dowolna

Mieszkania z prawem własności Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

425 000 zł46,91 m² 9 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfort, prywatność i przestrzeń w miejskim wydaniu 3 pokoje z ogrodem i garażem w nowoczesnym budownictwie Są nieruchomości, które oferują coś więcej niż tylko metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

699 000 zł128,91 m² 5 422,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie z przestrzenią i światłem Osiedle Europejskie ul. Londyńska 1h, gorzów Wlkp. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których od razu chce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł47 m² 7 654,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,90 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł83,98 m² 6 013,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy duże 4-pokojowe, dobrze doświetlone, rozwojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn, osiedle Manhattan. Mieszkanie zadbane, ale do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł56,33 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł69,50 m² 8 618,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Nowa niższa cena Przedmiotem oferty jest przytulne 4-pokojowe mieszkanie, położone na poziomie pierwszego pietra bloku mieszkalnego z 2002 roku. Na powierzchnię 69,5 m2 składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Sady,Gorzów Wielkopolski

455 000 zł75,38 m² 6 036,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | G O T O W E - do - W P R O W A D Z E N I A przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

362 400 zł35,74 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 35,74 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 369.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82,24 m² 5 775,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! prezentujemy przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 86 M2 na os staszica W gorzowie wlkp., PRZY UL. Matejki. Mieszkanie W kamienicy na 2 piętrze W bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł58,90 m² 6 994,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,96 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 412.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 784 zł34,29 m² 9 034,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | Winda | Osiedle Słowiańskie Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,29 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł38,56 m² 9 595,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,56 m2 zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 800 000 zł152 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., Osiedle Cegielnia Park Osiedle znajduje się we wschodniej części Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,52 m² 7 828,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,52 m2 usytuowane na 3 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 59,10 m , za kwotę 365 000pln Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku na osiedlu Staszica. Oferuje miejskie ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolinki,Gorzów Wielkopolski

399 000 zł45,49 m² 8 771,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,49 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą na os.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł52,50 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł49,46 m² 6 651,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w samym centrum miasta? To mieszkanie o powierzchni 49,46 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku w centrum miasta. Komfortowe, przestronne - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,20 m² 7 097,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie dwu pokojowe położone na IV piętrze w bloku z windą na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,20 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,89 m² 7 316,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

364 999 zł47,80 m² 7 635,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 47,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszica,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł52,32 m² 7 052,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,32 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Staszica 1a w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł107 m² 5 841,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja Górczyn to jedno z najbardziej cenionych i rozwiniętych osiedli w Gorzowie Wielkopolskim. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, galerie handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z antresolą, 29 m ul. Chrobrego, blisko Centrum po remoncie. Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 29 m , zlokalizowana przy ul. Chrobrego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł113,80 m² 6 054,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Bliskość sklepów, restauracji, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł40,74 m² 6 602,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe W niskim bloku centrum lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W pobliżu Bulwar Nadwarciański, liczne restauracje, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,49 m² 5 696,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszica. To jedna z bardziej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,11 m² 5 728,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 87,11 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu. Komfortowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,61 m² 7 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | 2 balkony | centrum | nowa elewacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, położone na 2 piętrze zadbanego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 47m2 położonego, przy ul. Małopolskiej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł49 m² 7 775,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49m2, położonego, przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,54 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania- ul. Chrobrego! lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł38,50 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Umowa przedwstępna. Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 38,5 mkw położone na wysokim parterze w 5-piętrowym bloku (2010r) z windą na Górczynie. Dobry standard: okna pcv;.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 54 mkw położone w niskim bloku na 4 piętrze na Górczynie. Kilka lat temu w mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego w bardzo dobrej i wygodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do centrum miasta. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,60 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Stylowe 3 pokoje w centrum | 1. piętro | Parking | Czynsz 200 zł Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy przy ul.