dowolna

Mieszkania z prawem własności Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

562 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

562 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

339 000 zł50 m² 6 785,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojwego mieszkania usytuowanego na poziomie IV piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

619 000 zł77 m² 8 073,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta zarezerwowana W cenie nieruchomości miejsce parkingowe W hali garażowej bezpośrednio pod budynkiem oraz komórka lokatorka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Staszica,Gorzów Wielkopolski

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przestronną, słoneczną kawalerkę na osiedlu Staszica w Gorzowie o powierzchni 36 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

275 000 zł40 m² 6 869,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,3 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku na osiedlu Zawarcie w Gorzowie Wielkopolskim. Lokalizacja zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

499 000 zł58 m² 8 678,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w zadbanym, trzypiętrowym bloku z 2000 roku, na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dekerta

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

565 000 zł108 m² 5 231,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Polecamy Państwu bardzo funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku położonego na cenionym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Górczyn. Na powierzchni około 108 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

385 000 zł46 m² 8 355,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Armii Krajowej, górczyn - 2 pokoje z osobną kuchnią 1 piętro, blok z windą | wchodzisz i mieszkasz! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciepłe, ciche i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

579 000 zł77 m² 7 473,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja. Dwupoziomowe mieszkanie, w którym naprawdę chce się żyć Górczyn Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, ciszę kameralnego osiedla i przestrzeń, w której każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brukselska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

332 340 zł38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność Masz dostęp do czegoś wyjątkowego tylko u nas. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m , z balkonem i zachodnią ekspozycją, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matejki

Staszica,Gorzów Wielkopolski

380 000 zł75 m² 5 049,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe na parterze W odnowionej kamienicy W gorzowie wlkp., OS. Staszica. ***rezerwacja*** Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

140 000 zł35 m² 3 995,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Twoje miejsce z potencjałem mieszkanie z duszą w sercu Gorzowa Wielkopolskiego Administracja budynku potwierdziła możliwość przeniesienia kuchni do salonu i stworzenia nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Staszica,Gorzów Wielkopolski

230 000 zł45 m² 5 145,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż ul. Marcinkowskiego, osiedle Staszica, gorzów Wlkp. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walczaka

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

585 000 zł65 m² 9 040,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 3 piętra w niskim 5 piętrowym bloku wyposażonym w windę zlokalizowanym na os. Magnolia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

389 000 zł44 m² 8 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne przestonne 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone na parterze w bloku trzypiętrowym z 2001 r. na osiedlu Górczyn. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Os. Górczyn, ul. Grabskiego. Świetnie zorganizowane osiedle, w pobliżu plac zabaw, zagospodarowane, zielone dziedzińce, wewnętrzny parking tylko dla mieszkańców -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuratowskiej

Piaski,Gorzów Wielkopolski

475 000 zł65 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe, os. Piaski, gorzów Wlkp. gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 65,20 m położone na 1. piętrze niskiego bloku na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

469 000 zł63 m² 7 488,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wyodrębnienia 2 sypialni kosztem salonu, zlokalizowane w kameralnym osiedlu chronionym w otoczeniu zieleni. Na prawie 63m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

329 000 zł49 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,69 m2 , wraz z balkonem o powierzchni ok.4m2, z dużą piwnicą o powierzchni ok.10 m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Staszica,Gorzów Wielkopolski

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Tylko 4500zł/mkw! Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem o pow. 55 mkw położone na 4 piętrze w niskim bloku na os. Staszica przy ul. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł56 m² 6 755,79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na czwartym piętrze 8-piętrowego budynku na osiedlu Górczyn. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

525 000 zł65 m² 8 098,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy Państwu przestronne i wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64,83 m , usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Staszica,Gorzów Wielkopolski

689 000 zł92 m² 7 507,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ofertą sprzedaży jest komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i piwnicą, położone na cenionej części Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Olimpijskiej. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

649 000 zł110 m² 5 903,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim- 109,93 m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Europejskie,Gorzów Wielkopolski

669 000 zł97 m² 6 924,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie Osiedle Europejskie, gorzów Wlkp. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 96,61 m , położone na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Sady,Gorzów Wielkopolski

494 000 zł57 m² 8 668,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku przy ulicy Grabskiego na osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Na powierzchni 54,19 m2 rozplanowano:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Staszica,Gorzów Wielkopolski

374 000 zł42 m² 8 843,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,29 m , położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Budynek wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

659 000 zł97 m² 6 810,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Certus nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami i dwiema piwnicami I piętro kameralne osiedle, ul. Spółdzielców. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 31.03.2026 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m ( 85 m2 po podłodze) położone na 3 piętrze niskiego, trzypiętrowego budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

349 000 zł56 m² 6 241,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną. Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży mieszkania W bloku, w centrum miasta gorzowa! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47 m2 usytuowane na parterze w wysokim bloku na os. Słonecznym. Cena mieszkania: 359.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Janice,Gorzów Wielkopolski

249 900 zł27 m² 9 255,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27 m w nowo powstałej, kameralnej inwestycji. (Ostatni dostepny lokal w tej inwestycji) To idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaję z nowym wyposażeniem prywatnie I bez prowizji Ofertą jest przytulne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,2m2 zlokalizowane na 10 piętrze osiedle Słoneczne przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

N o W A * N I Ż S Z A * C E N A! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica. Nieruchomość mieści się na 6 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

629 000 zł66 m² 9 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy Państwu luksusowy apartament na Osiedlu Górczyn. Atrakcyjne mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2018 roku, na wysokim parterze,składa się z trzech pokoi w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

450 000 zł60 m² 7 465,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z jasną kuchnią na Osiedlu Górczyn przy ul. Wróblewskiego. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w niskim bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Słoneczny

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł66 m² 6 870,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy Placu Słonecznym w niskim bloku, na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65,50 m2. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Narutowicza, na osiedlu Górczyn. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 4. piętrze w zadbanym wieżowcu z windą, na osiedlu Górczyn. Lokal jasny, funkcjonalny, dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Lokalizacja: znajdują się tutaj wszelkie ważne instytucje, siedziby banków i firm. Mieści się tutaj Katedra i Urząd Miasta. Dostępne linie tramwajowe 1, 2, 3 oraz linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

439 000 zł36 m² 12 366,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słoneczna

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

209 000 zł30 m² 6 943,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na os. Słonecznym Kawalerka o pow. 30,10m2 na 2 piętrze w bloku IV piętrowym. Blok w dobrym stanie technicznym, ocieplony. Pomimo niewielkiego metrażu bardzo funkcjonalny układ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij