dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

819 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małyszyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na trzecim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,29 m² 8 286,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje po remoncie | 37,29 m | Osiedle Słoneczne Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe Z miejscami postojowymi os. Staszica kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%) przy zakupie nieruchomości - oszczędność ponad 18500 zł. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,49 m² 5 696,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł87,70 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne I przestronne mieszkanie na osiedlu piaski W budynku mieszkalnym Z 2008 roku. Na sprzedaż oferuję gustownie urządzone, przestronne mieszkanie położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,97 m² 6 858,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,97m2. Mieszkanie dwupokojowe, znajduje się w niskiej kamienicy na pierwszym piętrze. Na jego powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę. Wnętrze mieszkania jest przytulne i tworzy komfortową i zachęcającą atmosferę idealną do zamieszkania. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52,48 m² 9 717,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie 3-pokojowe na osiedlu Staszica przy ulicy Marcinkowskiego o powierzchni 52,48 m2 położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Dostępne od zaraz! Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niskiej, dwukondygnacyjnej zabudowie z 2007r. Spokojna, zielona okolica, w pełni zagospodarowana. Tu nic już Cię nie zaskoczy! Teren.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63 m² 8 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

PO remoncie mieszkanie 3 pokojowe- parter- os. Górczyn Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania w niskim bloku na os. Górczyn. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 usytuowane na 3 piętrze się w niskim bloku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł109 m² 4 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,84 m² 8 804,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Piaski w Gorzowie Wlkp. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Piaski. To.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53,61 m² 7 069,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena! okazja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, górczyn. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe 64 m na sprzedaż - Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, w Centrum Miasta jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Okolica stanowi serce.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł59,76 m² 5 957,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 59,76m2, położonego, przy ulicy Stanisławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,49 m² 7 811,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.52.49 m2 po generalnym remoncie, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,10 m² 8 148,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , zlokalizowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł41,72 m² 6 687,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,72 m ul. Chopina Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Chopina. Ma 41,72 m , na które składają się dwa ustawne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł88 m² 7 943,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

589 200 zł56,92 m² 10 351,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2013 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł57,30 m² 9 755,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 57,3 m | Osiedle Manhattan Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,3 m , położone na 2. piętrze w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,37 m² 7 899,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.59,37 m2 w trakcie ukończenia generalnego remontu, mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59,95 m² 6 822,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Obniżka ceny do końca stycznia! nowa oferta! idealna dla inwestora! możliwy przychód Z tytułu najmu pokoi - min. 4.000 zł/miesięcznie (1.000 zł za pokój minimum) Zapraszamy Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,96 m² 8 050,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,96 m2 usytuowane na piątym piętrze w wysokim bloku z windą na os. Piaski. Cena mieszkania: 370.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł46 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Piaski w Gorzów Wielkopolski #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do zamieszkania: 2-pokojowe mieszkanie 45,9 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49,96 m² 6 585,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

PO remoncie mieszkanie 2 pokojowe centrum lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w sercu Gorzowa Wielkopolskiego - Centrum. Ta wyjątkowa lokalizacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,61 m² 7 088,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn. Górczyn pod względem ludności jest największą dzielnicą miasta, położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł45,40 m² 8 964,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 45,40 m | Os. Piaski | 1. piętro | Balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,40.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł81,60 m² 11 017,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | wysoki standard | ul. Wyszyńskiego To mieszkanie nie ma jeszcze swojej historii i właśnie dlatego czeka na Ciebie. Zakupione bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł27,42 m² 10 539,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie blisko Centrum | parter | 285 000 zł Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grottgera, na popularnym osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51,79 m² 6 159,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,79 m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Śródmieściu. Cena mieszkania: 339.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Marzysz o własnym kącie w mieście? Chcesz mieszkać w nowym i stylowym apartamencie? Nie szukaj dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.