dowolna

Mieszkania z prawem własności Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł49,89 m² 7 316,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone w kamienicy w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego o powierzchni 49,89 m . Lokal jest po kapitalnym remoncie, w mieszkaniu nikt dotychczas nie mieszkał,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,63 m² 7 717,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego na osiedlu manhattan W gorzowie wlkp. Lokalizacja - ul obrońców pokoju - blisko do przystanku mzk -dobrze skomunikowanego Z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w odnowionej kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 199.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł79,87 m² 6 573,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w Kamienicy zlokalizowanej na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł88 m² 6 465,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowa 88 m2 usytuowany na poziomie VI piętra w VI kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,96 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,96m2. Blok z windą, 5 piętro. Na nieruchomość składa się osobna kuchnia, salon z balkonem, 2 pokoje oraz łazienka z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł105,92 m² 5 277,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę czteropokojowego mieszkania o powierzchni 105,92m2, położonego, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

559 000 zł57,34 m² 9 748,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,34 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.18 m2 , oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok.2,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Śródmieście to jedna z najbardziej cenionych i centralnych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,31 m² 10 064,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie jedno pokojowe o powierzchni 29,31 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,40 m² 6 297,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 52,4 m | Balkon | Piętro 6 | Winda Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o przestronnym i nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Najważniejsze atuty apartamentu: - powierzchnia: 92,46 m idealne.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł46,70 m² 7 751,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym osiedlu Górczyn jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gorzowa. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,38 m² 6 286,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,38 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na osiedlu Zawarcie W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 000 zł28,60 m² 6 958,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie | Śródmieście | Parter Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 28,60 m , położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39,94 m² 7 135,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe zawarcie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na Zawarciu. Dzielnica ta charakteryzuje się bliskością centrum miasta. Tu znajduje się również stadion żużlowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,10 m² 8 670,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pow. 39,1m2, i piętro, winda! Składa się z dwóch oddzielnych pokoi salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,17 m² 8 940,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny 2 mieszkania W 1 - os. Europejskie lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana lubianej i cieszącej się dużą popularnością dzielnicy osiedle Europejskie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,80 m² 5 478,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na os. Zielona dolina ul. Dąbroszyńska. Mieszkanie w niskim 1 piętrowym budynku z 2000r. na poddaszu. Budynek ocieplony, w bdb stanie. Pow. użytkowa 41,8m2, a "po podłodze".

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji Prezentujemy Państwu nowoczesne, 2 pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie na oś.Bermudy w Gorzowie Wlkp / Wawrowie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł66,38 m² 9 174,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 3 pokoje z narożnym balkonem | 66,38 m | Budnex 2018 | Gorzów Wlkp. Na sprzedaż przestronne, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 66,38 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

389 000 zł46,20 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł36,80 m² 9 184,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,80 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 1,91 m2, na Os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,07 m² 6 750,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,07m2 w kamienicy niedaleko centrum Gorzowa Wlkp. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, oraz atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim I piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Dąbroszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł58,82 m² 10 455,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 58,82 m | Osiedle Europejskie | 2022 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,82 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonami | 60 m | Os. Górczyn | Parter Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,67 m² 5 848,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**o K A Z J A**! 5800 zł/m2! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z jasną kuchnią na Osiedlu Staszica przy ul. Staszica. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odrestaurowanym zabytku | Grottgera 24 25, gorzów Wielkopolski | Po kapitalnym remoncie 2025 Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł25,55 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż mieszkanie W nowoczesnej kamienicy Z windą - gorzów wielkopolski oferta wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż lokal o powierzchni 25,55 m2, usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,34 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanie 59,4 m na sprzedaż - Osiedle Górczyn. Na sprzedaż gustowne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , zlokalizowane na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł98 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowa przestrzeń z charakterem 98,13 m komfortu na Osiedlu Europejskim Niektóre nieruchomości wyróżniają się nie tylko metrażem, ale przede wszystkim atmosferą i sposobem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł46,37 m² 8 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,37 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10m2 w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 40 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Wykończone w dobrym standardzie. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,52 m² 11 966,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaz - ul. Węgierska 5c osiedle za Leroy Merlin- to nowowykończone z wyjątkowym pietyzmem mieszkanie dla ceniącego sobie komfort mieszkańca/ców oraz jakość wykończenia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł32,50 m² 12 584,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow 32,5mkw położone na 3 piętrze w niskim bloku z windą. Budynek z 2025r. Mieszkanie posiada duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł83,96 m² 8 682,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Osiedle Europejskie to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się część Gorzowa Wielkopolskiego, ceniona za spokój, estetykę oraz komfort życia. W najbliższym otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82,30 m² 6 913,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 2 piętra w niskim 3 piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. 1.