dowolna

Mieszkania w centrum Gorzów Wielkopolski - Oferty sprzedaży i najmu

315 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

315 ogłoszeń

449 000 zł58,97 m² 7 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z jasną kuchnią przy ul. Budowlanych. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

409 000 zł35,50 m² 11 521,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gorzów Wlkp., ul. Kadetów Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 2. piętrze nowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 398 zł86 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością zapraszam do odkrycia miejsca, które nie poddaje się schematom mieszkania z charakterem, w którym historia spotyka się z nowoczesnym komfortem, a każdy detal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł76,52 m² 7 828,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,52 m2 usytuowane na 3 piętrze w kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gorzów Wielkopolski, centrum 53 m | 2 pokoje | 3. piętro | 379 000 zł Najważniejsze atuty nieruchomości Centralna lokalizacja Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Gorzowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

295 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł57,22 m² 26,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, przy ul. Chrobrego. Lokal o powierzchni 57 m składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowym, dwoma tarasami na 3 piętrze W bloku Z windą, os. Staszica, gorzów wlkp. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Gorzów Wielkopolski

369 000 zł45,93 m² 8 033,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 5. piętrze na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Kamienica z duszą. Przestrzeń z historią. Adres z potencjałem. W samym sercu Gorzowa czeka na Państwa nieruchomość, która nie jest kolejnym mieszkaniem na sprzedaż. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,50 m² 6 483,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Staszica, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,77 m² 6 781,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 44 m na wynajem | Gorzów Wielkopolski, os. Górczyn, ul. Andersa Przedstawiam na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

364 100 zł36,41 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 36,4m2 o wysokim na 1-szym piętrze z miejscem parkingowym. Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski

279 000 zł55,39 m² 5 037,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkaniez 3-ma osobnymi pokojami, z wymionionymi instalacjami, połozony w spokojnej okolicy, przy ul. Waryńskiego 3. w Gorzowie Wlkp. idealne dla rodziny lub na inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,46 m² 6 577,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem oferty jest bardzo jasne, słoneczne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze niskiego bloku na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,60 m² 5 984,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie bezczynsowe, przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. To atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Estkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Gotowe do wprowadzenia. Po generalnym remoncie. Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Estkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,16 m² 10 542,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie-komfort i wygoda w doskonałej lokalizacji! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł59,35 m² 5 678,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2 zlokalizowane na VII w X piętrowym bloku mieszkalnym, położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 48mkw położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym na Górczynie. Standard mieszkania: okna pcv; na podłogach w pokojach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Szkolna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

127 000 zł18,37 m² 6 913,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje kawalerki zlokalizowanej w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w Kamienicy. Kawalerka usytuowana jest na ostatnim tj. III piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,27 m² 6 662,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To dobrze skomunikowana część miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł53,60 m² 6 809,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na os. Górczyn, na 4 piętrze w zadbanym budynku - ul. Walczaka. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł42,51 m² 8 586,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 42.51m2, położonego, przy ulicy Plac Unii Europejskiej w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka na parterze

Górczyn,Gorzów Wielkopolski

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowa kawalerka po remoncie Gorzów Wielkopolski, ul. Paderewskiego (górczyn) Opis mieszkania: na wynajem przytulna, świeżo po remoncie kawalerka położona na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

525 000 zł79,87 m² 6 573,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gorzów Wielkopolski jednej z najbardziej atrakcyjnych i wygodnych lokalizacji w mieście. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,37 m² 7 767,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51,37m2 położonego w bloku, przy ul. A. Grottgera w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,10 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 39,10m2, położonego, przy ulicy Popławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Szukasz przestronnej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu? Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł72,30 m² 6 002,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł90,30 m² 3 964,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne 3 pokoje w centrum | 90,30 m | Kamienica po remoncie To wyjątkowa okazja dla miłośników przedwojennej architektury i przestronnych wnętrz. Na sprzedaż mieszkanie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,10 m² 7 951,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknej kawalerki zlokalizowanej na Zawarciu przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 37,1m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65,20 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 65,20 m | Os. Piaski | 1. piętro | Gotowe do wejścia Zapraszamy do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,20 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 975 zł42,23 m² 8 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z dużym ogródkiem | Parter | Os. Słowiańskie Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,23 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł36,90 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W cenie również piwnica. W cenie 100 zł miesięcznie dostępne jest miejsce postojowe zewnętrzne -za szlabanem. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szybka sprzedaż do negocjacji Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na najbardziej pożądanym, pierwszym piętrze w pięknie odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Wykonane wg projektu firmy dom 4u aby stworzyć.