 1500m. Ta fantastyczna nieruchomość znajduje się na granicy Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

7 000 zł261 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest hala o powierzchni 260m2 posadowiona na 1500m2 działce przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. Przed budynkiem duży plac manewrowy (ok 10 arów), wyłożony kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

18 450 zł800 m² 23,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dzień dobry mamy do wynajęcia halę magazynowo produkcyjną o powierzchnii 800 m w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość posiada 2 piętra połączone dwoma niezależnymi klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Warszawska

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży hali magazynowo-produkcyjnej w drugiej linii ul.Warszawskiej. Hala ok 180m2 + pomieszczenia gospodarcze i socjalne,prysznice,wc. Hala posiada ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 180 000 zł650 m² 3 353,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

12 500 zł650 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

790 000 zł700 m² 1 128,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedaży zespół 2 hal o charakterze produkcyjno - magazynowym w Jeninie. Hala nr 1: - wysokości 2.6 m, - powierzchnia ok 300 mkw, - ogrzewana c.o. (kocioł na paliwo stałe - węgiel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Myśliborska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

419 000 zł170 m² 2 095 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Hala na sprzedaż na os.Staszica w okolicy sklepu Daichmann, Euro-Rtv na ul.Myśliborskiej. Nieruchomość ma pow.ok.170m2 wysokość 4m, teren przed halą ma 200m2 i teren za halą ok 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

5 000 zł360 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala, magazyn o pow. ok 360 m2 z placem na ok. 7 aut osobowych, 2 minuty do samego centrum miasta. Rozkład pomieszczeń i przybliżone powierzchnie: - hala główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Myśliborska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Hala na wynajem na os.Staszica w okolicy sklepu Daichmann, Euro-Rtv na ul.Myśliborskiej. Nieruchomość ma pow.200m2 wysokość 4m, teren przed halą ma 200m2 i teren za halą ok 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

26 000 zł1 500 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia ogrodzona hala o powierzchni 1500 m2, usytuowana na 40 arowej działce w Gorzowie Wielkopolskim. Hala posiada: - 2 bramy wys. 4,3 m, szer. 3 m, - 1 brama wys. 3,5 m x 3 m, - halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

24 000 zł1 400 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia ogrodzona hala o powierzchni 1400 m2, usytuowana na 40 arowej działce w Gorzowie Wielkopolskim. Hala posiada: - 2 bramy wys. 4,3 m, szer. 3 m, - 1 brama wys. 3,5 m x 3 m, - halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

50 000 zł2 900 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 2900 m2, usytuowana na 80 arowej ogrodzonej działce w Gorzowie Wielkopolskim. Hala posiada: - 4 bramy wys. 4,3 m, szer. 3 m, - 2 bramy wys. 3,5 m x 3 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

576 000 zł320 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:533 m²

Do sprzedania hala usługowo - produkcyjno - magazynowa o pow. 330 m kw w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Staszica, posadowiona na działce o pow. 5,33 ara. Hala w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

12 000 zł800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala, magazyn o pow. ok 800 m2 z placem na ok. 20 aut osobowych, 3 minuty do samego centrum miasta. Rozkład pomieszczeń i przybliżone powierzchnie: - hala główna 740.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

640 000 zł400 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż hala magazyn 400m2 osiedle staszica gorzów wielkopolski Polecamy na sprzedaż murowaną, ogrodzona halę, magazyn o powierzchni 400 m2 posadowiony na działce o pow. 800m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 000 zł400 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do wynajęcia hala o charakterze produkcyjno - magazynowym w Jeninie. Opis hali: - wysokości 2,6 m, - powierzchnia ok. 400 mkw ( w tym pomieszczenie biurowe, socjalne, toaleta), - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

3 000 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o pow. 250 m2. Lokal znajduje się na parterze w kompleksie o charakterze biurowo-handlowo-magazynowym Wejście do lokalu od strony parkingu. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Warszawska

Chróścik,Gorzów Wielkopolski

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Proponujemy Państwu do wynajęcia hali magazynowo-produkcyjnej w drugiej linii ul.Warszawskiej. Hala ok 180m2 + pomieszczenia gospodarcze i socjalne, prysznice, wc. Hala posiada ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Zawarcie

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł115 m² 19,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy do wynajęcia warsztat, halę o powierzchni 115 m2 na działce 600 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, obręb Zakanale. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka.