dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

235 000 zł40 m² 5 940,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 06.02.2024 Mieszkanie dla młodych lub pod inwestycję na wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,56 m2 położone na wysokim drugim piętrze do którego przynależy położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, położone w najatrakcyjniejszej części Gorzowa na Osiedlu Górczyn. Usytuowane na 8 pietrze 10-piętrowego bloku z windą (po 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł37 m² 6 675,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu-pokojowe, umeblowane, ciepłe mieszkanie o powierzchni 37,30m2, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w bloku z windą na 9 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą: jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

333 000 zł53 m² 6 283,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości położonej na os. Staszica. Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie, do zamieszkania bez dodatkowych kosztów. Opis nieruchomości: duży salon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

401 315 zł44 m² 9 040,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł63 m² 6 628,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta aktualna certus nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronne mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Korcza 19 na osiedlu Górczyn, w Gorzowie Wlkp. ( okolice Centrum Medycznego mediraj).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł49 m² 7 281,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 49m2, w skład którego wchodzi jasny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

375 000 zł60 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Świąteczna promocja - nowa niższa cena (ważna tylko do końca roku) Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykłe mieszkanie zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł51 m² 6 215,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Armii krajowej - 2 pokojowe - os. Górczyn! atuty: - os. Manhattan, okolice sp 20 - Szybki termin przekazania - Przestronnne, ustawne. -Łazienka po remoncie - Dobry dostęp do komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sady,Gorzów Wielkopolski

447 670 zł51 m² 8 774,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z komórką lokatorską> dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,02m2 zlokalizowane w nowym bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słoneczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

160 000 zł23 m² 6 986,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w doskonale skomunikowanej lokalizacji. Wyremontowana kawalerka przy ul.Słonecznej 77, nieopodal tętniący życiem pasaż usługowo- handlowy. Linia tramwajowa - 5 min od domu- doprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja. Na sprzedaż luksusowe, klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe pow. 58mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Budynek z windą z cegły z 2013r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

425 000 zł45 m² 9 359,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Certus nieruchomości przedstawia Państwu piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,41 m2 gotowe do zamieszkania z balkonem tarasowym, mieszczące się na parterze, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

415 000 zł56 m² 7 406,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Marzysz o mieszkaniu blisko Centrum miasta, z szybkim dostępem do miejskiego parku, ścieżki rowerowo- pieszej, do rekreacji zacienionych skwerów, płacy zabaw, siłowni pod chmurką ? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł51 m² 9 809,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,87 m2 wraz ogródkiem, piwnicą oraz przestronnym balkonem na ulicy Żelaznej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie mieści się w niskim bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Zacisze,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł46 m² 7 429,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie z o powierzchni 45,63m2 na VI piętrze w bloku z windą na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim Mieszkanie dostępne do przekazania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie częściowo umeblowane, usytuowane na wysokim parterze ocieplonego bloku dziesięciopiętrowego, zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Dolinki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

289 000 zł62 m² 4 635,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana. Przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią i garderobą o pow. 62,34 mkw położone na 6 piętrze w nowym bloku na Górczynie. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadbane, 2 pokojowe mieszkanie z duszą. Jasne pomieszczenia, wysokie stropy, na przeciwko parku. Funkcjonalny, przestronny układ pomieszczeń. Atuty: - 2 minuty pieszo do Galerii Nova Park, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

265 000 zł50 m² 5 301,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż komfortowe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.99m2, zlokalizowane na osiedlu Dolinki w bloku z windą na 6 piętrze. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

510 000 zł84 m² 6 011,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA spzedaż, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,40m2, umiejscowione na 3 piętrze, w niskim bloku na osiedlu Europejskim, przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie Wlkp. *Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

340 000 zł58 m² 5 892,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** R E Z E R W A C J A D O 8.12.2023r.! ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskiej kamienicy zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł54 m² 5 969,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

*** R E Z E R W A C J A D O 08.10.2023 *** Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji- wykończone i gotowe do wprowadzenia- To ta nieruchomość jest dla Ciebie! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo! Z przyjemnością prezentuję piękne, gotowe do zamieszkana 3 pokojowe mieszkanie na Górczynie, mieszczące się w nowym bloku z 2018roku. Niezwykle zadbane, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł65 m² 7 237,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. o powierzchni użytkowej 64,8 m2. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku 4 piętrowym z roku 2000. W bloku brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

390 000 zł92 m² 4 262,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 91,5m2, w skład którego wchodzą: - długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

/Mieszkanie zarezerwowane/ Sprzedaję przytulną kawalerkę o pow. 33m2, znajdującą się na 2 piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie składa się z ustawnego, przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł46 m² 9 496 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania / Apartamentu z prywatnym ogródkiem przy parku Kopernika ( parter ) w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., 10 min spacerem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

285 000 zł26 m² 10 948,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Szukasz pięknej nieruchomości w doskonałej lokalizacji? Mieszkania w bloku, ale blisko natury? Mieszkanie dla Ciebie, dzieci czy pod inwestycje? Proponujemy 1 - pokojowe, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Piaski,Gorzów Wielkopolski

299 000 zł57 m² 5 282,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dużo zieleni, miejsc spacerowych. W pobliżu szkoła, przedszkole, supermarket, przychodnia. Pod blokiem znajduje się duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

405 000 zł59 m² 6 821,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w wysokim bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest na jednym z największych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł63 m² 5 722,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

**rezerwacja umową przedwstępną! *** - Zapraszamy do innych naszych ofert! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Manhattan przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 60 mkw, znajdujące się na osiedlu Staszica przy ul. Broniewskiego. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

*** Rezerwaja do 30.09.23 *** Ofertą sprzedaży jest 2- pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,00m2, położony na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Matejki 41, z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł69 m² 7 853,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament jednopoziomowy! pow. 69,40 M2 , 3 piętro , blok Z windą! Dodatkowo garaż jednostaniskowy za jedyne 60.000. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Staszica,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł52 m² 6 459,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na. Jednym z najlepiej skomunikowanych osiedli miasta Gorzowa Wielkopolskiego - osiedlu Staszica. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

345 000 zł52 m² 6 673,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszanie w śródmieściu ? Do parku zaledwie 200m Czemu nie. Oferujemy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania w śródmieściu, z oknami na wewnętrzną stronę zabudowań , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł49 m² 6 605,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* n O W A niższa C E N A * Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie jak nowe. Mieszkanie 2 pokojowe na 7 piętrze w wysokim bloku z windą. Nieruchomość skład się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 mieści się na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Europejskie

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

649 000 zł106 m² 6 105,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Polecamy do sprzedaży dwupoziomowy apartament położony na Osiedlu Europejskim. Wejście do lokalu znajduje się na trzecim piętrze budynku. Na pierwszym poziomie o powierzchni 44,16 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

545 000 zł70 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na trzecim piętrze (z windą) w nowym budownictwie na osiedlu Manhattan. Mieszkanie o powierzchni 70,03,5 m kw. składa się.