Mieszkanie, ul. Brukselska
Brukselska, Europejskie, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
- 590 000 zł
- 67,44 m²
- 8 748,52 zł/m²
Aneta Zdanowicz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Brukselska
Brukselska, Europejskie, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Brukselska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
590 000 zł 67,44 m² 8 748,52 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/3
4
2019
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 590 000 zł (8 748,52 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 67,44 m², 4 pokoje, 2 łazienki
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 000 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Zdanowicz Nieruchomości Aneta Zdanowicz, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 26/15540/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Brukselska, Europejskie, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 67,44 m² - Osiedle Europejskie, ul. Brukselska
Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 67,44 m², położone na parterze niskiego bloku z 2019 roku, zlokalizowanego na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Brukselskiej. (...)
516 334...
516 334 650