dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gorzów Wielkopolski Śródmieście

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł66 m² 6 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego w centralnej i doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 339.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł67,72 m² 6 851,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w kamienicy na ul. Kosynierów Gdyńskich. Lokalizacja: śródmieście-dzielnica Gorzowa Wielkopolskiego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

432 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 45 m2, usytuowane na I piętrze budynku z windą, w budynku Park Wyszyńskiego. Możliwość kupna miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

29,21 zł/m²89 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal niemieszkalny o pow. 89 m2 położony na 2 piętrze w budynku mieszkalno-usługowym położnym w centrum miasta przy ul. Warszawskiej 6. Całe piętro zajmują gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe apartamenty do wynajęcia na nowym osiedlu Parkowe Wzgórze w centrum miasta. Mieszkanie dostępne od ręki! ***możliwość wynajęcia miejsc postojowych W garażu podziemnym***200 zł/mc***.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W ścisłym centrum do wynajęcia! Zapraszamy na prezentację lokalu w centrum miasta Gorzowa przy ul Spichrzowej o pow 28 m2. Lokal na parterze z dużym oknem -witryną, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

35,05 zł/m²19 m² 666 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na I piętrze w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp. Lokal ma powierzchnię 18,88 m2, składa się z jednego pomieszczenia. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,50 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gorzów Wlkp., ul. Teresy Marii Klimek | 52,5 m2 na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m na parterze wieżowca,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł109,49 m² 4 192,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 pokojowego mieszkanie usytuowanego na II piętrze w Kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2 usytuowane na 8 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64,44 m² 6 191,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Gorzowa - ul. Mieszka I, 64,44 m2 Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 64,44 m2, zlokalizowany przy wyremontowanej ul. Mieszka I -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78,60 m² 7 620,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Stylowe mieszkanie z duszą w zadbanej kamienicy Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w centrum Gorzowa Wlkp., to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł113 m² 5 929,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękna, zadbana kamienica w śródmieściu. Nieruchomość składająca się z dwóch poziomów: niski parter ok. 30m2 - 2 pomieszczenia z małymi okienkami wysoki parter 83 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

177 500 zł17,75 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż Park 111, gorzów Wlkp. Na sprzedaż lokal o powierzchni 17,75 m , położony w centrum handlowym Park 111. Najważniejsze informacje: * parter dobra.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²84 m² 3 108 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu lokale użytkowe o zróżnicowanych metrażach (od 14 do 84 m ), położone w centralnej części Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,50 m² 6 457,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie - Dolinki | 52,5 m | 3 pokoje | 8 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²39,60 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowy w Śródmieściu, ul. Mieszka I położony w parterze budynku, z dużą witryną, parking przed lokalem (strefa bezpłatna). Powierzchnia lokalu to 39,60m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł80,65 m² 3 521,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie z duszą | 80,65 m | Śródmieście | Ul. Łokietka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł70,08 m² 5 706,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Miejsce, w którym poczujesz się jak w domu już od pierwszego kroku To 71 m ciepła, komfortu i możliwości, które czeka, by stać się Twoją codziennością. Mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113,80 m² 6 063,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 113,80 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008 oku zlokalizowanym na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł82 m² 5 670,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 62 m , położone na zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów przy ul. Żeromskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zapraszamy Państwa do wynajęcia lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 20 m2, znajdującego się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Lokal zlokalizowany jest na parterze. Lokal przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w centrum handlowym "park 111", które mieści się w Śródmieściu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł93,11 m² 4 768,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w samym sercu Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Śródmieście miejscu, które łączy miejski klimat z dostępem do terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł451,40 m² 8 418,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

NA sprzedaż - kompleks 4 lokali W ścisłym centrum gorzowa 4 lokale wynajęte | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, obejmująca kompleks czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki Cena wynajmu: 2 400 zł Powierzchnia: 47,5 m Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o pow. 47,50 mkw, zlokalizowane na osiedlu Dolinki. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim w Śródmieściu, w dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 400 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący hotel Azyl zlokalizowany przy ul. Chopina w Gorzowie Wielkopolskim. Obiekt z dużym potencjałem inwestycyjnym możliwość dalszego prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł189,95 m² 5 211,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Mieczyński Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Gorzowie Wlkp. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 189,95 m2 usytuowany na działce o powierzchni 313 m2.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²280 m² 10 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu obiekt handlowy typu supermarket / dyskont Powierzchnia całkowita obiektu: 980 m Możliwy podział: do 3 niezależnych lokali o minimalnej powierzchni 280 m Parking: minimum 60.

Szczegóły ogłoszenia

30,12 zł/m²83 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 83,82 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,20 m² 7 915,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,20 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie 48 m w Dolinkach gotowe do wprowadzenia 48-metrowe mieszkanie na cenionym osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim łączy wygodę codziennego życia z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł32,40 m² 6 635,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy ustawną kawalerkę zlokalizowaną w wysokim bloku przy ul. Stilonowej w Gorzowie Wlkp. Lokal położony jest na drugim piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 1980 roku. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 955 m² 2 813,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:994 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnie zlokalizowanego obiektu handlowo - usługowego, położonego przy głównej ulicy w Gorzowie Wielkopolskim, w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43 m² 11 604,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum w villa park ul. Walczaka. Budynek z windą. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze Pow. ok. 40 m2, tj.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł215,02 m² 5 115,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Urokliwy dom W zacisznej części śródmieścia W gorzowie wielkopolskim Polecam dom wolnostojący o powierzchni 215 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 710 m2 Dom składa się.