Apartament, ul. Dowbora-Muśnickiego

Dowbora-Muśnickiego, Piaski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • 1 090 000 zł
  • 156 m²
  • 6 987,18 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz

Skontaktuj się

Apartament, ul. Dowbora-Muśnickiego

Dowbora-Muśnickiego, Piaski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 090 000 zł

156 m²

6 987,18 zł/m²

Apartament, ul. Dowbora-Muśnickiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 090 000 zł 156 m² 6 987,18 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1999
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

1999

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 090 000 zł (6 987,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 156 m², 5 pokoi; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1999
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, trójstronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (zabudowany), piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, kominek, Klimatyzatory
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Takich mieszkań nie ma wiele. Kominek, klimatyzatory, nowoczesna kuchnia z kamiennymi blatami, filtr wody. No i bezcenna lokalizacja. Widok na zieleń. Spokój, cisza, a jednocześnie wszystko blisko. Przestrzeń, która daje oddech. Zapraszamy do odkrycia dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 156 mkw, który łączy w sobie intymność domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku (szklane domy). (...)

Agent

Tomasz

606 920...

606 920 159

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz

606 920...

606 920 159

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl