dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski Śródmieście

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słabońskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1/11 br. Atrakcyjny, komfortowy apartament na Os. Rodzinnym ul. Słabońskiego, okolice ul. Warszawskiej, z miejscem postojowym pod budynkiem. Lokal o pow. 34 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 499 zł29 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynającia kawalerkę po generalnym remoncie w centrum miasta przy ul.Pocztowej (okolice katedry), Kawalerka składa się z pokoju z ankesem kuchennym, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy w Śródmieściu. II piętro. Mieszkanie bardzo słoneczne z dużymi, ustawnymi pokojami. Mieszkanie o pow. 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

273 000 zł29 m² 9 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Widok osiedle Widok. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 29m2 i składa się - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł67 m² 4 153,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa mieszkania W cenie jednego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży zadbanego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 67,18 m , usytuowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł54 m² 6 999,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? To mieszkanie o powierzchni 54,29 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu, ul. Wyszyńskiego. Nowa, niska zabudowa, ładnie zagospodarowane małe osiedle. Czyste, zadbane klatki schodowe. Winda. Pow. 45m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

49 000 zł18 m² 2 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży garaż w bardzo dobrym stanie w ciągu garaży za firmą "batcar" na ul.Warszawskeij 164. Garaż ma 18m2, kanał, jest po remoncie w 2023r. Szybki termin przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

273 000 zł29 m² 9 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. To doskonałe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł52 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,50 m2 , wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,25 m2 na Os. Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 900 zł40 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze budynku mieszkalno-biurowego w ścisłym centrum miasta. Budynek bezczynszowy. Na 40,5 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł42 m² 5 478,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w trakcie odświeżania. Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w niskim bloku/plombie zlokalizowanym przy ul. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł42 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z antresolą oraz komórką lokatorską w "apartamencie Centrum" na ul.Pocztowej w Gorzowie Wlkp. Polecam na sprzedaż: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

194 000 zł27 m² 7 246,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2022r. mieszczącą sie w kamienicy w ok ul.Mickiewicza do wprowadzenia się bez żadnych nakładów finansowych na remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

290 000 zł46 m² 6 349,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

! ofera wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,67 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania: 290.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł38 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,50 m2 , wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,86 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub pod inwestycję? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. ***mieszkanie dostępne od 13 listopada*** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taśmowa

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł48 m² 10 461,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! mieszkanie wykończone I wyposażone pod klucz! zapraszam na dzień otwarty dnia 13.09.2025 w Godzinach 10-14. Zadzwoń ,poznaj szczegóły I umów się na konkretną godzinę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze zadbanej, dwupiętrowej kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł37 m² 10 842,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z wyjątkowym tarasem 36,8 m , 1. piętro Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 36,8 m w nowym budownictwie, zlokalizowane w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w bloku z lat 60., położone w sercu Śródmieścia. 3 niezależne pokoje (10m , 18m i 19m ), balkon z widokiem na zielone wzgórza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 850 zł41 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na os. Dolinki W gorzowie wlkp. Lokalizacja: gorzów Wielkopolski, osiedle Dolinki Powierzchnia: 41 m Piętro: 6/10 (na piętrze tylko dwa mieszkania) Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Kosynierów Gdyńskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę przytulnego mieszkania na sprzedaż - ul. Kosynierów Gdyńskich #twojaprzyszloscmaswojadres Przytulna kawalerka na ul. Kosynierów Gdyńskich wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimek

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Dolinki przy ulicy Klimek. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą. Do mieszkanie przynależy piwnica (pow. 1.7 m.kw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

409 500 zł49 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wyjątkowa okazja! przestronne 2-pokojowe mieszkanie W centrum gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: ul. Okólna, centrum Powierzchnia: 49,5 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góra Powstańców

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

2 200 zł33 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta! ***mieszkanie dostępne od listopada*** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

1 750 zł45 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Centrum Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie znajdujące się na I piętrze w bloku w samym centrum Gorzowa Wlkp. przy ul. Orląt lwowskich. Mieszkanie dwupokojowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł85 m² 4 091,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne, rozkładowe mieszkanie w kamienicy przy parku! Śródmieście, ul. 30 Stycznia. II piętro, ostatnie. Stan budynku dobry, zadbana klatka schodowa, nowy dach, drzwi z domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 47 m Gorzów Wielkopolski, ul. Pomorska Lokalizacja: parter budynku Układ mieszkania: 2 oddzielne, ustawne pokoje osobna, widna kuchnia łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drzymały

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł76 m² 5 238,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

NA sprzedaż/do wynajęcia lokal użytkowy, idealny pod działalność gastronomiczną, handlową I usługową Lokal położony w samym centrum ul. Drzymały. Posiada bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł49 m² 7 841,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,10 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. ul. Krzywoustego, przy parku tzw. Kwadracie Ponad 100-letnia kamienica w bardzo dobrym stanie, wygodne II piętro, ostatnie! - zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Drzymały

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

45,95 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal użytkowy, idealny pod działalność gastronomiczną, handlową I usługową Lokal położony w samym centrum ul. Drzymały. Posiada bezpośredni dostęp z chodnika, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

1 850 zł41 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

125,78 zł/m²29 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO wynajęcia: lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego Przedmiotem oferty jest przytulny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku przy jednej z głównych ulic.