Hala Gorzów Wielkopolski
Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 359 000 zł
- 106 m²
- 3 386,79 zł/m²
Michał Drwięga
Skontaktuj się
Hala Gorzów Wielkopolski
Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Hala Gorzów Wielkopolski
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
359 000 zł 106 m² 3 386,79 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
hala
handlowo-usługowe
300 m²
2
Zobacz na mapie
Rodzaj budynku:
halaPrzeznaczenie:
handlowo-usługowePowierzchnia działki:
300 m²Kondygnacje:
2Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
- Cena: 359 000 zł (3 386,79 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Budynek: 106 m²
- hala, 2 piętra
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Działka: 300 m²
- teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (10 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: NEXT MOVE NIERUCHOMOSCI, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: 175/3070/OOS
Lokalizacja
- Adres: Staszica, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis nieruchomości
LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Staszica, z dogodnym dostępem do głównych dróg oraz infrastruktury miejskiej. Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta, a jednocześnie umożliwia prowadzenie działalności w dobrze skomunikowanej części miasta. W sąsiedztwie znajdują się obiekty o charakterze usługowym oraz przemysłowym. (...)