dowolna

Mieszkania z prawem własności Gorzów Wielkopolski - Lista ofert

557 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

557 ogłoszeń

609 000 zł75,63 m² 8 052,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,63 m , położone na popularnym Osiedlu Europejskim przy ul. Madryckiej w Gorzowie Wielkopolskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Nowa niższa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która może spełniać dwie funkcje: mieszkalną bądź usługową. Mieszkanie na poziomie parteru zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł58,40 m² 7 414,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł88,16 m² 7 475,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 2 poziomy z klimatyzacją | 88,16 m | Górczyn | 2007 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,16 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2 pokojowe dolinki lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dolinki. Osiedle charakteryzuje się dostępnością do wielu punktów usługowo-handlowych. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

429 000 zł56,70 m² 7 566,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne i Przestronne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,7 m2 ,wraz z balkonem na Os. Górczyn/sady w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

718 500 zł67,28 m² 10 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn, ul. Szarych Szeregów - cena 718.500,00 zł. Z przyjemnością przedstawiam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

298 000 zł40,10 m² 7 431,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą 2-pokojowego mieszkania W sercu miasta gorzowa wielkopolskiego lokalizacja: centrum miasta, gdzie w niedalekiej odległości wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na popularnym i cenionym osiedlu Europejskim. To jedna z najlepiej rozwiniętych części miasta, oferująca pełną.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,33 m² 6 013,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: śródmieście to centralna dzielnica miasta. W tej dzielnicy znajdują się min. ważne instytucje, siedziby banków, firmy consultingowe, urząd Miejski, mnóstwo kawiarni, pubów,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,22 m² 12 642,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parterku w niskim bloku zlokalizowanym przy ul. Węgierskiej na os. Słowiańskim w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży mieszkanie bezczynszowe z ogromnym potencjałem w ciekawej lokalizacji! lokalizacja: mieszkanie w domu dwurodzinnym przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość leży.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,70 m² 9 421,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na os. Europejskim w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 46,7 m2, na 1 piętrze. Lokal składa się z przestronnego salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,76 m² 5 338,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze niskiego bloku przy ul. Kołłątaja na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o pow. 59,76 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

319 000 zł44,47 m² 7 173,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukują Państwo gotowej do zamieszkania nieruchomości to ta oferta będzie obowiązkowa do sprawdzenia. Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,47 m2, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,96 m² 9 990,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Osiedle Europejskie to jedna z najbardziej cenionych i dynamicznie rozwijających się części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w ścisłym Centrum Gorzowa Wielkopolskiego, jednej z najbardziej atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

497 800 zł50 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 2014 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł74,10 m² 7 004,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowym, dwoma tarasami na 3 piętrze W bloku Z windą, os. Staszica, gorzów wlkp. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł74,61 m² 10 387,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna, z dwoma balkonami. Przestronne mieszkanie o pow. 74,61m2, położone na parterze bloku z 2020r. Do dyspozycji właściciela dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł57,60 m² 5 538,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie I piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł49,21 m² 12 497,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na popularnym i cenionym osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Okolica charakteryzuje się nową zabudową, dobrą infrastrukturą oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,61 m² 6 308,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja do 22.01.2026 r. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na IV piętrze w niskim IV- piętrowym bloku, zlokalizowanym przy ul. Gen. J. Hallera w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł68,80 m² 5 668,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego na sprzedaż o powierzchni 68,8m2 położonego, przy ul. W. Łokietka w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małyszyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł60,10 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Małyszyńskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł65,30 m² 6 814,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Walczaka na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,97 m² 7 275,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , położone na popularnym osiedlu Górczyn. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze skomunikowana część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo - usługową, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,50 m² 10 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście przy ulicy Walczaka - villa park, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski

529 000 zł49,80 m² 10 622,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Przy Murawach dewelopera Dombud Zachód. W cenie lokalu zawarte jest przynależne miejsce postojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,32 m² 445 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54,32m2 położonego, przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

530 000 zł51,46 m² 10 299,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Manhattan zlokalizowane przy ul. Dekerta o powierzchni 51,46 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku. Na metraż składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,94 m² 8 970,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,94 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2014 roku na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł42,51 m² 8 586,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 42.51m2, położonego, przy ulicy Plac Unii Europejskiej w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Sady,Gorzów Wielkopolski

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2, położne na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Czysta, zadbana klatka schodowa z instalacją domofonową. Budynek oddany do użytku w 1991.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł36,70 m² 8 910,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż własnościowe, przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie 36,70 m2 w Gorzowie Wlkp. ul. Marcinkowskiego po kompletnym remoncie. Idealne dla pary albo singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71,92 m² 3 962,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż, funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,92 m2 na Zawarciu przy ulicy Wawrzyniaka. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w niskim bloku w zacisznej.