dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

819 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 ogłoszeń

625 000 zł107,13 m² 5 834,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2004 roku na spokojnym osiedlu Górczyn. Okolica jest cicha i przyjazna,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,21 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z windą z 2017 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł59,46 m² 6 205,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorzów Wlkp., ul. Matejki | 59,46 m | 3 pokoje | 3 piętro | balkon | winda | piwnica Do remontu stwórz mieszkanie dokładnie pod swój styl Szukasz jasnego, rozkładowego mieszkania, które urządzisz.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,81 m² 6 379,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż oferuję ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niespełna 48 m , położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Chrobrego w Gorzowie Wielkopolskim. Układ mieszkania: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 50 m | II Piętro | Loggia | Centrum - ul. Kosynierów Gdyńskich Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł32,01 m² 7 154,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,01 m położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na cenionym Osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł65,17 m² 9 667,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje Z dużym balkonem I przeszkloną loggią górczyn lokalizacja: szukasz przestrzeni w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Gorzowa? Mieszkanie położone jest przy ul. Witosa na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Śródmieście to jedna z najbardziej cenionych i centralnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

529 800 zł49,69 m² 10 662,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z parkingiem | 49,69 m | pcc 0% | Nowe osiedle Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,69 m , położone na prestiżowym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł58,82 m² 10 455,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupując to mieszkanie jestes zwolniony Z podatku pcc! mieszkanie nigdy nieużytkowane! nowe! gotowe do zamieszkania! szybki termin przekazania, blok Z windą - duży balkon, bardzo słoneczne!.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,63 m² 7 920,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,63 m , położone na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim #twojaprzyszloscmaswojadres Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na osiedlu Górczyn przy ulicy Plac Jana Pawła II. Jest to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,61 m² 7 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu Górczyn jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gorzowa. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie wysokiego parteru w 10 piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Ściegiennego w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego w bardzo dobrej i wygodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do centrum miasta. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł53,73 m² 12 246,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł107 m² 5 841,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2000 roku zlokalizowanym na os. Górczyn. Cena mieszkania: 625.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Nowa niższa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która może spełniać dwie funkcje: mieszkalną bądź usługową. Mieszkanie na poziomie parteru zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Nowa cena! Teraz 425 tys! Gustowne 2 pokojowe 51 m2 na Staszica! Idealna oferta : - na wynajem - w pobliżu uczelnie, idealny dojazd do tpv Faurecji, oraz - własne potrzeby mieszkaniowe - na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł51,37 m² 7 883,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica. To bardzo dobrze skomunikowana i rozwinięta część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka w odrestaurowanej kamienicy - Zawarcie. Na sprzedaż dobrze doświetlona kawalerka, położona na pierwszym piętrze klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy na Zawarciu. Dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,90 m² 9 088,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,9 m , położonego na 2. piętrze w niskim, zadbanym budynku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie pracujące! Wyposażone i wynajęte! Obecnie po uwzględnieniu już opłat eksploatacyjnych miesięczny dochód kształtuje się na poziomie 3550zł Daje to roczną stopę zwrotu na poziomie,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zarezerwowane umową przedwstepną Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję nowoczesne i wyjątkowo doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,60 m² 10 854,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta! komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Staszica! mile widziana zamiana na mieszkanie 3 pokojowe na os. Piaski! - W niskim bloku bez windy parter lub pierwsze piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,78 m² 6 833,39 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Górczyn, w jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych części miasta. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 418 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Chopina. Cena nieruchomości wynosi 350 000 pln, co daje 7 418 pln za metr kwadratowy. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulną kawalerkę o pow. 27.82 m2 , wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.10 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. -> Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł59,10 m² 6 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,10 m z ogromnym potencjałem | 1. piętro | 369 900 pln Jeśli szukasz mieszkania, które po remoncie stanie się dokładnie takim miejscem,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł54,63 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.54,63 m2 mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Zamieszkaj tam, gdzie czas płynie wolniej Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę Gorzów Wielkopolski, nowe Miasto Jeśli marzysz o miejscu, które każdego dnia będzie przypominać.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,34 m2 , wraz z dużym balkonem , oraz przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niska prowizja! ostatnia kawalerka-39 M2 do wynajęcia od ręki! lokalizacja - najlepsza lokalizacja na Os Górczyn w Gorzowie Wlkp przy ul, ogińskiego wśród domków jednorodzinnych ( spokój cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł52,85 m² 8 079,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | Os. Manhattan | Balkon | Winda Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,85 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Europejskim Oferuję do wynajęcia komfortowe i eleganckie mieszkanie o powierzchni ok 35 m , położone W Gorzowie Wlkp. przy ul. Madryckiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 usytuowane na parterze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 299.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.